Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 11.Hafta: Galatasaray-Fenerbahçe (02.11.18 - 21.00)

Celtics

Öne çıkan mesajlar

Bu arada penalti ile ilgili fikir alisverisi istiyorum. Soyle ki, bana pozisyon gectikten sonra hizini alamayan iki adamin carpismasi sonucu penalti olmasi sacma geliyor. Pozisyon gecmesinden kastim zaten ortanin herhangi bir engelleme olmadan verilmis olmasi. Adam pasini atti ama zaten hizini alamadi kaleci de bosa cikti carpisti.
Penalti da olabilir kurallara gore elbette ama sonucta rakip engellenmis mi oldu mesela. Orada o iki adamin durabilme ihtimali zaten yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Penaltı degil abi. bu pozisyonlarda oyuncular kalecinin ustunden atlarlar. Her kaleci yattıgında bi yerine dokunursun penaltı olur ozaman. İsla dengesini koruyamadı ve pası attıktan sonra cakılı kaldı diye capıstılar. kaleci yerinde kalan oyuncuyu dusurmek icin bir hamle yapmıyorsa penaltı olmaz.

2 oyuncunun ceza sahasında carpısması.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Hahaha gsye 1 fbye 2 kirmizi cikmis..

Koca olayin üstünü örtüyorlar.
Hadi aglayin var nerede diye simdi. Hani var ile iyi olcakti hersey sdfsfs

abi aylardır twitterda orada burada VAR ağlaması yapan sizdiniz? "namoğlu istifa GS ile kolkola" diye ağlayan sizdiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

penalti degil tabii ki orada maci kapattim, VARda izlemeye gidilmesi bile buyuk bir lekeydi turk futbolu icin

taci yanlis verince nasil gol yedik hayret

Hasan Sasa kirmizi kart mi verselerdi? Kim boynunu kirmaya calismis antrenorse napmasini bekliyorsun bekle verirler kimsenin sanli Galatasaray’da borcu kalmaz, oder geceriz
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada gs’liler şu ağlama muhabbetini cidden bırakmalı taraftar ağlar istediği kadar açın gs’nin twitter hesabını kurumsal ağlama var yıllardır sürüyor çok komik bir durum, herifler ligtv yayınından pozisyon koyup YORUMSUZ felan yazmış bir de sdfss aga yorum da yapsaydınız eksik kalmış
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Adam penaltı doğru karar diyor, hiçbir şey olmasa oradan uyanmanız lazım adamın trollük zorladığına. Prim niye veriyosunuz?

sizle aynı düşünmediğimiz zaman trol mü oluyoruz ?

sayfalarca günlerce %100 kırmızıyı sarı diye anlatmaya çalıştın burda trol mü dedik sana ??

maçın sıcaklığı ile hakkınızın yendiğine inanmak istiyorsunuz ama kontrolsüz giriş net penaltı.

mod olarak maçtaki pozisyonlarla ilgili fikirlerini söylersen önceden trol damgası yememek için biat ederiz fikirlerine..

taç yanlış karar demişim mesela aaaa ne kadar da trolüm adiyim
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

bu arada gs’liler şu ağlama muhabbetini cidden bırakmalı taraftar ağlar istediği kadar açın gs’nin twitter hesabını kurumsal ağlama var yıllardır sürüyor çok komik bir durum, herifler ligtv yayınından pozisyon koyup YORUMSUZ felan yazmış bir de sdfss aga yorum da yapsaydınız eksik kalmış

aziz yıldırım yıllardır ağladı be kardeşim. yok orayı basarım yok burayı basarım yok beni konuşturmasınlar. ne şikesi memleket elden gidiyor falan filan.... boşver kardeşim futbol bu işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu kadar fanatik olmayın,
Bana göre penaltı değil felan diyin bari.
Muslera freni patlamış kamyon gibi geliyor, yavaş çekimde bile hızlı.
Topa müdahalesi varmı yok, rakibe teması varmı var.
Yok isla musleranın üzerinden atlayacakmışta yok top zaten uzaklaşmışta...
Yani abi el insaf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...