Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

-> Ben haftada taş çatlasa 5 maç falan izlerim onlarda oturup 90dk değil, Beşiktaş maçını bile 90dk izlemediğim/izleyemediğim oluyor. Misal bu akşam maç var ama dışarda planım var ne kadar da fanatikçe değil mi. Benim için futbol iç saha maçları öncesi eğlencesi, maç sırası heyecanı. Tv başında ise pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

applev0dka said:

Tv başında ise pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

applev0dka said:

pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

Ama daha bugün yazdın be elma :(
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında düzgün bi şekilde pozisyon analizi yapılsa ben de izleyebilirim (işi bilen kişiler tarafından)
pozisyondan kastım, hakem kararı değil, herhangi bir takımın, hücumda ya da savunmadaki oyununn değerlendirmesi. Gerçi ligde üzerinde konuşmaya değer bi oyun oynanmıyo diyip kendi argümanımı çürütüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

applev0dka said:

-> Ben haftada taş çatlasa 5 maç falan izlerim onlarda oturup 90dk değil, Beşiktaş maçını bile 90dk izlemediğim/izleyemediğim oluyor. Misal bu akşam maç var ama dışarda planım var ne kadar da fanatikçe değil mi. Benim için futbol iç saha maçları öncesi eğlencesi, maç sırası heyecanı. Tv başında ise pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

applev0dka said:

Tv başında ise pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

applev0dka said:

pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

Ama daha bugün yazdın be elma :(

muhtemelen ben kendimi ifade edemedim veya sen anlamadın.

Benim için futbol;
1) iç saha maçları öncesi eğlencesi, maç sırası heyecanı.

2) Tv başında ise pozisyon/TD/hakem muhabbeti.

yani maçı tribünden izlemek veya tv'den izlemek. bundan oturup tv'de yorum izlediğim sonucuna nasıl vardın ki ? Bahsettiğim muhabbeti yapmak için de elimdeki kaynaklardan biri paticik, diğeri whatsapp.
o yüzden TV'de izlerken maçtan çok telefona bakarım hatta sıkıldığım için :)
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Aslında düzgün bi şekilde pozisyon analizi yapılsa ben de izleyebilirim (işi bilen kişiler tarafından)
pozisyondan kastım, hakem kararı değil, herhangi bir takımın, hücumda ya da savunmadaki oyununn değerlendirmesi. Gerçi ligde üzerinde konuşmaya değer bi oyun oynanmıyo diyip kendi argümanımı çürütüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=NsHQpiM8THc
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...