Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

gçeen hafta söylemişti önümüzdeki hafta açıklama yapıcam diye. perşembe falan çıkar heralde yine fb tv'ye. sene başından beri gayet açık net çıkıyor açıklama ypaıyoır. bi önceki seferde de basın mensuplarını alıp bütün sorularına cevap vermişti. kimin yüzü yok ?
Sosyal ağlarda paylaş

En son tribüne gidip söz vermişti, size karşı çok mahçubuz bu takım düzelcek diye,ama geri gidiş devam ediyor.
O gün o konuşmayı yaptıktan sonra artık icraat yapacaksın abi evet benim de çok beğendiğim şekilde çat diye kovdu cocu'yu ama hala dipteysen çıkıp taraftara ne diyeceksin ki artık ?

18 başkan içerisinde en farklı gibi duran Ali Koç ama takımı bu halde olmasa kesinlikle çıkar 2 kelime konuşur yani gündemle alakalı
Sosyal ağlarda paylaş

bence daha ciddi hamleler yapılabilir. sadece yeni oyuncu sokarak değil, kangrenli oyuncu çıkartarak da tedavi edebilir.

volkan atıf vb. kararlar yanlış teşhismiş demek ben bunu anlıyorum. FB kadrosu ne kadar formsuz/kalitesiz olursa olsun bu kadar da sürünmemesi gerek.

Gelen hocayı harcamamak için bu sene bu adamla geçsin diyebilirsin, ama arkasında duracaksan getir yeni birini takıma alışsın.

Erzurum 7 maçta 2 puanı vardı, hoca değiştirdi 6 maçta 3G 3B aldı adamlar. Bence biraz geç kalıyor müdahale etmekte, illa yapıalcak şey vardır. Çıkıp taraftara eğer söz veriyorsan yapmalısın bu senden beklenir.

Kalitesizlik kadroda ise bu kadroyu kuran comolli, devre arasında daha iyi oyuncular getireceğinin garantisi var mı? yine böyle kötüleri getirirse ?
Şimdiden yeni birini bulup oyuncu bakmaya başlamak gerekmez mi ?

Sanki "bu sene zaten kayıp amaaaaann" salmışlığı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş yanlış yerde miyim değil miyim? 2 Kere kontrol ettim! Sizin başlık bir altta arkadaş gidin orada yazın bu ne ya? İyice saçmaladı olay hade öbür taraftarların GS topiğinde daha çok bulunmasına alıştık da alakasız başkanların tartışılması ayrı bir boyut kazandırdı başlığımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim boş yapma yol al hadi ya..

konuların tapusu elinizde sanki yıl 2019 oldu olacak hala forumda şuraya yazmayın buraya yazmayın diyorsunuz.

2gr şey konuşcaz derail etmeden rahat edemiyorsunuz..

dolar başlığında karı kız
cyberpunk başlığında FO76 konuşuluyor hayatınızda ilk defa mı internete giriyorsunuz acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Arkadaş yanlış yerde miyim değil miyim? 2 Kere kontrol ettim! Sizin başlık bir altta arkadaş gidin orada yazın bu ne ya? İyice saçmaladı olay hade öbür taraftarların GS topiğinde daha çok bulunmasına alıştık da alakasız başkanların tartışılması ayrı bir boyut kazandırdı başlığımıza.

boşuna türkiyedir galatasaray demiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Bir takımın Türkiye kupasına hiç girmeme gibi bir seçeneği var mı? Galatasaray hiç girmese mesela.... Şuan allahın unuttuğu bir statta maç yapıyor. Vinçle çekim yapılıyor. Zemin iğrenç. 5.kalite statlarda maç yapmak zorunda mı, bu turnuvada bulunmak zorunda mı? Futbolcuların başına bir şey gelse bunun hesabını kim verecek?

Avrupa'da oynayan, zaten kendini ispatlamış takımların bu turnuvada oynamadı zarardan başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...