Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçe maçında Atiba hazır ise oynar gibime geliyor, neciple olmaz orası.
Roccoyu ben çok beğendim, tam olmuş hamleleri filan iyiydi. Yalnız beşiktaşın para bulup klaius ve adam'ı alması lazım çok iyiler.

FB maçında lensi oynatmaz querasma ile başlarız. Belkim Medel yerine adriano oynayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

sdfsfsdf şu bariz zorla giydirilmiş ya adama brook brothers giydirseler bari

Raylen said:

bir de her basın toplantısında 70 yaşındaki herife koç burssuz için üretilen ürünlerin lansmanını yaptırmasalar ehueh

https://www.besiktas.com.tr/images/haberler/122a9ccb96f4590bf3e65d97355ae75e.jpg

zuhahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

larin eleştirileri bayağı anlamsız, 23 yaşında daha eleman tabi ki hata yapacak saç baş yolduracak. bu sene 25 maç oynasın 10m'luk adam olur aboubakar olamasa bile, beğenmezsen gönderirsin her türlü sıkıntı yok.

töre 2 senedir top oynamıyor eski haline gelmesi zaman alacak, şu an top kaybı çok fazla yapıyor ama onları hemen azaltması şart. bjk takım savunması ileride top kaptırmayı kaldırabilecek bir tipte değil kesinlikle.

lens en formda olduğu dönemde tak diye kesilmese şu an çılgın atıyordu, ikinci devre de gayet iyiydi bu arada babel sola kendisi sağa geçince. beğenmediğiniz adamın 5 uefa maçında 2 gol 3 asisti var bu sene, asistlerde kornerden orta değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen burada yazılanlara bakıyorum, kendi izlediğim maça bakıyorum falan böyle değişik :D

roco övülmüş, çöp
lens yerilmiş, ljacic ile takım en iyisi adam. takımın başındaki adamcılık yapmasa kafası rahat bir lens çok faydalı olacaktır.

töre cok topla oynuyor, çok kaybediyor.

ljacic inanılmaz iyi adam ama yanında aynı kalibrede onu anlayacak adama ihtiyaç var. ozzy'nin formunu düzeltmesi gerek 2-3 duvar pası yaptılar ljacic ile direkt kalite sahaya yansıdı.
ben olsam ljacic'i mümkün olduğunda oyunda tutar takıma adapte ederim belli adam oynadıkça alçılacak, tam ince işlerin adamı.

karius karşı karşıya pozisyonlarda cidden güven veriyor çok iyi transfer.

maç sonu şenol güneş diye yıkıldı tribin, 1 tane delikanlı da çıkıp ilk yarıdaki rezil oyundan sonra bağırsa ya şenol güneş diye..
oyun kötü olunca oyuncuların suçu, iyi olunca hocanın başarısı
Sosyal ağlarda paylaş

Töre konusuna katılmıyorum. ljacicle beraber en hareketli adamdı. Kalabalıktan çalım - tekpasla çıktı, yana risksiz paslar atmak yerine hep ileriyi denedi, ve orta yapmadı, içe kat etti.
Zemin niye o kadar kötü onu anlamıyorum, bi şakira konseriyle açıklanamaz bence.

Karius ve ljacic müthiş transferler hakikaten. Karius gelmeden önce Şenol'un şu harunu falan istediğini düşünüyorum da... Köylü'yü dinlememiş yönetim iyi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

şakira konseri işin magazini abi kanmayın şu muhabbetlere artık.

hibrit çimlerin çok reklamı yapıldı da bakımı bayağı sıkıntı, orada saçmaladılar bu sene bayağı. bayern bile sorun çekiyordu hatta değiştirdiler doğal çimle. alman bile yapamadıysa biz hiç kasmayalım.

https://www.bavarianfootballworks.com/2016/9/23/13035732/sub-par-grass-to-be-replaced-at-allianz-arena
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

katılmıyorum dedikten sonra çok topla oynadığı ileri zorlayıp kaybettiği anlamına gelen şeyler yazmışsın bu mu katılmayan halin sdsafas

Yapması gereken o? İsabetsiz orta yaparak kaybetmektense rakip defansı penetre etmeye çalışırken kaybetsin. Kaldı ki o zeminde ekstra zor yerden oynamak.

Ljajic ve Töre hariç herkes ilk yarıda yan pas, geri pas yaptı. Oyunu hareketlendiren, tempoyu arttıran onlardı sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

applev0dka said:

katılmıyorum dedikten sonra çok topla oynadığı ileri zorlayıp kaybettiği anlamına gelen şeyler yazmışsın bu mu katılmayan halin sdsafas

Yapması gereken o? İsabetsiz orta yaparak kaybetmektense rakip defansı penetre etmeye çalışırken kaybetsin. Kaldı ki o zeminde ekstra zor yerden oynamak.

Ljajic ve Töre hariç herkes ilk yarıda yan pas, geri pas yaptı. Oyunu hareketlendiren, tempoyu arttıran onlardı sadece.

tamam da öyle toplar kaybettiriyor ki sonra komple takımı geri koşturuyor.

ljacic çok iyi adam cidden, azcık pas yapmayı bilen 2 adamla birlikte hem daha iyi olur hem çevresini daha iyi gösterir.

töre daha içeri girerek oynamalı, daha çok top istemeli daha cok duvar olmalı ljacic'e.

ama oyunun boşluklarına saklanıp çizgi kenarında 2 adamı dribling ile geçmeye falan çalışıyor. hareketli olması kötü değil ama olumlu yönde de değerlendiremedi.
sosa'nın olcay'ı gibi olmalı töre ljacic'e.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

lens en formda olduğu dönemde tak diye kesilmese şu an çılgın atıyordu, ikinci devre de gayet iyiydi bu arada babel sola kendisi sağa geçince. beğenmediğiniz adamın 5 uefa maçında 2 gol 3 asisti var bu sene, asistlerde kornerden orta değil.

5 uefa maçının 2 tanesi Torşavn 2 tanesi Linz 1i SarpApak'a karşı.

Torşavn'ı Paticik tayfası olarak yenebiliriz.
Linz ve Sarpsborg'a yeniliriz ama bu iki takım da çok aman aman takımlar değil.

enee birisi dile getirmiş bile. Neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

aga sonuçta yapıyor, daha üst seviyede oynasa onlarda da yapabilir gayet. avrupa'da yerinde oynayan quaresma da yapıyor evet ama oyun mantalitemiz piç oluyor bu süreçte, takım pas yapmayı unutuyor.

bir de bu dandik takımlar dendiği gibi bjk'ye en ters gelen takımlar zaten. ileride 1-2 hızlı adam bırakıp bjk orta sahasına iyi basan bir takım bir sürü pozisyon bulabiliyor. bu sene takım boyu acayip uzadı saçma sapan bir şey oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...