Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig [18/19]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

türk futbolunun patronu budur.
http://i.internethaber.com/2/590/370/files/2017/9/23/1809535/1809535-TY7lTk.jpg

bjk ve fb tabi ki gs karşıtı duran x kulübün yanında durur. biri vasatlarda, diğeri küme hattında cebelleşiyor. rival'a sallayacaksın ki kötü futbolu hasır altı et.

he eskisi gibi zerre umrumda değil. şu an zaten iş sidik yarışına döndü. yarın yan baktın diye ceza kesse şaşırmam tff. güç yarışı yaşanıyor yani.

seneye fb götü başı biraz topladığında başaka bu iltimaslar devam ettiğinde twitterdan takipçisiyiz diye yardırdığında da bu refleks gelecek yine yukarıdan. futbol yüzde yüz siyasi zaten artık. bunu kabullensin herkes.

beğenmeyen, tepkisini maddi olarak gösterir almaz izlemez. başka da yapacak birşeyiniz yok. debelenip durursunuz twitterda ekşide ağlamak ile.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

bjk ve fb tabi ki gs karşıtı duran x kulübün yanında durur. biri vasatlarda, diğeri küme hattında cebelleşiyor. rival'a sallayacaksın ki kötü futbolu hasır altı et.

Beşiktaş'tan hiçbir sallama yok. Hatta o kadar sessiz ki taraftarın geneli rahatsız, tribünde yönetim protesto bile edildi bu sene bu sebepten.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

Bugün kulübümüzün "ayrıcalık istediğini" iddia eden açıklamada imzası bulunan kulüplerden Çaykur Rizespor, daha 2 gün önce VAR kararlarının kendilerine engel olduğuna dair bir açıklama yayınlamıştı.

Bugün kulübümüzün "ayrıcalık istediğini" iddia eden açıklamada imzası bulunan kulüplerden Yeni Malatyaspor'un Başkanı Adil Gevrek, daha 2 gün önce, "VAR doğru kullanılmıyor. Maçları orta hakem mi yönetiyor yoksa VAR’ın başındaki hakemler mi yönetiyor, bunu çözemedik." demişti.

Bugün kulübümüzün "ayrıcalık istediğini" iddia eden açıklamada imzası bulunan kulüplerden Ankaragücü'nün Basın Sözcüsü Tuna Yılmaz, daha 2 gün önce, "VAR hakemleri neye yarıyor? Maçın kaderine etki edecek hata nasıl olur da masa başındaki VAR tarafından atlanır?" demişti.

Çelişki yok. Çünkü açıklamda GSnin ayrıcalık istediğinden ziyade, MHKnın GSyı kollaması var.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

tabletim, yardımcı hakem veriyor ofsaytı. kızağa çekilen de o. tablo mablo boşuna vakit harcamışsın ya.

Evet yardımcı hakem olduğunu sonradan farkettim ama boşuna zaman harcamış olmadım. GSnin puan kaybettiği maçın hakemininn nasıl 3 hafta maaşından edildiğini görmüş olduk.
Çünkü Ali Palabıyık'ın rezil maçlar yönetim ertesi hafta yine maç aldığını biliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

genelde tespitlerinde bu kadar hatalı oluyor musun ?

Vasatlarda dediğin takım pazar kazanırsa gs'yi geçiyor, ha gs de vasat diye yola çıkıp bu kabulu yapıyorsan itiraz edemem orası ayrı :)

Onun dışında suan gs'nin yaptığı tamamen ikinci cümlede söylediğin şey. Burada ne bjk ne fener çıkıp gs ile ilgili konuşmuyor, ama gs haftalardır top oynamıyor ve tek konuştukları hakem.

Aksine 2 camia da yönetim ve hoca eleştirisi yaparken kötü futbolun sorumlusu olarak bunlar hedefe konurken gs'de terim'in ilah ve eleştirilmez görülmesi sebebiyle tüm okları hakeme yönlendiriyorlar.
Bunun etkisiyle de gs taraftarı bir tık daha gergin ve agresif bu konularda, çünkü diğer takımlar sorumluyu kendi içlerinde arıyorlar.

Ama terim'in hakkını vermek gerek bunu çok iyi yönetiyor. Gram futbol oynamadan avrupa maçı kaybiyor ertesi gün paralı kalemleri AMK gazetesi "mutlu musunuz" gibi başlıklar ile çıkıyor, bu da ister istemez taraftara oyuncuya yansıyor.

Şuan asıl algıyı yapan terim ve gs yönetimi, gs taraftarı da bunların peşine takılmış gidiyor ortalık buradan geriliyor benim fikrime göre.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

pattisliborek said:

Beşiktaş'tan hiçbir sallama yok. Hatta o kadar sessiz ki taraftarın geneli rahatsız, tribünde yönetim protesto bile edildi bu sene bu sebepten.

ben onu genel yazdım. sallayabilir de. fikret cengiz ali koç kendi gemisine bakar. bugün taraftarın gazını almak için salladığı zaman birkaç gün nefes alabiliyor. bunu herkes biliyor.

