Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Beşiktaş | 20 Şubat Salı - 22.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Sakalliyan said:

bunu yasamaktansa vardar ovasinda keklik olmak iyidir

abi senin cocukluguna inelim bi ya.

rte taktigi yapiyolar artik. daha rezil olan sey artik gundemde olmadigi icin karsi tarafin kotu durumu onlarinkinden aslinda daha kotuymus gibi. bi yuzsuzler var boyle sirf cevap vermis olmak icin veren bi de soylerken gercekten inanan saflar sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

olm forvet alsa suc stoper alsa suc kanat degistirse suc ortayi 4 lese suc. amina koyim cem dizdar misin nesin sktir git lan aaaa

DarKRideR said:

Darksun said:

şu 2 tane yiyince oyunu sallama huyumuzdanda vazgeçsek keşke, adamların diğer 3 golde koşan adam yok resmen rahat rahat attılar.

nasıl koşsunlar ya?

heriflerin koşu mesafesine baksan en fazla koşan bayernliden 1.5 kat daha fazla koşmuştur bütün geri hat. ona rağmen pres yapan, baskı kuran adamları çıkarıp talisca ve quaresma gibi defans katkıalrı hayaletten öteye gitmeyen adamlrı oyunda tuttu.

takım ekstra yorulursa, koşacak halleri kalmazsa ne bekliyorsunuz?

bu maçın 1-0 kalmayacağı o kadar belliydi ki yani, yine de 5-0 müthiş beklenmedik o ilk yarıdaki oyuna karşılık.

her hareketinde bir gol hediye etti.

Kovun şu adamı artık kovun yeter ya kendimi sikicem sinirden bu adamın suratını gördükçe. resmen rezil ediyor takımı.

forvet çıkarıp stoper aldı 2-0 korumak için bu yavşak yeter ya harbi. bunu koruyan kimseye artık zerre saygı duymayacağım, hak etmiyor çünkü.

ha yani sence normal her şey? hiçbir şey yapmadığı ve savunmayı yorduğu halde quaresma'nın 90 dakika oyunda kalması, arkasında adriano'nun kumarbaz kardeşinin borcunu yüklenen abi gibi sürekli 2 adamla uğraşması?

Adam en kötü devre arasında onu çıkarıp orta sahaya takviye yapsa belki 2'de 3'de kalırdı şu maç. Takımı diri tutacak hamle yerine daha da yoracak hamle yapıyor ve halen ne yapsın mı diyorsunuz?

caner maç başından itibaren sürekli aksiyorken, artık yorulmuş ve hata yapcağı barizken 20 dakika izledi resmen hata yapmasını, gol onun hatası ile gelince en az 20-25 dakika önce yapması gereken değişikliği skor korumak için yaptı. halen ne yapsın mı? Doğru yaptı, geç yaptı, golden sonra yaptı gerçi şimdi %5 hakkını verelim.

Adam ileride enerjik kalıp, sürekli pres yapan ve stoperleri ileride tutan Love'u çıkarıp stoper aldı skor tutmak için, fark açılmasın diye ya ASJHAKSJDHKAHFAKJHSD BU ADAMI SAVUNUYORSUNUZ LAN BANA

şu adamı boş savunuyorsunuz harbi, hiçbir mantıklı dayanağınız yok.

bugün bu maç 5-0 ise bu yavşağın kibri yüzünden başka bir şey değil. talisca ve quaresma'yı beyni olan hiçbir hoca oyunda tutmazdı bugün. tutsa da en az birini tutardı o da talisca olurdu belki duran toptan gol buluruz diye.

siz savunmaya devam edin. seneye AL'de hatırlarsınız bu günleri.
Sosyal ağlarda paylaş

abi caneri gökhanı 150milyonu iyi kötü hep milli takım oyuncusu

yanında pepesi adrianosu babeli

kalecin 4-0da zaman geçirmeye çalışıyor lan, bu kadar mı tier farkı var iki takım arasında dizdarrider çok da haksız değil

bireysel hataların hiçbirini de affetmediler attılar tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Bayern neymiş Arsenal'a iki maçta 10 atmış, biz içeride yemeyiz o kadar rahat olunmuş. Geyiğine söylenmediyse beyinsiz çomar savunması bu direkt, burada yazan olduysa da kusura baksın valla okumadım postları.

Zaten fark yiyecektik, ne bekliyordunuz boşverin ahahaha falan olayları. Fark yiyeceğiz diyenlerin başında ben geliyordum burada bir şey beklediğimden değil zaten sinirim.

Ben de devre arası övecektim Şenor'u twitterda burada falan, sonra dedim bu adam eninde sonunda sabote edecek takımı bekle. o attığım postu devrede yazdım. biliyorum ne bok olacağını çünkü.

Takım müthiş hazırlanmış, defans kurgusu harika, hücumlarda topu iyi kullanıyoruz. 10 kişi kaldık, eyvallah. Sonra baktım 10 kişi oyunu harika oynuyoruz. Yerleşim bildiğin çalışılmış, sevindim. Oha beklemiyordum dedim.

Bunu övecektim, ciddiyim.

Sonra dedim zaten bunu sabote edecek bu adam işte. Yapacağı tek hamle, Quaresma çıkarıp orta sahaya adam almak BJK'ye ekstradan minimum 20 dakika kazandırırdı. Bu maç maks 3-0 biterdi o disiplin devam etseydi. İhtimal tabii ki, ama mantıklı olan ihtimal bu.

Adam maçı 5-0'a kendi elleriyle getirdi ya, normal değil bu abi normal değil şunu kabul edin.

Hani benim dediklerime baksanız 11 vs 11 oynayıp da 5-0 yenilebilridik şu takıma, cidden zerre şaşırtmazd

Ama takımın olabileceği en iyi hali görüyorsun, onu yapan adamın bunu nasıl yıktığına da kendi ellerinle tanık oluyorsun. Yeter cidden ya yeter. benim takıntım buna ya.

bu takımın 10 kişi ilk yarıyı allianz arena'da 1-0 geride bitirmesi cidden çok büyük başarı, bu anormal olandı. bunu devam ettirebilirdin ya, beyin gerekiyor sadece beyin. kullan onu ya...
Sosyal ağlarda paylaş

yine diyorum ne tur hayalim vardı, ne beraberlik için bile.

ben sadece onuruyla oynayan takım görmek istiyordum, ilk yarıda gördüm; gururlandım.

o gururu yine utanca çevirdi bu yavşak. tek derdim bu ya, şunun hatalarını kabullenin artık siz de tek istediğim bu ya. bu adamın kibri kendini geçtim bizi yakıyor sürekli ya şunu kabullenin artık ya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...