Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

istanbuldaki hizmeti avrupda bulamazsin

150 euro hesap odedim garson dalga geciyordu benimle bi asagiliyici tavir, turkiyede en dandik kebapcida bile abi cekiyorlar

70, 100 bolca ornek var

1000 euro hesap odeyince iyi hizmet alabiliyorsan bilmiyorum ama

garsonu bile rica minnet cagiriyorsun

Amerika baska tabii nerde insanlar eziliyor gelir adaletsizligi var servis sektoru muthis

mobilde olmasam futbol hakkinda da engin bilgilerimi paylasacagim, adam istatistigi verdim diye bana duygusal diyor bana ne Sneijder’den avukati korusun
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Hatta ingilterede 1m a bile okeyim bak.

Bi noktadan sonra alacagin paranin onemi yok sosyal yasamda, napicak amk istanbula gelen topcu ya, ne gecesi gece ne gunduzu gunduz, yapilcak bi sik olmayam sehir.

Ankarasini konyasini falan saymiyorum bile

Adamlar her fırsatta beleş 1st class ile EUda.

Parayı çok seviyordur buraya gelen. Gomis de para için deve sevici ligine gitti yani. Normal. 35 de bırakıp ezecek istediği yerde paraları zaten. Akarken dolduruyor küpü.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/ovuncozdem/status/1077965280142413825

said:
Devra arasında Beşiktaş’tan ayrılması gündemde olan isimler:
Love
Quaresma
Tolgay Arslan
Larin(K)
Tolga Zengin
Gökhan Töre

Sözleşme yenilemesi planlananlar:
Babel
Adriano

Demek ki Babel ve Adriano ile yollar ayrılıyor, geri kalanlara da yeni sözleşme veriliyor şimdikinin iki katı
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

@Dark Şenol Güneş ile sözleşme uzatılacakmış bugün öyle bir karar almışlar sanırım. Senin için güzel bir haber :D

O değil de şunu anlayan bana da anlatsın.
"Yeni sözleşme teklif etmeye karar verdik" diye açıklama mı olur? Yeni sözleşme yaparsın, onu açıklarsın.

Şu açıklamadan benim anladığım, "taraftar seviyo diye kovmaya götümüz yemedi, tepki alsın diye takımı sabote ettik, futbolculara oynamayın bu adamı göndericez dedik, ama adam istifa etmediği gibi, taraftarın tepkisi de bize yöneldi, geri vites yaptık".

Gittikleri gün bayram edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oradan şey anladım "biz hocaya teklif ettik bak yarın giderse eğer kabul etmeyen o, biz kovmadık" demek için kendilerini sağlama almışlar sanki.

ulan 2 gün önce ntv'de "bizim görev süremiz de hocanın sözleşmesi de sene sonu doluyor, seçimden sonra gelecek yönetimin kararı olsun hocayla uzatmak" gibi bir şey demiş.

böyle bir tükürdüğünü yalama hızı görülmemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Atilla Türker

@atigoll
18 sa.18 saat önce
Daha fazla

Beşiktaş’taki Fulya Otoparkı ile ilgili son durum şu: Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ortağı olduğu Kültür Hukuk Bürosu’yla... Otoparkı işleten Mehmet Sağın’ın ortağı olduğu CVS adlı şirket... Aynı adres çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadık bitti sayılırmış. Taylan Antalyalı içinde anlaşma yapılmış, sezon sonu gelecekmiş. Tosic kiralama için görüşme olmuş. Serdar Aziz'in menajer ile de görüşülmüş ama şimdilik %10 bile değilmiş. Üç mevkiide Almancı gençlerle görüşülüyormuş yine eskiden takip edilen. En az 1 tane Ocak ayında takıma getirilecekmiş ki Sağ bek, forvet, orta sahaymış bunlar; sağ beki hemen istiyorlarmış. Bunun dışında ortada hiçbir hareket yokmuş.

He bir de Vida için birkaç kulüp var, Ocak'ta giderse şaşırmayın dedi. Verilecek tekliflere bağlıymış. Benim eski kaynak o da halen içerideki bir arkadaştan duymuş.

Sadık dışında hamle olmaz gibime geliyor benim şahsen skjdhfdsa

O da iyi adam aslında da işte Dorukhan-vari bir adaptasyon ile çıkış yapması gerek. Tamam Malatya'da güzel çıktı ama ne o kadar başarılı bir hoca var takımda ne de onu işletecek öyle bir sistem.

Erol hoca seneye geliyorsa ve önceden gönderdiyse ne güzelde sanmıyorum.

Bu bok yuvasından hiçbir beklentim yok şahsen, sadece çok güvenilir kaynaktan duydum paylaşayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...