çıkarlar bir olduğu zaman herkes herkesle yanyana gelir. özellikle bizim ülkemizde bu işler böyle. birbirlerine it köpek çekenler bugün kolkola aday çıkarıyor ahah.

az önce yazdığım gibi. seneye fener başak ile çekişsin gs yönetimi ali koç'a ağlama çekecek ve sucukçu tayfa başkanım be çekecek. kızmıyorum da kimseye yani.

daha geçen hafta var'a ağlayan rize bugün hakemler de hata yapar demeyecek mesela samimi ise. ya da tff alsın eline sopaya her hakem diyene, twit atana, demeç verene yapıştırsın cezaları kimse sesini çıkarmasın en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Celtics said:

Fenerbahçe-Başakşehir maçında ofsaytı veren hakem tam 1.5 aydır maç almıyor. O kızağa çekilince bir şey yok, bunlar kızağa çekilince mi sorun?

Ali palabıyık o maçtan sonra kızağa çekilmemiş. Maç almış

Tam aksine GS'ye maçı kazandıramadığı zaman dinlendirilmiş. 3 hafta boyunca para kazanamamış.

http://i67.tinypic.com/2v0k31s.jpg

nasıl yanlış şeylerle geliyorsunuz ya. sdgfg.

tff ve kulüpler birliği serkan çimen'in 1.5 aylık maddi kaybını tazmin etmeli bu açıklamadan sonra. o çocuğun günahı neydi ki?

adamlar KÖTÜ NİYET VAR diye twit atıp 1.5 ay yardımcı hakem kızağa çekebiliyor. mis.

burada hala triggerlanan bjk ve fb'liler var. benim garezim başak abi. sizlik birşey yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen sene kasımpaşa maçında halisin tartışmalı penaltısında bile hakem demedim, hatta penaltı bahane bu maçı almalıydık yazdım.

https://forum.paticik.com/read.php?29,8691855,8830890#msg-8830890

hakem hata yapar, herkese yapmıştır, yapacaktır da.

sıkıntı burada tutarsızlık. neden abi o zaman bazı hakemler bazı yerlerde yıllardır maç yönetmiyor? neden bazı hakemler bazı takımların deplasmanlarına kadrolu gibi çıkıyor, neden bazıları iç saha maçlarının 1/3 ünü alıyor sene içinde x takımın.

bu işin bir tutarlılığı olsun. halis çıksın kadıköyde de maç yönetsin. trabzonlu hakemleri fener maçına vermemek nedir. holigan mı senin hakemin? aynısı tüm takımlar için geçerli. bugün kızağa çekilmesin diyen 17 kulüp hakem hatası olduğunda ağzını açmasın mesela o zaman, bravo derim. ama bunun böyle olmayacağını biliyoruz. önümüzdeki hafta min 1 kulüp hakem bizi doğradı diye ağlayacak?

bir işin belli bir kuralı sistemi olur herkese o olur. serkan çimeni 6 haftadan beri dinlendiriyorsan sen kendinle çelişiyorsun. açıklama yapmış yapmamış ne farkeder yani. hatta adamlar işlerine insider hallediyor ses çıkarmadan dışarıya derim, ne güzel di mi? bu tantana çıkmasa kaç kişi biliyordu serkan çimenin kızağa çekildiğini mesela? o zaman o yardımcı da birkaç hafta sonra maç alacaktı kafa yapınız bugünkü açıklama ise.

kimse ayrıcalık istemesin zaten, eyvallah ama herkes de azıcık tutarlı olsun. bugün ak dediğine yarın bok demesin diyecem de ülke olarak kaypaklık racial trait oldu bizde.

başak şampiyon olsun da herkes huzura ersin zaten. devre arasına 10+ ile girecekler belli ki. garantiye alıyorlar bu sene işi. işin komiği şu şaibeli ortam olmasa adamlar yine şampiyon olabilecek kapasitede. ama yani niye bu kör göze parmak yapılıyor yani?
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

https://s15.directupload.net/images/181128/2dl2vom7.jpg
Ahada iste. Sonra biz sadece mhk'ya kendi capımızda tavır aldık demiyolar mı. Bir onceki tavırları da boyleydi. 17 takımı yakıyorlar gs yi koruyorlar dediler. 17 takımlı tweetler falan attılar. Simdi cıkmıslar utanmadan penaltıya haklı diyip, ustune bi de salak sacma pozisyonları getirip. Sonra da yureginiz varsa MHK istifa. Evet MHK istifa da sizin yanınızda neden kimsenin bulunmadıgını anlayın. Sizin yanınıza kim gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Bence başakcity için gayet kolay. GS falan hikaye başakcity e verilenler şahane yani. ne güzel şu hengame de başakcity cillop gibi şampiyonlugunu kutlayacak.

Geçen senelerde biraz itekliyorlardı yukarıda kalsın diye ama bu sene sanki bariz bir şey yapmasını gerektirecek durum yok? Şimdilik bayağı rahat ilerliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...