Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GÖBEK

Saeros

Öne çıkan mesajlar

intermittent fasting çok yardımcı oldu bana. Özellikleri akşamları bilgisayar başında atıştıran biriyseniz kesin işinize yarar.

Sporun kilo vermeye etkin katkısı tartışmalı bu arada. Bir çok insanda ters tepiyor. O yüzden öncelik her zaman mutfak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İlk olarak abur cuburu tamamen kesmek gerekiyor. Dengeli beslenmek lazım, mümkün olduğu kadar ara öğün yapılmalı. Metabolizmayı şaşırtarak hızlandırmak için haftada 2 yada 3 gün öğünleri de değiştirmek gerekiyor. Ben diyetisyen yardımıyla epeyi bir kilo verdim. Diyet ile kesinlikle aç kalmadan güzel güzel kilo veriliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

yemek yeme

ben bu isi cozdum.
vicdansiz vucut yillarca ne istediyse yedirmis bana.
beslenme aliskanligim kisacasi neye ihtiyacim varsa onu aliyorum. afiyet olayi tamamen kalkti. hayatta kalmaya besleniyorum gercekten. new yorka tasindigim neredeyse iki yil oldu, yemeklerin sunilik derecesini gordukten sonra gereksiz besinlerden hep uzak durdum.

20 ayda 18 kilo gg. vucudum yenilendi, sikir sikirim.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

intermittent fasting çok yardımcı oldu bana. Özellikleri akşamları bilgisayar başında atıştıran biriyseniz kesin işinize yarar.

Sporun kilo vermeye etkin katkısı tartışmalı bu arada. Bir çok insanda ters tepiyor. O yüzden öncelik her zaman mutfak.

Ters tepeme dediğin şey daha çok acıkıp 4 porsiyon gömmek. Spor salonuna giderken he şeyin kalorisine bakıp yiyordum. Ama makarna da, ekmek de mantıklı seviyelerde yiyordum mesela. 4 ayda 12 kilo vermiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Göbek ama nasıl bir göbek bu önemli en önemlisi. Karın içi yağlanma ve mide büyümesi farklı, zıpladığında falan bıngıldayan ele gelen yağ farklı.

Porsiyon azaltarak başlayabilirsin, tabağını değiştir ufak bir tabakta ye yemeklerini mesela. Giren-harcanana dikkat et.

Su 3. Dedigin tip yag var bende bingil bingil ve gitmiyor

Boy 181 kilo 67

Daha zayiflayamiyorum artik, 32 beden pantolon gotumden dusuyor. 30 beden buyukgeliyor.

Tavsiyelerini bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...