Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

ilk solo win'imi aldım, güzeldi, buradan izleyebilirsiniz direkt son dakikalara da atlayabilirsiniz ama biraz kısın sesi zira gazla bağırıyorum asaf

kesinlikle haklısın, apex öyle bir içerik ile geldi ki Nokia 6600 gibi ? tüm güzel dinamikleri bir anda bize sundular, bu saatten sonra ölünce direkt oyunun bittiği, yeniden oyuna dahil olmadığın ve hızlı-bol eğlenceyi çok kısa süre içerisinde sunamayan oyunlar ne kadar tutar, bilemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Red dedi ki:

Hala pubg gibisini  yapamadılar yahu.

Bu konuda şu yönden haklı;

Ok apex vs iyi, güzel seri ve kısa oyun eyvallah. Hatta akıyor oyun ona da eyvallah ama paylaşım noktasında diğerlerinden daha zayıf. Oyunu oynadıktan sonra akılda yaşadığın bir şey kalıyorsa ve bunu arkadaşlarınla yaşıyorsan o daha bir başka oluyor. Arabayla takla atıp patlasan, kafana motor da düşse bir paylaşım sonuçta. Apexte aim averaj altıysa, gir öl çık gir öl çık diye geçiyor. Tam bir Br değil deathmatch gibi aslında. Pubg olamayan optimizasyonuyla kendini silkti resmen.  

BF streamlerine baktım da etraf çok güzel ama evlerin içi ve yerdeki droplar neden minecraft bozması onu çözemedim.

samaella tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

RSP is now rebranded as Private Games

It’s coming after this Summer

It will be available for all Battlefield V players

We plan to offer the base level of Private Games tools for FREE

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/186817/community-broadcast-the-evolution-of-rsp/p1?new=1&utm_campaign=bf5_hd_ww_ic_socs_twt_bfv-community-broadcast-rsp&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=58134&ts=1557402380274

?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...