Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim durumum için bu araba alınır mı?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Size danışmak istedim.

Şimdi bizim bir aile arabamız var eşimle ortak kullandığımız. Ancak nadiren de olsa kritik zamanlarda ikinci bir arabaya İstanbul içinde kısa mesafelere ulaşmak için gerek olabiliyor.

Bu sebeple fiyatı uygun sadece acil/istisnai zamanlarda A noktasından B noktasına gitmek için bir araba düşünüyorum.

Şimdi belki aşağıdaki araba yerine atıyorum eski bir Hyundai falan da alınabilir ancak biraz da sosyo-ekonomik çevreme uygun, komik kaçmayacak bir şey olması lazım (dalga geçmeyin lütfen :)). Şöyle retro bir modelle hipster ayağına bu işi çözsem başıma bela mı almış olurum ne dersiniz?

Sahibinden linki

Ya da başka bir öneriniz olur mu?

Çok çok teşekkürler şimdiden değerli üstadlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bence araba yerine motor bak daha güzel tabi tercih meselesi. çocuk babası henüz motora binemediyse daha önce bu saatten sonra da binmesin de şu yukarıdaki arabalara her türlü tercih edilir.
mustang
arabadan anlasan garajın olsa haftasonları uğraşsa işte tam amerikan rüyasıda diğer türlü o eksi araçlar alınmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

eski araba + "bazen" kullanılacak bilmiyorum durduğu yerde sorun çıkarma olasılı var gibi, sürekli kullanılsa belki, bilemedim...

öyle işler için şu segment araçlar güzel ama fiyat aralığını bilmiyorum
https://www.carscoops.com/wp-content/uploads/2014/11/Opel-ADAM-S-0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...