Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davul cover'larım

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Aslında bu ilk yaptığım kayıttı ama tırttı, dolayısıyla tekrar yaptım. ilki hem telefonla çekmiştik hem de daha pek bi hamdım. yenisini hakediyor güzel şarkı sdfkg

Volbeat - Seal The Deal

@goldbären Alive'a da çalışıyorum bu arada ahakfdj başlığımın tek takipçisi olarak 3 yıl sonra falan atıcam isteğini. 3-5 ince noktası kaldı onun dışında hazır gibi. Şarkıda aksak bi yer var kafamı karıştırıyor hep O.o

Sosyal ağlarda paylaş

youtube'un algoritması bi acayip ya bilmiyorum valla. hiç reklam falan kasmadım gerçi tabi. biraz daha biriksin videolar belki basarım 3-5 bi şey sdf

teşekkür ederim ayrıca. Seal the Deal'a da gopro yapmak istedim de her şeyi hazırladım, goproyu aldım, baktım pili bitmiş. fak dedim devam ettim napalım ?

Sosyal ağlarda paylaş

1- bu gelen davul seslerinin 100%'u senin kayittan mi geliyor? yani arkadan calan sarki baterisiz, yalin hali fln mi? anlamiyorum bu islerden ama epey guzel gorunuyor.

2- disari gurultu nasil geliyor? bunu ben bizim evde yapsam, alttaki komsu tavandan asagi ceker heralde beni asldkfj

Sosyal ağlarda paylaş

@reyou davul sesi %100 benim kayit. Bazi sarkilarin davulsuz trackleri var youtubeda. Son yukledigim icin youtubea seal the deal drumless yazarsan mesela gorebilirsin. Kayitlari o drumless tracklerin uzerine yapiyorum.

Gurultu kismi tabi biraz sikinti. En cok kick modulu ses cikariyor. Ben bi miktar yalitim yaptim, komsularla konustum, aksam 9dan sonra calmiyorum falan gibi seylerle bi orta yol bulduk ama cok bızıklı komsularin varsa sikinti olabilir tabi. Ama tabii ki akustik davuldan cok daha az cikardigi ses.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok be max. 10kya yaparsin da iste enstrumana zaten cuvalla para gidince otekine imkan kalmiyo sfgd allahtan bi arkadas vasitasiyla belese 16 tane yalitim sungeri cozukledim, onlarla ufak bi seyler yaptim iste. %10 bile kesse kafi.

Bi de yumurta kartonu biriktiriyorum hahahhg o da %1 daha goturur, tam fakir işi.

Sosyal ağlarda paylaş

en çok kikten yere ses gidiyor, onun dışındakilere abanırsan gece sessizliğinde duyulur illa ama kauçuğa sopa vurma sesi o, çok yankılanmaz duvardaki sünger sönümler muhtemelen hemen. ama kik öyle değil hem kendi ayağını yere vuruyorsun hem de tokmağın vurduğu kauçuk iskele şiddetin bir kısmını yere veriyor aynen.

he adam yazmış zaten

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten adamlar diger modullerle ilgili sorunu cozmusler, eskiden padler dedigin gibi kaucuktu, artik mesh pad diye bi sey, sineklik gibi bi malzeme gerili padlerin ustunde. O yuzden onlar sinek gibi ses cikariyor da, kickin masallahi var. Aslinda kick de mesh yuzey lakin dedigin gibi pedal ve tokmak vasitasiyla yogun bi kuvvet uygulaniyo, o yuzden mesh yuzey de kesmiyor bam gum ses yine ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ergen pankrak guruplari candir ya. Gerci bi offspring bi de sum41ciyim yani digerlerini cok seyyapmiyorum, offspring zaten oldskool punk, deluganli abiler.

4.57 de falan ses catliyo pirt diye onu diyosan ben de farkettim de neyse dedim artik 1 tane oluversin ?

Sarkinin son 1/4undeki sololu kisim nedense zorladi beni, calarken ritm kacirip durdum, solo gitar cok baskiladigi icin ritm gitari duymakta gucluk cektim, olcunun degistigi yerleri hep kacirdim falan. Ama fena olmadi ya, sarki da guzel tesekkur ederim tavsiye icin ?

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, deadwoll dedi ki:

Punk'a ergen diyip grunge ovmek /facepalm

Abi patlat bi angel of death de, kulaklarimizdaki pearl jam gitsin.

Ahah yok abi slayera girismem, keza davulu senesi dolmadan kirmak istemiyorum hfjs

Bi ara bi de alice in chains yapicam. Sanirim onunla grunge defterini kapatirim ama lol

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...