Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Loki'nin S2 çok enteresan bitti. Çizgi roman sevmeyenler yerden yere vurur diye tahmin ediyorum. Ama Daredevil S1'dan sonra belki de en değişik çizgi roman dizisi tarzını bu bölümde gördüm. Çok iyi yapmışlar ve atmosferi çok iyi vermişler.

Loki'yi çizgi romanlarda hiç sevmezdim, çok anlamsız gelirdi, tek düze bir villain karakter. Kid Loki'nin maceralarını beğenmiştim o yüzden. Tüm o konsepti iki sezonda bize aktarmaları ve bu şekilde bitirmeleri, MCU'nun en sevdiğim karakterlerinden biri hâline getirmeyi sağlamış.

Sosyal ağlarda paylaş

Hâlâ izlemeyen kaldı mı bilmiyorum.

Göründüğünden daha derin ve detaylı bir bölüm aslında. İçiçe geçen katmanlar var ve bunları anlamayan kişiler "ya dandirik çerezlik dizi işte, izlemeye bile değmez" diye yorumlamışlar.

Sinematografi, yönetmenlik, hikaye anlatımı, karakter gelişimi açısından MCU'nun en iyi TV serisi olmuş.

En hoşuma giden yanı da, Kang'ın "Order", Loki'nin "Chaos" temsil etmesi. Chaos, yani evrenin yalın hâli. Order dayatmaya çalışırken sürekli Disorder'a sebep olunuyor, ve bunu da Chaos'u kabul ederek düzeltebiliyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...