Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GÖBEK

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Diyabet yok
Skinnyfat olayinin boku cikmis hali var sanirsam

Göbeğin de bir kismi yağ bir kismi sarkmis deri

Sarkmis deri ameliyat artık ona yapcak bisi yok ama yag gitmiyor hicbir sekilde.

Gobek dediğimde dışardan belli olan alman biraci gobegi degil, ama yanlardan onden fln rahat eli dolduruyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:

ben bu isi cozdum.
vicdansiz vucut yillarca ne istediyse yedirmis bana.
beslenme aliskanligim kisacasi neye ihtiyacim varsa onu aliyorum. afiyet olayi tamamen kalkti. hayatta kalmaya besleniyorum gercekten. new yorka tasindigim neredeyse iki yil oldu, yemeklerin sunilik derecesini gordukten sonra gereksiz besinlerden hep uzak durdum.

20 ayda 18 kilo gg. vucudum yenilendi, sikir sikirim.

detay pls
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

spompas said:

ben bu isi cozdum.
beslenme aliskanligim kisacasi neye ihtiyacim varsa onu aliyorum. afiyet olayi tamamen kalkti. hayatta kalmaya besleniyorum gercekten. new yorka tasindigim neredeyse iki yil oldu, yemeklerin sunilik derecesini gordukten sonra gereksiz besinlerden hep uzak durdum.

detay pls

açım
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

spompas said:

ben bu isi cozdum.

detay pls

nyc pahali.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bende brad pitt'in fayt kılaptaki vücudu var, göbeğim falan yok hepsi yalandı. böyle bir topicin tutucağını bildiğim için oyun oynadım size.

şaka lan göbeğim var işte ama ne tip göbek bilmiyorum. aslında inanılmaz bi göbek değil ama önüne geçmezsem daha kötü olucağını bildiğim için durdurmam lazım bir an önce.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda bi dönem süper bi depresyona girmiştim ve 92 kilodan 68 kiloya düşmüştüm tek mevsimde. şimdi hayat biraz toparlanmaya başlayınca 81-82'yi gördüm yine. hafta sonu kuzenin düğünü var kara kara düşünüyorum :(

en hızlı şekilde kilo vermenin tek yolu depresyonla gelen iştahsızlık galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

en hızlı şekilde kilo vermenin tek yolu depresyonla gelen iştahsızlık galiba

this

20+ verdim ben son 2 ayda mı ne. kot pantolon olarka 40 bedenden 36 ya düştüm, ki 36 da düşüyor kıçımdan artık. 34 falan oldum sanırım.

çok kötü lan. hoş bişey değil. sürekli mide bulantısı, tansiyon düşmesi falan tatsız ibr şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Göbeği eritmenin yolu sağlıklı yemek ve yemeği kendin hazırlamak, mümkünse yurumek. Akşamları kendime bir kova salata ve haşlama sebze-et hazırlıyorum. Akşamdan kalan salata ve etlerden işyerine getiriyorum öğle yemeği için.aksamlari eve yürüyerek dönmeye basladim(7km).Bir ayda 3.5 kg verdim, yavaş yavaş gidiyor göbek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...