Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

"Hıncal Uluç" said:

Olmuyor Fatih Hocam olmuyor!. Bu evlad-ı manevilerin, bu nelerine hayran olduğunu hala anlayamadığım Belhanda ve Feghouli aşkın yüzünden, Galatasaray futbol oynamıyor, oynayamıyor.. Bu iki ruhsuz, alakasız paralı asker yüzünden savunma da kalbura dönüyor, delik deşik oluyor.. Koca geçen sezon görmedin, göremedin. Bu yıl hala bu lejyonerlerde ısrar ediyor, bunlar yüzünden sapına kadar Galatasaraylı Türk çocuklarını harcamaya devam ediyorsun.

Ya mal eleştirinin de bu kadarı artık !
Gerçi bu herif Sabah da yazıyor tabi çok da şey etmemek lazım.

İnsan bir düşünür Belhanda'yı Feguli'yi veya diğer bütün o isimleri o maliyet ve kontratlarla hangi başkan ve teknik direktör aldı diye.
Hiç utanmada yok adamda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Hazırlık dönemi bok gibi geçti.

Takımın taktik olarak ne oynadığına dair hiç bir fikrim yok. Gençlerden 3-5 kişiyi arada atıyor ama Yunus ve accıcık ucundan celil dışında bir pırıltı yok. Belhanda, Feguli hala berbat oynuyor.

ŞL'de 4lemeseler bari...

4leseler iyi bu kadroyla. ben raziyim 6 kere 4-0'a

umarim gomis gider de hakli cikmak zorunda kalmayiz kotu bir forvet oldugu konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

Hazırlık maçlarına göre goygoy yersiz ya. Hamza döneminde Santiago Bernabeu'da Real'i yeniyorduk hazırlık maçında Carole'lü, Jem Paul Karacan'lı kadroyla sdjfjsdf. Sonra sezon çöptü ama.

Hazırlık döneminde galibiyetler almak istiyorsan yap bir tane Arena'da, bir tane İzmir Atatürk'te İtalyan veya İspanyol orta yolcu takımla maç doldur tribünleri oh şahane.

Bence eksiklerin görülmesi ve geçen senenin üzerine konulması adına güzel maçlar oynandı. En net görülen Gomis ve Feghouli/Belhanda'dan birinin ederi varken satılması olabilir, özellikle Gomis'e duygusal bir bağlılık beslemeden hemen satarak daha Aboubakar gibi CL'de rakiplerle boğuşacak bir adam almak lazım. Gomis kafa topuna zor çıkıyor, çerçeveyi görünce müthiş golcü ama CL için zor. Gomis'i alternatif forvet yapmak da fazla lux. Yine sadece lig olsa kadroyu bozmadan 1-2 yedek alıp devam derdim ama CL'de birşeyler istiyor taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

FTnin hic yapacagını sanmıyorum ama keske super kupaya soyle 2 gencle falan cıksa ilk 11 de.

Hazırlık maclarını baz alarak (ne kadar cok anlam ifade etmeseler de)

muslera
linnes serdar donk nagatomo
fernando
belhanda celil
yunus rodriguez
gomis

Cıksa ne tatlı olur. Yunus ve celil hem orta sahada hem kanatta oynayan genc ve yaslıların tamamına tatlı bir mesaj olur hem de cocukların kamp suresince verdigi cabalar odullendirilmis olur.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'nin fesih etmesi lazım. Onun için de hem kira bedelini hem de ekstra bir tür tazminat ücreti isteyebilir.
Çıkan haberlerin biraz kolpa olduğunu düşünüyorum, Valencia'nın şimdi mi aklına gelmiş ? Çok istiyorsa önümüzdeki sene için protokolünü şimdiden yapar. Daha gencecik oyuncu, hemen şimdi alıp ne yapacak zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

emre akbaba > gs olacak gibi duruyor.

Yani engeller var, nitekim Alanya beleşe bırakmıyor. 5 istiyorlardı herkesten, indirim olacağını sanmam.

5 verebilecek bütçesi yok GS'nin. Demek ki birileri satılacak. Birileri satılmadan verip, ceza riskini göze alırlar mı bilinmez vs...

Ama bayağı bayağı her şey anlaşma bile bitmiş de işte para gelmesi bekleniyor kıvamına kaldı gibi.

Ben BJK için yazılırken de, isterken de hep diyordum. Aşması gereken bir sınır var ve onun için oyun tarzını değiştirmesi gerek ama onu başarırsa Oğuzhan gibi bir şey olur. Hatta şutu daha iyi, daha iyi skor katkısı verir. Çok büyük potansiyel, çok tatlı iş.
Sosyal ağlarda paylaş

biz 2.5 + oyuncu teklif edince komik bir teklif demisti alanya baskanı.

Kontratında 1 sene kalmıs CLde ve ligde gayet iyi performans vermis Fabri'yi Besiktas kapının 15ten acıldıgı ingiltereye anca 6M euro'ya satabilirken, Emre Akbaba'ya 5 istemek 2.5 teklif gelince komik bulmak nedir anlayamadım. (Bir de Deniz Turuc'e 10m fiyat bicen takımlar var tabi onları da es gecmemek lazım)

Bugun de Basaksehir Galatasaray futbolcunun aklını celmis kıvamlı acıklamalar yapmıs, yok cevap vermiyormus da soyle yapıyormus da istedigi takıma gitsinmis de falan.

Emre Galatasaray'a gelmek istiyorsa 6 ay bekler imzalarız seneye de bizde oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞL kurasında GS 3. torbadaymış

!

benfica, dinamo kiev, celtic, psv, salzburg eleme turunda veya bir sonraki playoffta elenirlerse, gs yerinde kalıp kuraya 3. torba takımı olarak katılacakmış.

....bir tanesi bile gruplara kalırsa gs de 4. torbaya düşücekmiş, çünkü gs saçmasapan bir puanla 3. torbanın en sonunda yer alıyormuş.

https://ci.memecdn.com/9083840.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...