Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2018 - 2019

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Chris Paul takasına izin verilmeyen yıllardan nereye geldi. Adam Silver iyice bokunu çıkardı ya.

Cousins gibi adam sakatlığı bahane ederek 5.3 milyon euro yıllık alıyor, ya he canım he... Max kontratlık adam 5.3'e imza atacak ve buna izin verilecek.

NBA tarihinin en aşağılık takımı bu GSW, kendi yapısı gibi oyuncuları da bir şekilde sağdan soldan bulup topluyor işte. Bir şekilde de ligde destek oluyor. Bu takıma efsane diyorlar bir de...

Ayıp her şeyden cidden ayıp ya. İnşallah sakatlıklar vs. bu sezon peşlerini bırakmaz...

Millet keriz çünkü ya caplere, kurallara uymak için canını başını yırtıyor bir ton adamından vazgeçiyor, salak salak kontrat işlerine kafa yoruyor. Ne gerek var bunlar gibi yapın kurtulun diyeceğim de Kel diğerlerine çanak tutmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla NBA de Soft max cap var; yani bir oyuncuya maximum ustunde para veremezsin ama low cap de istediğin kadar oyuncu alabilirsin. Yani kabul ederse Krala bile 1,662M contrat imzalatabilirsin. GSW nin yaptığı legal şu anda. Luxury thrashold u geçmiyorlar. Minimum salary üstünde para veriyorlar. Herşey Legal.
Kaldı ki adam Ocak ortasına kadar sakat felan deniyor. Mucize olup Eylul de oynamaya başlarsa yakarım bir zevk sigarası :)...

Yau arkadaş ben anlamıyorum bu GSW düşmanlarını; anladık adamlar Koy takımı bostonun 10 yıl ust uste finali, lakersin 31 tane finali var NBA etkilenmedi de GSW nin zar zor 2 şamopiyonluğundan mi NBA bitti.

CHICAGO nun efsane kadrosuna laf yok...(Michael Jordan, Scottie Pippen, Toni Kukoc, Luc Longley, Dennis Rodman)
Lakersin; Ara Ara ( Kareem, MAgic), Shaq Kobe, Kobe Gasol vs... takımlarına kimse bi şey demiyor.

GSW nin yaptığını şu anda Lakers yapıyor olsaydı vaaay be derdi herkez...
Ama tek gerçek var... GSW çok iyi yonetiliyor an itibari ile... Gerçi şikago gibi bitecekler bu furyadan sonra ama neyse...

Bu arada Boogie nin geleceğine inanmıyorum bence balon haber... Eğer brakıyorsa ki playoff dan once göremeyiz kendisini. Bir insan durduk yere 20M parayı brakmaz.

Kaynklar sağlammış :d En onemlisi Curry Tweetlemiş :).
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalıktan başka bişi değil cousins'ın 5.3 milyona gsw'a gitmesi. gsw ztn antipatik bir takımdı bu hareketleri ile milyonlarca daha hater kazandılar. ha çok umurlarında değil tabi adamlar ztn durant ile beraber nefret üzerinden besleniyorlardı, motive oluyorlardı. cousins hiç oynamasa bile yine en büyük favoriler.

ha cousins şu andan itibaren tarihin en büyük ring chaser'ı olmuş durumda. ztn baya agresif falan bir oyuncuydu. eğer bu sene negatif şeyler yaşarsa gsw, cousins'ın baskıyı kaldırabileceğini sanmıyorum bu kadar büyük tepki karşısında. zaten ne kadar oynayacağı da belli değil.

benim korkum bu hareketin diğer oyunculara sıçraması. yani her sene 1 2 tane yüzük kazanamamış allstar favori olan takıma yüzük için minimum paraya falan gidecek ise bundan sonra işimiz var demektir. hiçbir anlamı kalmaz rekabetin nba'de. düşünsenize 2 sene sora anthony davis yüzük kazanmak için senelik 5 10 milyon dolara ligin en favori takımına gidiyor. ne anlamı kalır ki rekabetin?
Sosyal ağlarda paylaş

dmc 6 milyon'a başka bir takıma gitmezdi kimse kendisini kandırmasın. daha 2 gün önce pg okc ile imzaladıktan sonra lakers'ın dmc ile ilgilendiği ve 1 senelik max kontrat verileceği konuşuluyordu.

