Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

4-0 rövanşına çıkmış gibi takım, aşırı saçma sapan bi hal var takımın üstünde.

adriano yine kötü ve aşırı agresif. medel'de saçma sapan bir kötülük var. oğuzhan sönük, pasları bile kısa kalıyor. tolgay kötü, larin yorgun yüksek ihtimal ki hareketli bile değil.

lens, caner, roco dışında ciddi anlamda oynayan, daha doğrusu onlarda çok iyi değillerde en azından uyumayan adam yok diyelim.

Roco'ya yükleniyor millet de bütün suçu ona yıkmak saçma. herifler bütün sahada yürüyerek dolana dolana kendi ceza alanlarından çıkıp gelip gol attılar ve herkes sadece izledi.

özellikle sağdan gelirken yine adriano sıçtı...

mental bi toparlanma olmazsa çok net eleniriz, ki sanki elenmeye çıkmışız gibi özellikle medel'in sarıda yaptığının hiçbir mantıklı açıklaması dahi olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Kupon Besiktasa kaldi yapma be karakartal. Linz'i de yeniver.

600 var bende de tek :(

De beraberlikten öteye gitmez bu maç. 1-1 falan biter zaten büyük ihtimal. kaybettik yani sanki asdfahsd

Hayır yani rakip bir de aşırı kötü. iyi olsalar dersin ki oynuyorlar. herifler 2 dakikada 2 çok net pozisyon buldular bizimkiler uyuyor diye ki zaten başka atakları bile yok.

çok kötüyüz yine ya, ligdeki oyunun %10'u bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Aceace said:

DarKRideR said:

İdeal kadro gibi bir şey, Akhisar maçının ilk 60 dksını falan simule edersek ilk yarıdan maçı kapatırız.

İlk yarı sonucu: LASK 1 - 0 Beşiktaş.

Ahusadhfa....

neyi komik?

Son zamanlarda ne yazsan tam tersi olmaya başladı farketmiyo musun?

Necip defansta süper oynar>oynayamadı.
Lask maçı ilk yarıda biter>bitemedi.

Ben olsam totem yapmaya başlardım.

Yerinde olsam net totem yapmaya başlamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Necip gayet iyi oynadı, saçma sapan hata yaptı dağıldı. Hadi ben anlamıyorum, maç izleme yetisi olup maçı takip eden herkes bunun farkında. İzlemeyip, özetteki tek hata üzerinden yorum yaptığın belli.

Şimdi ne yazmışız.

said:
İdeal kadro gibi bir şey, Akhisar maçının ilk 60 dksını falan simule edersek ilk yarıdan maçı kapatırız.

Edersek, eder-isek, isek.

YAPABİLİRSEK, OLURSA, BECERİRSEK... Şarta bağlı, kesinlik yok.

açıyorum ki böyle Türkçe de öğreteyim bir yandan istiyorum şuan.

Hayır gerçi sorun Türkçe değil. Ezbere "hiçbir bilgim ve konuya hakimiyetim olmadan laf sokayım da belki birkaç kekodan daha destek alırsam komikli şakalı şeyler dönsün ehehe" kafası diye düşünüyorum.

Nitekim bu cümleyi okuyup; Akhisar maçını izlemiş ve bu maçı da aynı şekilde izleyen bir adamın çıkıp bu şekilde cümle yazıp üstüne savunmasını da bir başka postta böyle yapmasının akıl-mantık sınırları içinde kalan bir tarafı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Roco bence fena değildi ya, yani tabii ben ilk maçların günahı olmaz kafasında bakıyorum.

Hani 10. 15. maçında şöyle oynasa harbi söverdim de takıma da kısmen geç geldi derken ortalamaydı gayet.

Yani en nihayetinde Vida kalırsa yedeği, giderse yerine oynayacak diye alındı. Ana planda yedek olacak bir adam için erkenden, tek maçta asıp kesmek yersiz. Böyle devam ederse o zaman sövmek gerek.

Akıl tutulması çok yaşadı çünkü, bu temelde yeni katılan çoğu savunma oyuncusunda oluyor. Arkasındaki adamlara ezbere çok güveniyor tanımadan vs...

Misal bir pozisyon vardı. Önünde Pepe alan kapatıyor, arkasındaki rakip kaçıyor biliyor ama Caner açıktan koşuyordu geriye. İkisini de gördü, rakibin topu çekmeye niyetlendiğini fark etti ve arkasına kaçan adamdan tamamen kopup koşuyu bırakıp pas yolu kapatmaya geçti.

Orada eğer eleman daha seri ve kaliteli bir topçu olsaydı ve kaçan adamın önüne yuvarlasaydı topu 3-0 olacaktı. Bariz konumlama hatası, affı yoktu.

Ha ne oldu, rakibin kekoluğundan Roco pas arası yaptı ve atak başlattı kaptığı top ile.

Çok ince çizgide bir işti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...