Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Abi bunların ses kaydi alınıyor..

Oyle bisey varza yarin lisanslarını yırtmalılar adamlarin..

Ha biz yusuf namoğlu istifa derken ağlamayin çeken ultRaslan bu gece aglamis ilahi adalet.

Tunç'un dedigi gibi, kendine olunca ağla rakibe olunca bundan zevk al, gul dalga gec yaparsan bu duzen devam eder..

Ulkede hakemler les gibi komplo yok(bunu diyen gs taraftarı) bunu düzeltmek için de bir araya gelsin o zaman taraftar grupları.

Sosyal medyanın bu kadar güçlü olduğu bir devirde çözerse bunu yine halk çözer
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

FuCKiR said:

Net penaltıymış pozisyon. birbirini gazlayıp ağlama kültürü bitmedi bizim taraftarlarda. İsyan edecek bir pozisyon değil

kotuluk akmis mesajindan, yasadigin ulkeyi hak ediyorsun

Valla pozisyonu yavaşlatmadım. Akıcı pozisyonda ilk ayağa müdahale gözüküyor. Ha olmadı diyelim ilk topa desen yine de çok kısa bir süre. Var gitmemesi eleştirilir birşey demem. Ama geçen sene Alanya maçındaki kararla şampiyonluğu kaznamışsın. Daha geçen antalyasporu hakemle yemişsin. Bukadar isyan edecek pozisyon değil. Kararlar VS üst üste gelipte ağlamaya gerke yok. Hakeme top atacak bir pozisyon değil bu.

Nefret VS akmadı ilk neyi izlediysem onu yazdım. Hemen altında altına da acaba biz mi yanlış düşünüyoruz Erman dhail herkes penaltı değil diyor mealinde bir mesaj yazdım sığır olmada oku mesajları.

Bana yazdığını sana misli ile iade edioip ekliyorum bence yaşamayı hak etmiyorsun fanatikliğine tüküreyim
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

iyi iyi, galatasarayin da cani yansin da tff ve federasyonun ne kadar kotu oldugunu onlar da anlasin... gecen sene gs aleyhine karar cikmazken sikinti yoktu.

Abi şunu demeyin bari fjdj.
Geçen sene son haftalara kadar yarış devam ediyordu. Yine buralarda konuşuyorduk gs ye verilmeyen penaltılar falan. Ofsayttan yediğimiz goller vs
Sosyal ağlarda paylaş

abi daha 2 hafta once, cocunun kovuldugu macta fenerin penaltilari verilmedi. Hatali kararlar tonla. Ama var etkisi 0. Kimse aglamadi cunku berbat oynadik zaten.

Gecen sene gs fb macinda janssen in golu verilmedi, dusuruldu penalti verilmedi. O zaman biz mhk istifa etmeli diyince rerore, simdi kendi caniniz yaninca ooo tff istifa. durum yillardir ayni. sadece cani yaninca agliyor herkes. aziz sagolsun bizim canimiz da epeydir yaniyor fsds.
Sosyal ağlarda paylaş

jansenin pozisyonu penaltı değildi.

o penaltıysa elle topu süpüren hak'a da penaltı çalmadı euroleague maçına izin verilmemesine rağmen kaçıp giden tarık ongun denen yardımcı.

oyna devam.

bu akşamki olayda kötü hakemlik falan değil niyet var. VAR o işe yaradı en azından. şerefsiz hakem ile kötü hakemi lök diye gösteriyor. var olmasa bugün süzemedi abi zor pozisyon kötü hakemlik diyip geçecektin ama öyle olmadığını gördük işte. geçen hafta rize:başak maçında ofsayt uydurulup verilmeyen rize penaltısı sonrası bu akşam yaşanan rezalet ortada. mesaj da ortada. tff değnek zaten, ipler kimin elinde onu da herkes biliyor. malum kulüp kupayı alıp uygun yerine duhul ettirebilir artık.
Sosyal ağlarda paylaş

