Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Selcuk feghouli ve rodriguez in hepsinin penaltı teknigi Gomis'ten iyi. Gomis direk kotu ve kurtarılacak penaltı atıyor. Su macta atmıs/kacırmıstan ziyade, lig maclarında penaltıyı atmak icin topun basına gecmesi ve kacırdıgından oyundan da acayip dusmesi konusundan kurtulması gerekiyor.

Gomis mutlu olsun, Gomis'in morali bozulmasın, Gomis'in incileri dokulmesin diye mental olarak pamuklara sarılması durumu biraz can sıkıcı olmaya basladı. Hele bir de kendi mental durumunu kendi bozması gibi bir huyu varken hic cekilmiyor.(maas istegi reddedilince hazırlık kampında yokları oynaması ve fiziksel olarak buyuk bir dusus yasaması gibi).

Umarım acil bir sekilde kendine gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Abi Gomis'i kazanmak için penaltı kullandırmaya ihtiyaç mı var? Adam atamayarak hem kendi düşüyor, son yılların en kusursuz forvet performansına "acaba" ekliyor hem de takımı kaybettiriyor. Atıyorum adam 4-5 maç gol atamasın, yine kesmeyip oynatırsın bu şekilde kazanırsın da penaltı ana oyun planında olmayan bir bonus hak atıversin başkaları. Terim adama güvenmese maça çıkarmaz, penaltı attırmazsan neden küssün? Beden eğitimi dersinde takla atamayan çocuğu gazlayıp daha da madara etmek gibi birşey bu.

yazdıkalrının hepsi doğru olmakla birlikte Gomis e 6. sırada penaltı attıracakmış terim, gomis 5. sırayı istemiş. Normalde 5. sırada Maicon atacakmış terimin ilk listesinde
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

BulletRide said:

Beden eğitimi dersinde takla atamayan çocuğu gazlayıp daha da madara etmek gibi birşey bu.

olm yapmayın böyle yorumlar yarası olan vardır belki ortamda :(

Ahaha benim la bu. Sacma sapan tahta biseyde bir kere atayim derken boynumu kiriyordum ayagim kayip bir daha da korkudan atamaz olmustum takla filan duz minderde bile hahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yeni formalar MÜ-KEM-MEL. Resmen çakallık yapıp Boğaz'a el koymuşuz.

Nike elit kategori takımlarına şehir temalı alternatif forma yaptı bu sene. Bence düşünce güzel ama bize yaptıkları boğaz teması kırık fay hattı gibi durmuş formanın ortasında. San Jose Earthquakes falan olsak güzel hasfhsdf. Bence Galata kulesi vb. daha güzel bir iş çıkabilirdi. Özellikle Roma ve Barcelona'nın çok güzel olmuş. İstanbul da tarihi açıdan sonuçta bu şehirlerden altta değil, bir Manchester takımından daha kolay bulursun konsept.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...