Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pet Kuaforu-Petshop acilisi icin yardim lazim

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

cok orjinal fikir alma threadi :p genelde kisisel sorunlarimla ayda yilda bir geliyorum foruma ancak bu defa baya darda kaldim :(

19 senedir tanidigimiz artik aile dostumuz olan kopek kuaforlugu yapan bir abi var :) saskinbakkalda cok concon bir yerde calisiyordu bu kadar senedir ki istanbulun en iyi pet kuaforlerinden biridir kendisi.

senelerce gunde 2000 liralik kopek trasi yapip 100 lira bile alamiyordu, ustune yonetim ve ortaklarla dogan sorunlardan bu darbogazda haksiz, hukuksuz bir sekilde tazminati odenmeden kovuldu. mahkeme masraflarini filan gectim ailesine bakmak zorunda, bunun icinde calismak zorunda.

kredi cekip kendi yerini aciyor erenkoyde simdi, hem kucuk bir info olarak atiyim hemde baya zor durumda oldugundan isim filan bulamiyoruz bu kadar kisa surede. cumartesi acilis yapmayi planliyoruz, cumaya kadar isim + logo filan bisiler bulmamiz lazim.

hani paticik koy desem koyucak o derece (hayir beygirgucu olmaz :(), varmi akliniza gelen oneriler?

bunun yaninda is sekli ile ilgilide onerilere acigim, bir sure ben yardimci olmaya calisicam. gelin indirimde ayarlariz sembolik en azindan yaptigi ise guvenirim temizdir baya, unluler filan hep geliyordu eski yerindeyken :p

petshop kismi whynot? yuzunden olucak sirf butun dukkan kuafor olamiyicagi icin. disarda yer var orayada ilerde oyun yeri filan dusunuyoruz kazanabilirsek falan filan

en kotu DOGE koyariz logoya birsey sallar geceriz :p
Sosyal ağlarda paylaş

Yeri varsa dukkanda pet hotel gibi bir sey yapilabilir. Birakilan kopekler gunluk gezdirilir vs, tatile giden, yurtdisina cikan, yanina kopegini alamayacak durumda olanlar icin de cozum getirilmis olur. Bilmiyorum boyle yerler var mi istanbulda, ne kadar talebi karsiliyordur olanlar ya da ne kadar kalitelidir ama petshop yanina alternatif olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

evinde bakiyor kedi kopek zaten, dukkanda alan yaparmi bilmiyorumda biz her tatili gittigimizde birakiyorduk yani, evde bakiyordu ve memnunduk. hos gerci bi onceki kopek olunce simdiki kopegi bulup bize getirende kendisi :p

burada acik alanda hani gunubirlik bir citle cevrilmis alan yapmak geldi aklimada apartmana sormak lazim. ozellikle bagdat caddesine gezmeye gelipte kopek dukkanlara girerken ayakbagi olunca birakan cok insan oluyordu eski yerdede. isparkin kopek icin olani :p

oncelikle cumartesi acilisa yetismesi lazim isim ile logonun, cok darliyor tabelaci cok yogunmusmus
Sosyal ağlarda paylaş

su yukardaki pati logosunun high resi elinde olan varmi? en kotu ihtimal onu goturiyim :D

@sabo

ayni kisi diil daha gecen hafta oldu olay. mekaninda ismini veremiyorum hem hukuk sureci devam ediyor hemde orada calisan bashekim dahil birsuru tanidik sevdigimiz insan var. yonetim bok yemesi tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada yazmayi unutmusum, yonetici ile arasini bozan olay ekipman sorunu tartismasi. kesinlikle arac gereck yenilemesi yapmamislar. yeni kurutma makinalari varmis, alsalar harcadigim zaman yari yariya azalicak hem hayvan iskence gormiycek soguk metal tepside hemde daha seri biticek isler demis, baya pisman etmisler. kaz gelicek yerden tavuk esirgeme olayi. gun icinde en kotu 2000tl lik islemin yapildigi yerde 3-30 paraya kiyip alet edevati yenilemiyorlar "nede olsa kopek trasi ne olacak yani" kafasi ile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...