rize basak macini falaj bilmem de, cocunun kovuldugu macta olanlar peki? diyorum ki ben de, turkiyede daima belli kulupler kollaniyor, daima gucluler (arka anlaminda) kollanir. fb yillardir o kulup degil, gs genelde o kulup. bjk ise arada bir o kulup olabiliyor. basaksehir ise elbette ki kollanacak, cunku reyisspor. soyledigim sey; bu duzene sadece sana karsi oldugu zaman degil, her zaman ses cikarmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sana da boyle oldu bana boyle diye tartismak anlamsiz. Ben art niyeti hakemlerde aramiyorum. H. Gocek cidden gorememis olabilir, buna birsey demem. Gecen sene X takima hakem hata yapmistir, haksizdir, Fenerin cani 3 kez yanmistir Besiktasin 30 kez yanmistir. Ben hakemlerin bilerek hata yaptiklarina inanmadim zaten hicbir zaman. Eyyam ayri.

Ancak bu VAR zaten bunun icin getirildi. 100% hatasiz olsun diye degil ama bariz birsey olursa en azindan duzeltilsin diye getirildi. Futbolda her pozisyon siyah beyaz olmuyor, hakem yorumu vardir ve ben bunu kabul ederim. Ben oyle gordum derse art niyet aramam. Fakat VAR olmasina ragmen orta hakeme hocam penalti incelenmeye musait denmiyorsa, sikinti burada iste. Her pozisyon incelenmeyecek zaten bunu biliyoruz. Ama penalti, gol, ofsayt. Ofsaytta zaten otomatik belirleniyor gidilmesine elbette gerek kalmiyor. Peki penaltiya da gidip bakilmyacaksa neye bakilacak sorulmasi gereken soru bu, su macla ilgili. H. Gocek tamamen art niyetsiz bir hata yapmis olabilir ki ben oyle oldugunu dusunuyorum - bu pozisyonu VAR'siz gorebilmek kolay degil. Ama zaten bu yatirim bunun icin yapildi yav.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

rize basak macini falaj bilmem de, cocunun kovuldugu macta olanlar peki? diyorum ki ben de, turkiyede daima belli kulupler kollaniyor, daima gucluler (arka anlaminda) kollanir. fb yillardir o kulup degil, gs genelde o kulup. bjk ise arada bir o kulup olabiliyor. basaksehir ise elbette ki kollanacak, cunku reyisspor. soyledigim sey; bu duzene sadece sana karsi oldugu zaman degil, her zaman ses cikarmak gerek.

işine gelmeyene oyna devam diyeceksin işin içinden çıkacaksın bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

penaltiyi verdikten sonra VAR hakemiyle konustugunu gorduk. herhalde VAR hakemi "net penalti" gibi bir sey soyledi ki izlemeye gerek gormedi.

izleme sartlarini bilmiyoruz veya ben bilmiyorum. istedigi timeframe'i, 16. kameradan, 25% hizda izleyebiliyor mu mesela? yonetmen mi veriyor goruntuyu? hakemin elindeki kontroller ne?
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

abi daha 2 hafta once, cocunun kovuldugu macta fenerin penaltilari verilmedi. Hatali kararlar tonla. Ama var etkisi 0. Kimse aglamadi cunku berbat oynadik zaten.

Gecen sene gs fb macinda janssen in golu verilmedi, dusuruldu penalti verilmedi. O zaman biz mhk istifa etmeli diyince rerore, simdi kendi caniniz yaninca ooo tff istifa. durum yillardir ayni. sadece cani yaninca agliyor herkes. aziz sagolsun bizim canimiz da epeydir yaniyor fsds.

FB'nin bu sene leyhine hatalar aleyhinden fazladır taa ilk maçtaki Bursa'da ofsayt golden itibaren :P

Şaka bir yana evet, herkes işine gelince isyan ediyor, böyle de devam edecek gibi. Ülkede kaç senedir bi tane hakem çıkarabilmiştik, o da zaten 1-2 sene iyi performans gösterip sonra bozuldu gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...