Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

progamer

Öne çıkan mesajlar

bugün yeterince saçmasapan tartıştım zaten ya youtubeda filan anime trailerlarında, günlük kotamı doldurdum lol. oynadığım oyunun sonundayım onu bitirmeye çalışıyorum, bitirmiştim şimdiye takılmasam böyle zaten. :p

bill murray ve özellikle harold ramis çok severim de hayatımı 90lara endekslemedim yani, “konu benzer hadi hepsini silelim” denince ben de o filmlerin aşık atamayacağını söyledim. paradoksal ile kapışın yani benimle işiniz yok. :p
Sosyal ağlarda paylaş

İkincisi aynı dadı vermez ya. Bide burda mı okumuştum başka bi yerde mi, Tom Cruise un amerikada popülaritesi düşerken yurtdışında (yani bizde asd) hala eskisi gibiymiş. Sanırım scientology olaylarından cidden etkilenmiş abdliler, biz hala tarafsız gözle deli meli ama iyi film çekiyor falan diyebiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Cokomantis said:

ben sevmiyorum heralde bi :P

öbür topiklerin birinde "holivut tekeline çomak soktu marvel" gibi bir şey yazmıştın, yani gerçekten bu kadar uzak olamaz bir insan. incel ölürsün inşallah............

tekerine çomak soktu demedim. çr sektörü domine ediyor holivudu dedim. incel ölmek ne demek bilmiyorum.

filmlerinden çok sientoloş muhabbetine kılım heralde ne bileyim. ADAMLAR BEBEK YİYORMUŞ KEKE
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bence önceki film çok daha doluydu. Geçen tekrar izlemistim o yuzden taze gittim buna. bana baya zorlama geldi. filmin sonu zaten tam bir bitse de gitsek.

Tom reise saygimiz sonsuz yine aksiyon sahnelerinde dokturmus ama

Bu solomon mevzusunu uzatmasalardi keske. Bomba imha etmenin disinda bir final beklerdim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...