Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

8-8 haritalar kasiyor oyun hemen basladiktan sonra sacmalik.
genel olarak oyun cok iyi optimize edilmis, oyun basladiktan sonra skinti olmasin gibi kurgulanmis gibi her sey onceden load ediyor mac baslamadan (olmasi gereken)

@harvey: oynayabilmen lazim, monitor kac hz?

8700k delid (5.1ghz) 1080ti overclock'lu sistem'de.
3840 x 1080 144hz'de ultra 90-120fps aliyorum.

blur/bloom kapali ve shadowlar da full degil.

_

su anda assault'da en OP silah: selbstlader
(bu hafta assigment'tan gelen bipodlu medic silahi da cok iyi. medic oynuyorsaniz alin dengi bir silah yok medic icin.)

1 head shot / 1 body shot olduruyor genelde. (hemen medkit basmazsa)

Sosyal ağlarda paylaş

bence de visibility çok kötü oyunda , ama bunun yüzünden grafikte 90'lı yıllara dönmeyi göze alan adam harbi banlansın

ve evet çok kötü visibility, scout oynamaya başladım , yahu flare sayesinde adamın nerde olduğunu biliyorum , direk oraya bakıyorum, hedefim ateş edene yahut hareket edene kadar kesinlikle göremiyorum
oysa biliyorum o adamın orda olduğunu.

benzer şeyler sürekli başıma geliyor ,sonra sinirlenip alt-f4 çekiyorum

minimap-oyunu takip eden , red orkestra oynamış adamım ben , ona rağmen çok zorlanıyorum , burda bi hıyarlık var ve bunun açıklaması "biraz daha oyna alışcaksın " olamaz.

dice götüyle yapmış oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

farketmez diğer classlarda da kdr yüksek, pointten pointe basıyoruz çok şükür...

oyunda pointle ve adamlarla inatlaşmayacaksın abi, en çok bu oyun için geçerli sanırım. "burada beni dürerler" diye doğarsa içine, muhtemelen dürerler. boş pointlere yönel, olmadı adamları flank et. bir pointi alır almaz sonrakine koşmaktansa biraz defansif dur vb.

hani bireysel awareness dışında savaşın akışını da bir tık daha takip et.

rising storm falan oynadıysan her türlü keyif/kanser oranını birin üstüne çıkarırsın diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abisi, adamın nerde olduğunu biliyorum , ona rağmen dandirik ışıklandırma ve bu kapatılamayan sikko anti alising ayarı yüzünden arka fona resmen kaynıyor adam , gözükmüyor

onu anlatıyorum

yoksa her gördüğüm adamı vurma gibi bir beklentim bile yok , flare ile işaretli adamın yerini biliyorum , ona rağmen göremiyorum diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...