Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 2. El Kıyafet ve Aksesuarlar

Dethagorf

Öne çıkan mesajlar

Hadi forma dedin, klasiktir koleksiyonluktur falan dedin kakaladın insanları;
hadi saat zenciden almaıdm, orcinal dedin kakaladın insanları.
La para verecek insan ne yapsın kotunu, gömleğini, eşşortman altını... Kusura bakmada; kardeş mal mısın?! Malsan eğer, fiyatını koy bilelim.

Konu dışı satıldı diye yazı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

İhtiyacı olan birine verilmesi gereken şeyler satmak yetmiyomuş gibi bir de dandik markaları markasıyla satmak nedir? "Zara gömlek" çok pahalı , çok değerli bi marka sanki. Gömlek de geç işte.

Balta vuracaz diye saçmalamayın la. Bişi satarken ne marka olduğunu söylemek kadar doğal bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Hadi forma dedin, klasiktir koleksiyonluktur falan dedin kakaladın insanları;
hadi saat zenciden almaıdm, orcinal dedin kakaladın insanları.
La para verecek insan ne yapsın kotunu, gömleğini, eşşortman altını... Kusura bakmada; kardeş mal mısın?! Malsan eğer, fiyatını koy bilelim.

Konu dışı satıldı diye yazı bekliyorum.

bu ne olm hakaret etmeden duramıyor musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Pazardan alınma gömlekle Zara gömleğin farkı yok mu? Sattığım ürünün markasını modelini belirtemez miyim bunu açmış olduğum ilanlarda,başlıklarda?

İstediğimi satarım,istediğimi ihtiyaç sahibi birine veririm kimseyi ilgilendirmez,aynı şekilde kimsenin sattığı da birine hayır olsun diye verdiği de beni ilgilendirmez.

Almayacak insanlar boşa kalabalık yapmasın başlık altında.

@Esh ben kullanmıyorum,kendim için almadım. Arkadaşlarımın ve kendi kullanmadığım ürünleri satıyorum.
@neutrino M beden yazdığı halde ısrarla kaç beden? diye soranlar için özellikle çektim.

@aktiftablet
Kotun üzerindeki lekeyi göremediyseniz :
http://oi63.tinypic.com/ke6t1y.jpg

@eregorn Ne kadar seviyesiz,terbiyesiz bir insansın.
Kimsenin başına zorla silah dayayıp şunu al bunu al diye zorlamadım üstelemedim. Kakalamak vs. kullandığın kelimeler hiç hoş değil.
Anca onun bunun sattığına laf atarsın, parazitin tekisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dethagorf said:

Deathblade said:

Pamukcuklari cikmis esofman altini 135 TL'ye satmaya calisirsan dalga gecilirsin.

Güzel kardeşim eşofmanın modeli rengi bu şekilde.

sana gelişi ne kadar? pazarlık payı var mı? çok beğendiysek deneyebiliyor muyuz? koltuk ne kadar? resimlerde arada gözüken kol ne kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...