Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, eregorn dedi ki:

Xbox çok ısınıyor ama çok sessiz denmiş. Odanızın ısısı artabilir ama ses duymuyorsunuz denmiş. PS5 için, hem sessiz hem de ısınmıyor denmiş. Ayrıca alet kocaman ve çok güzel duruyor. mis gibi

İçine fan koymamak da "çok ısınıyor ama çok sessiz"e gider, marifet değil o ?

PS'in söküm takım videosunu görünce zaten adamların ısıya karşı nasıl hayvani önlem aldıkları görülüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, eregorn dedi ki:

Ayrıca alet kocaman ve çok güzel duruyor. mis gibi

çirkin konsol yoktur, az exclusive vardır.

neyse zaten videoda görülüyor ki paneller kolaylıkla takıp çıkartılabiliyor. her yer custom panel dolar böylece evin ortasında dev bi router durmasını engelleyebiliriz.

Sosyal ağlarda paylaş

ya ufak bir hesap yaptım da. bu alet yurt dışında (taş çatlasın) 5000 tl ye satılıyor. 1500 liraya uçakla git-gel yapabiliyoruz. 6500 liraya çok rahat alıp gelebiliyoruz. 

TR'den alıp 3000 tl zarara girmeye gerek var mı? var mı bir limiti kısıtı bişeysi?

Sosyal ağlarda paylaş

On 9.10.2020 at 18:28, Oce4n dedi ki:

ya ufak bir hesap yaptım da. bu alet yurt dışında (taş çatlasın) 5000 tl ye satılıyor. 1500 liraya uçakla git-gel yapabiliyoruz. 6500 liraya çok rahat alıp gelebiliyoruz. 

TR'den alıp 3000 tl zarara girmeye gerek var mı? var mı bir limiti kısıtı bişeysi?

ben de düşünüyorum bunu

bu işlerden anlayan biri bilgi verebilir mi?

mesela güvenlik xraydan görüp ne ayaksın mı diyor?

kimse sormuyor çünkü gümrüğe tabi bişi var mı diye

gerçi mantıken 1 ürünle hiçbirşey olmamalı

ama arabayla giriş çıkışlarda kutulu ürün götürmek ara ara sıkıntı olabiliyor diye biliyorum,

bavulda sınırı ne bunun?

Sosyal ağlarda paylaş

Hey gidi hey. Amazon.com'dan almıştım PS4'ü ilk çıktığı dönemde türkiyeye gönderiyorlardı. Hem de gümrüğünü kendileri yapıyordu. Gümrük için peşin çektikleri miktarın bir kısmını da refund etmişlerdi hatta. 

Param var ama silksen almam bu vergilerle. Korona bitsin, gider yurtdışı tatili dönüşü alırım aynı paraya gelir. 

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, cabiria dedi ki:

ben de düşünüyorum bunu

bu işlerden anlayan biri bilgi verebilir mi?

mesela güvenlik xraydan görüp ne ayaksın mı diyor?

kimse sormuyor çünkü gümrüğe tabi bişi var mı diye

gerçi mantıken 1 ürünle hiçbirşey olmamalı

ama arabayla giriş çıkışlarda kutulu ürün götürmek ara ara sıkıntı olabiliyor diye biliyorum,

bavulda sınırı ne bunun?

Bavulda bir sırt çantasında bir tane getirebilirsin.araba ile bakmıyorlar genelde

miyaw33 tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...