Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

maçta söyledi iptal edilmiyormuş tam bir saçmalık
o zaman penaltı pozisyonunda önce çalacaksın penaltıyı sonra gerekirse iptal edeceksin böyle iş mi olur anasını satayım, penaltı pozisyonu dönüp bizim ceza alanında adamı indirip kırmızı görseydi ne olacaktı o zaman?

pozisyonda love ceza alanı içinde düşürüldü devam ettirdi oyunu, top döndü ileri şişirdiler adriano ikili mücadelede sarı gördü, hakem sonra var'a gitti penaltıyı verdi
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma'nın sorunu yetenek değil zaten olması gerektiği maçlarda olması gerektiği gibi oynamaması, mesela şimdi işe yarayabileceği bir maçta yok çünkü saçma sapan bir kart gördü
ligin 2-3 senedir asist kralı herhalde ama bunların en az %90'ını iç sahada yapmıştır, deplasmanda 4 senedir tek iyi oynadığı maç kadıköy'deki maçtı

suç bu adamda değil şenorda iç sahada daha çok kullanıp deplasmanda sonradan oyuna alsa ve önemli maçlarda ceza almayacak şekilde kullansa mükemmel olacak ama daha takımın penaltıcı sırasını yapamıyor herif son 8 penaltının 4'ü gole çevrilebilmiş takım ama son 32423 penaltısının hepsini gol yapan love penaltıcı sırasında bile yok yani çok şeyetmemek lazım artık
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

buna nasıl VAR a bakarak gol dedi :p

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1056972024717950977/pu/vid/640x316/pxjnA1K9YfUlW0wm.mp4?tag=5

su gole cok fena guldum internette yayilmasi lazim dunyaya bu pozisyonun

civiler havaya bakarken nasil adamin ayagina basacaksin canlandiramadim?
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Civiler yere dogru basıyorsa sarı, civiler havaya bakıyorsa kırmızı. Pozisyonu gormedim ama yerde olan ayaga civiler asagı bakacak sekilde basılınca sarı veriliyor(kasti basmaları bir kenara bırakıyorum).

ben de ne demek istediğini pek anlamadım tabanla direk baldıra dalarsa zaten kırmızı da. şu şekilde gelip bileğe (ayağa bile değil) basmak sarı mı yani? çok güzel bilek kırılır böyle. isteyen istediği oyuncuyu sezonluk sakatlar yani sarı kart karşılığında

Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaraylıların en sevdigim özelliği sadece işlerine gelen pozisyonları konuşmaları

Yediğimiz golü, törenin ve penaltı pozisyonunun anca varla verildigi umurlarında değil

Sadece muhalefet olsun diye klavye eskitiyorlar. Kendi takimlarina olunca 8 sayfa yazarlar ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Sarı. Bu pozisyondan cok oluyor her macta. Eskiden kırmızı diye cok bagrılıyordu ama artık su pozisyonlar sarı diye yorumlanıp geciliyor mac degerlendiren kanallarda da.

Ya anladınız iste, civiler havaya bakıyorsa kırmızı asagı bakıyorsa degil. Bilege su sekilde de basabilirsin kayarak civilerin havada da girebilirsin. Basma kelimesine takılmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Anca VAR'la veriliyor olayina gereginden fazla takiliyorsunuz. VAR onun icin var zaten hakemlerin dandik oldugu bilmedigimiz birsey degil. Sonucta kararlar veriliyor mu verilmiyor mu ona bakmak lazim.

Penaltida hakem gitti bakti verdi mesela. Acikcasi ben ilk izledigimde bana da kendini yere birakti gibi gelmisti Vagner Love, ben de vermezdim. Futbolda penalti almanin futbolcularin bir numarali hedefi oldugunu hep soyluyorum. Haliyle olan pozisyonlara calinmamasi olmayana calinmasindan daha az riskli. VAR da bu false negative'leri engellemek icin var.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tür basmalar her maçta en az 5-10 tane oluyor, daha yumuşak daha sert topa hamle yaparken zamanlama hatasıyla böyle basmalar oluyor ki onun da cezası sarı kart zaten.

kasıtlı olarak topsuz gidip böyle ayağa hamle yapıp basmadıkça bunlar sarı devam yoksa her maç kırmızılar havada uçuşur.

belhanda'nın TS maçındaki kırmızısı mesela, çivilerin açısı falan filan önemsiz orada, adam ileriye uzanarak isteyerek zarar vermek için basıyor net kırmızı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...