Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

adamlar aşırı kötü, o kadar kötüler ki taraf edemiyorum.

orta açmak dahi olsa bir oyun planı olsaydı takımın ilk yarıdan 3'e bağlardık. herkes kafasına göre bir şey yapıyor sahada, o yüzden kimse kimseden top bile beklemiyor böyle önünde kalınca bomba atılmış gibi panik oluyorlar.

llajic çok iyi adam, herkes onu izliyor zaten. yaptıklarını anlayabilen sadece oğuzhan var. başka kimse adamdan ne top alabiliyor ne de verebiliyor düzgün...

şimdi kurtarıcı olarak necip ve quaresma girecek gerçi. o zaman şenlik var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ljajic'in Sosa gibi olmasını beklememek lazım bir anda sonuçta Sosa mükemmel oynadığı sezondan bir sezon önce devre arasında gelip hem lig hem de yaz kampı gördü. Sezonun ikinci yarısından itibaren çok daha iyi bir performans verir ama adam akıllı yarışta olursa Şampiyonluk yolunda inanılmaz etkili olur. Karius'a gelince dünya'nın en iyi kalecilerinden birisi olmak üzereyken bir finalle bitirdiler adamı çok normal bu performansı.

Lens'i sol kanat oynatmak dünyanın en saçma işi nasıl bir performans bekliyor anlamıyorum olmuyor işte adam orada. Gökhan Töre bile daha az sırıtır.

Maçın başında gördüğüm Şenol Güneş bu maç ile hiç alakalı değildi kafasında tamamen Pazartesi günü var. Zaten rakip Fenerbahçe olunca adama bir şeyler oluyor. Şu Fenerbahçe'ye 2-3 tane atıp arkamıza yaslanıp izlememiz lazım ama büyük ihtimalle yine ölümüne gergin bir maç izletecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

onu ben de dicektim baba parka çocukları oynamaya götürmüş gibiydi bugün, fırat da geldi pazartesi kıyamet kopacak yine

bir de her basın toplantısında 70 yaşındaki herife koç burssuz için üretilen ürünlerin lansmanını yaptırmasalar ehueh

https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/9740688/9740688-728xauto.jpg

https://www.besiktas.com.tr/images/haberler/122a9ccb96f4590bf3e65d97355ae75e.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...