Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Beşiktaş | 20 Şubat Salı - 22.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

surada senol guneslik birsey yok.

karsidaki bayern, ortaya aldigin adamin bi yarari yok 10 kisi. hadi 11e 11 otobus ceksen bi ihtimal, onu da denedik, muller tiklatti 2 tane. bisi degismiyo

nasıl değişmiyor abi?

karşındaki bayern'in 25 şutuna karşılık 5 isabeti var sadece ilk yarı, oynatmadın işte 10 kişi?

doğru oynadın, yenemeyeceksin ve hatta yenileceksin herkes biliyor bunu ama oynatmadın, bozdun. bayern'i bozdun ya? bunda hem fikiriz değil mi? rew'i baggio'su bile ağlayamaz şurada şuna.

niye bozuyorsun abi oyun düzenini?

ya bak her şeyi geçtim cidden bana quaresma'nın 90 dakika oyunda tutulmasını, onun yerine sürekli hücum pres yapan adamların tek tek oyundan çıkarılıp her golden sonra skor korumak için savunma özellikli adamların alınmasını ve bayern'in her değişiklikte resmen takım olarak 10 metre daha yaklaşmasını bana mantıklı bir şekilde açıkla, vallahi bugün yazmayacağım daha. açıkla abi tek bir mantık getir bana.
Sosyal ağlarda paylaş

şenol'un son senesi zaten dark merak etme.

fikret orman cahil değil. böyle dik kafalı bir adamın tamer tuna'yı kaybettiğinde gerçek yüzünü o da görüyordur yani en nihayetinde.

şenol güneş gidip öğretmenlik yapsın gerçekten baş öğretmen falan olsun. geçtiğimiz haftalarda diyordum beşiktaş o kadar da kötü oynamıyor diye de bunun da iyi oynamamızın da hiçbirinin şenol güneş ile ilgisi yok.

hayatımda hıncal uluç ile aynı fikirde olacağıma asla inanmazdım ama maalesef bunu da yaşadık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne rölantisi allah aşkına bu arada ya. bayern teknik heyeti de maldı öyle rölantide maça çıkacak falan kafası o kadar rahat yani. alman lan bu adamlar ne rölantisi. ikinci maçta kafası şişeceğine herifler yüklendikçe yüklenmeye çalıştı ilk yarı olmadı ikinci yarı oldu maalesef.

neyse zaten bazı insanların aptallığının sınırı olmadığını bildiğimiz için çok gerek yok sanırım üzerinde durmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

rölanti falan yoktu zaten ya, gaza getirmeye çalışıyor düşmeyin oltaya, apple falan olsa direkt atlamıştı zaten asdfsda

adamların ilk yarıda 20 şutuna karşılık 14 şutları var ikinci yarı, zaten asıl ikinci yarı yürüyerek 4 gol attı herifler. robben dışında koşan yoktu o da hırs yaptı pezevenk zaten.

akıllı adamlar gerçi düştüğünü ve bozulduğunu gördü rakibin, ne kasacaklar ikinci yarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın yine diyorum. Ben hayalperest adam değilim, şu maçtan farklı beklentim yoktu.

Allianz Arena'da 70-75 dakika 10 kişi oynayıp, minimum 3 fark yemeyecek top class takım bile yok. Belki Real falan dersin, bir ya da iki takım anca çıkar. Benim derdim skor değil, benim derdim hocanın rezil kararları.

Her şeyden önce kendi ile çelişmesi.

Kayseri 10 kişi alıp, o kadar süre eksik oynayıp puan için kapanırken aşağılamıştı. Rakipler kapanıyor bize diye ağlamıştı Şenor. Sen ne yaptın şuan? 5-6 olmasın fark diye kapanmanın ne farkı var? Hadi kapanıyorsun anlarım fark olmasın diye de niye en olmayacak, yanlış kararlarla kapanyorsun ya?

Derdim bu, skor değil. Skor bugün konuşulacak son şey bile değil yapıcı bir tartışma içine giriyorsak.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

abi ne rölantisi allah aşkına bu arada ya. bayern teknik heyeti de maldı öyle rölantide maça çıkacak falan kafası o kadar rahat yani. alman lan bu adamlar ne rölantisi. ikinci maçta kafası şişeceğine herifler yüklendikçe yüklenmeye çalıştı ilk yarı olmadı ikinci yarı oldu maalesef.

neyse zaten bazı insanların aptallığının sınırı olmadığını bildiğimiz için çok gerek yok sanırım üzerinde durmaya.
sen üzerinde durma zaten, bayerni tanımamışsın, tam performansını görmemişsin, rölantiye nerede geçildi dendiğini anlamamışsın maç başı diye yorumlamışsın, robbeni riberyi yedek çıkaran rakibe "he adamlar da mal sallamayacak rahat olacak sanki" demişsin bi de üstüne başkasını aptallıkla suçluyorsun :)
DarKRideR said:

rölanti falan yoktu zaten ya, gaza getirmeye çalışıyor düşmeyin oltaya, apple falan olsa direkt atlamıştı zaten asdfsda

adamların ilk yarıda 20 şutuna karşılık 14 şutları var ikinci yarı, zaten asıl ikinci yarı yürüyerek 4 gol attı herifler. robben dışında koşan yoktu o da hırs yaptı pezevenk zaten.

akıllı adamlar gerçi düştüğünü ve bozulduğunu gördü rakibin, ne kasacaklar ikinci yarı.

Abi bi yandan rölanti yoktu diyosun, bi yandan koşan tek adam robbendi yürüyerek attılar golleri diyosun, bu ne tezat :) Robbrn durdan anlamıyo diye kendi takım arkadaşları bile dalga geçiyo zaten "ona kendi topunu vericez maçlarda kendi başına ayrı takılacak, anca öyle rahat eder" diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...