Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahce - Besiktas | 24.09.2018 Pazartesi - 21:00

oldun

Öne çıkan mesajlar

skrtel yoksa kesinlikle love oynamalı, fiziği perte bağlamadıysa çok rahat gol atar reyes neu ikilisine, aboubakar felan olsa üstlerinden geçe geçe gol atardı bunların, larin'i sindirirler gibi geliyor bana

tabi quaresma maç boyu love'a orta yaparsa o iş yatar, son maçlarda oluşturulmaya başlanan pas oyununa devam edilmeli

fb çirkef / sahtekar grubu (volkan - ekici - valbuena - soldado) sahaya sürerse 4-5 kırmızı olur maçta rahat

bir de şenor bu kez gözünü karartıp çıkmalı maça, yenilsen bir şey kaybetmiyorsun herkes yenildi fb dipte zaten ama yenersen çok avantajlı duruma geçiyorsun direkt
Sosyal ağlarda paylaş

en olasi senaryo beraberlik.

besiktas fener'den duzgun performans sergilese de genel olarak gecen senenin cok altinda. herhangi bir derbiye favori olabilecek durumda degil. uzerine eldeki tek duzgun forveti yolladi.

bu sezon icin en umitsiz hisseden fenerbahce taraftari bile bu maca yenilmeyiz diye bakiyordur zira kadikoy ve derbi. onceki derbilerde ortami germek fenerbahce icin yeterli oldu. bu macta ona da gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yeterli olmadı aslında, dünya üstünde veya belki galaksinin başka köşelerinde o maçın sonucu 3-0 hükmendi ama akp türkiyesinde sonuç farklı oldu.

son derbi için değil genel söylemişsin gerçi

ali koç etkisi mi veya soğuyup haberlri falan pek takip etmediğimden mi bilmiyorum sanki bu defa derbi öncesi gergin bir ortam yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

it doesn't matter for us, for me. big games easy than the other games, unfortunately.
everytime is we have the control the games, under the control the games, during the games, we have the some
possibility, some big chances, some big okazyon, something like that but, what can i do, sometimes.
it is the football, that is the football. something happened everything is something happened.?
Sosyal ağlarda paylaş

Gergin ortam vs yok diyorsunuz da stad o kadar çomarla dolu ki. Caner taç çizgisinin kenarında bi tane ters hareket yapıp taraftarı gererse film kopacak yine ordan sonra. Kornerde yine yabancı madde atacaklar, q7 yine ağır hareket edecek vs. Ben yine bekliyorum bişeyler açıkcası. Ha oyuncular arasında gerginlik olmaz. Beşiktaşlıları tanımıyodur bile bizim yeni transferlerin çoğu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...