Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

27 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:
  İçeriği gizle

şimdi brynden targaryen(piç olunca rivers mı oluyordu) mi tahta geçti bran mı tahta geçti. bu bebenin baskın kişiliği kim? tüm bu mevzular sürüldüğü için intikam alan bi adamın komplosu muymuş? dizide bundan bahsetmemiş olabilirler de kitaplarda bunu mu anlatacak acaba grrm. 

Spoiler

ben böyle twist bekliyordum ama senaristler çok yeto olduğu için beceremediler.  bronn u master of coin yapan yetolara fazla gelir bu tarz twistler. seven kingdoms gitti meme kingdom geldi son sahne neydi öyle ya hahaha. senaryo çok boş bu haliyle bran ı bi yere oturtamıyorsun, three eyed raven ı oturtamıyorsun, melissandre yine aynı şekilde

Flassh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

bence grrm bunlara baya bir cumlelik kisa ozetler vermis anca yazilmamis kisimlar icin, detaysiz falan, o acidan ici bos herseyin:

dany kafayi ciziyor,

xyz oluyor,

abc patliyor vs.

ama detayli nasil oldugunun kimin ne dediginin nasil yaptiginin ayrintisi yok, bu detaylari yapimcilar hep sallamis gibi o yuzden kafadan en basit haliyle. Boyle oluncada iste boyle sallamasyon finito.

Sosyal ağlarda paylaş

44 dakika önce, Norak dedi ki:
  İçeriği gizle

bence grrm bunlara baya bir cumlelik kisa ozetler vermis anca yazilmamis kisimlar icin, detaysiz falan, o acidan ici bos herseyin:

dany kafayi ciziyor,

xyz oluyor,

abc patliyor vs.

ama detayli nasil oldugunun kimin ne dediginin nasil yaptiginin ayrintisi yok, bu detaylari yapimcilar hep sallamis gibi o yuzden kafadan en basit haliyle. Boyle oluncada iste boyle sallamasyon finito.

Katılıyorum, aradaki boşlukları kendileri doldurmuşlar. Ama madem bu kadar kötü dolduracaklardı, keşke Martin'in finalini boşverip daha basit bir finale yönelselerdi. Jon ve Dany'nin evlenip krallığı birlikte yönetmeleri daha az ilginç olurdu ama dizinin hikayesini bu kadar katletmezdi.

Sosyal ağlarda paylaş

ben beğendim finali.

son sezona 6 bölüm daha ekle.

karakter gelişimlerini mantıklı hale getir.

aptal nk savaşını salak arya sahnesini falan düzelt.

yine böyle bitsin zaten. hikayeden bahsediyorum tabi. diyaloglar, bitmek bilmeyen drama sahneleri falan yine gayet 8. sezonun leşliğine yakışır bi bölümdü.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Black-ice dedi ki:

ben beğendim finali.

son sezona 6 bölüm daha ekle.

karakter gelişimlerini mantıklı hale getir.

aptal nk savaşını salak arya sahnesini falan düzelt.

yine böyle bitsin zaten.

sabah yedide facebook a spo yazmıştım 

inşalla okumuşundur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...