5.3 milyon dolar ligin en iyilerinden biri olan bir pivot için ne kadar tendonu kopmuş bile olsa saçmalıktan başka bir şey değil.

ayrıca iki taraf içinde risk demişsin. nesi risk abi. gsw 5.3 milyon dolara (mcgee + zaza'nın kontratından düşük) allstar pivot aldı. dmc ise yarım sezon oynayarak yüzük alacak. nası bir risk bu iki taraf içinde anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar bunu kabul etmiyor zaten... Aslında şu yakınmalar, ağlamalar playoff dahil hiç oynmayacak veya oynasa bile toparlanamayacak bir oyuncu için. Tüm bu yazılanların hepsinin boş çıkabilme ihtimali çok yüksek..

2 taraf da efsane risk aldı, Bugi evde ps4 ü ile oynarken yüzüğü de takabilir...

Neyse insanlar kızgın daha yorum yapmayayım bir süre...
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

dmc 6 milyon'a başka bir takıma gitmezdi kimse kendisini kandırmasın. daha 2 gün önce pg okc ile imzaladıktan sonra lakers'ın dmc ile ilgilendiği ve 1 senelik max kontrat verileceği konuşuluyordu.

5.3 milyon dolar ligin en iyilerinden biri olan bir pivot için ne kadar tendonu kopmuş bile olsa saçmalıktan başka bir şey değil.

ayrıca iki taraf içinde risk demişsin. nesi risk abi. gsw 5.3 milyon dolara (mcgee + zaza'nın kontratından düşük) allstar pivot aldı. dmc ise yarım sezon oynayarak yüzük alacak. nası bir risk bu iki taraf içinde anlamadım.

hic oynayamayabilir, tekrar koparabilir risklerinden bahsediyorum ha dersen 5 milyon nba de nedir ki. haklisin o konuda ama bir takim yaratip onu cekici yapmanin nesi suc? nba ve baskletbol icin kiyim olabilir ama ben gsw taraftari olsam buna mutlu olurum once kendi takimim sonucta.

arkadasin dedigi gibi senelerce la boston bulls domine etti, oluyor bu zaman zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

senelerce la, bulls domine ederken jordan'ı 300 bin dolara, kobe'yi 500 bin dolara oynatmadı abi.

zamanında lakers malone ve payton'ı (ki adamlar 38 yaşında falandı) alıp takıma koyup şampiyonluk kovaladığında da çok tepki gelmişti oyunculara yüzük kovalıyorlar diye. dmc prime zamanında bunu yaparak yeni bir çığır açtı.
Sosyal ağlarda paylaş

Aşil tendonu sakatlıkları yaşayan oyunculara bir bakalım.
öncesi sonrasına siz bakarsınız...

Mehmet Okur,
Kobe,
Was Matthew,
Anderson Varejo,
Elton Brand,
Vashon Leonard,
La Phonso Ellis

Hiç biri toparlanamamış.

Baron Davis ve Jamal Craford dışında da toparlayabilmiş kimse yok gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

:D Şikago yakın oynatmış ama :P...
Şaka salary kap 30m o zamanlar gelişen endustriyi görebilirsiniz.

Salary
1 Michael Jordan $3,850,000
2 Toni Kukoc $3,560,000
3 Ron Harper $3,120,000
4 Scottie Pippen $2,925,000
5 Dennis Rodman $2,500,000
6 Luc Longley $2,300,000
7 Bill Wennington $1,000,000
8 Randy Brown $900,000
9 Dickey Simpkins $845,000
10 Steve Kerr $800,000
11 Jason Caffey $627,000
12 Jud Buechler $300,000
13 James Edwards $225,000
14 Jack Haley $225,000
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yapim abi...
Adam gibi yazınca kabul etmiyorsunuz.
Ashil tendonu kopması veya yırtılmasını bile bilmeden off ne transfer diyorsunuz. Kaç kişi bu sakatlıktan sağ dönmüş vs...

2 taraf içinde risk diyoruz kabul etmiyorsunuz...
Adam kendi demeci var kimse bana kontrat önermedi diye...

MAdem DMC top tier niye free ye brakıyon genç oyuncuyu... Sonra GSW aldo mıçtı NBA in içine...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...