Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

barbu, 28.08.2023 20:50 tarihinde dedi ki:

ben su rogue companion ı tutmak istiyorum. multi class yapsam daha güclü olacak gibi ama bilemedim. rogue / ranger yapıp uzaktan vururdum. ama bir açıdan da düz rogue-assas subclass mı olsa diyorum.

multi class cidden ne kadar iyi olur 12 level cap ile emin olamadim ya. tavsiyeleriniz var mı? build dusunmekten oyunda ilerleyemiyorum sdfs.

rogue ranged sneak de vuruyor, ranger eklemenin çok esprisi olduğunu sanmam. thief bonus action hide, tekrar sneak vs. ben barbar hariç kimseye yapmadım multiclass ama onun da ihtiyacı yoktu esasen. 4 spellcaster filan yapmadığın sürece act1 sonlarından sonra rahatlarsın zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

kendi classının rollunda critical fail olmamalı ya cidden. max level fighterım, hatta üstüne STR pot. içmişim 24 str var, str roll atıyosun 1.  tamam 2 at, bonuslarıyla beraber yine fail olsun kabulüm de critical'da bonus işletmiyor zaten yani hayatımı o işe yapmaya adamışım, ömrüm kılıç sallamayla geçmiş, *Barbar Kenan, hiçbir sıkıntısı olmamasına rağmen o an kılıcını kaldıracak dermanı kolunda bulamadı* roll'u.

Sosyal ağlarda paylaş

hobbit olmak dışında çözüm yok sanırım lol.

o 5 dc’yi faillemek bayağı bir insana olmuş lol ben dahil. gale’i kurtarma kısmında aptalca tamamen meme olsun diye, reloadlayın oyunu öyle oynamayın lol. “this is xcom baby” kafası ya da kafasızlığı mı desem.

ya of portaldan geçiyorum partinin arkasındaki gale konuşmaya lider oluyor mc seçiliyken. harbi şu antikalıklar yani.

reloadluyorum bu sefer karlach. ya sabır.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 28.08.2023 22:40 tarihinde dedi ki:

kendi classının rollunda critical fail olmamalı ya cidden. max level fighterım, hatta üstüne STR pot. içmişim 24 str var, str roll atıyosun 1.  tamam 2 at, bonuslarıyla beraber yine fail olsun kabulüm de critical'da bonus işletmiyor zaten yani hayatımı o işe yapmaya adamışım, ömrüm kılıç sallamayla geçmiş, *Barbar Kenan, hiçbir sıkıntısı olmamasına rağmen o an kılıcını kaldıracak dermanı kolunda bulamadı* roll'u.

Onu gücü yetmedi şeklinde değil de dengesiz bir hareket yaptı veya bir şanssızlık yaşadı gibi düşün. Mesela şuradakiler gibi:

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Şimdi açabildim oyunu. Gale'in DC 20 olmuş bende.

+8 base, +4 prof, +5 Int, +3 de alttaki eşyalardan

CQtZlP.png

CQtSTW.png

CQtEpN.png

AC de 18 Gale'in. Dex'i 18 yapan Gloves of Dexterity giyiyor, Mage Armor atıyor her sabah. Cloak of Displacement giydiğinden aggro az alıyor, vurması da zor. Spell Attack Bonus da +15.

Gale OP bende bir Wizard için, dağıtıyor ortalığı.

Sosyal ağlarda paylaş

staff var da öbürlerine rastlamadım, ben de ac giydirdim bari erimesin diye. warding yüzüğü de var, 20 ac oluyor. dağıtıyor diyebileceğim 1h'la 100 smite critleyen paladinim olur ama. cc'lerden ne zaman medet umduysam genelde yarı yolda kaldım. ai conc bozmaya çalışıyor hep zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...