Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Adamın kötü filmi yok. Bi jack reacher 2 yi begenmedim gereksiz filmdi.

Herif 30 senedir istikrarli iyi film cekiyor da bu dini mevzulardan mi nedir hakettigi sevgiyi goremedi fjfj.

Imdb 5 puanli filmlerin yıldızı jason ı daha cok seviyor millet
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya ben tom kuruz savundum burda hatirliyorum. Oblivion zamaniydi galiba fjdj.

Iyi filmler yapmasina ragmen gişede en dandik marvel filmini yakalayamiyor adam. Ayni filmlerde atiyorum brad pit oynada min 1.5 kati izlenir.

Bi tek mi serisi iste zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

a-aa

bu herifi bi sevmeyen ben miyim ya? hele mi serisi max 6/10 yahu pati bey napıyorsunuz?

collateral'ini severim bu herifin de, tom reis falan denmiş abi noluyor, yeni uyandım paralel evren falan mı olduk?

seri genel olarak fena degil de tom reyizi ben de begenmiyorum

gerci ortaligi sacma sapan "aktorler" sardi, onlarin yaninda gene usta kaliyor. su dwayne johnson'i cok seviyorum mesela castte gordugun an filmi eleyebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

collateral bile yeter adamin oyunculugun/kalitesinin ispati icin. a few good men, yagmur adam da dustin hoffman ile 1 gr siritmadan oynamak... gozleri tamamen kapali zaten hohohoy.

adam kariyerine zirvede baslayip, ara ara asagi inip cikiyo iste asdf

ho$ son zamanlarda jack reacher dir, mummy gibi ucuz aksiyon kli$eleri cekiyo ama, soyle saglam bir senaryo gelemedi heralde adama.

world of wars daki baba rolu bile muthis olmustu. her sene 2-3 film ceksin bu adam, izlenir.

bir ft. brad pitt iyi giderdi yalniz. tango ve cash tarzi olmasin gerci asdlfkj
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

Cokomantis said:

a-aa

bu herifi bi sevmeyen ben miyim ya? hele mi serisi max 6/10 yahu pati bey napıyorsunuz?

collateral'ini severim bu herifin de, tom reis falan denmiş abi noluyor, yeni uyandım paralel evren falan mı olduk?

seri genel olarak fena degil de tom reyizi ben de begenmiyorum

gerci ortaligi sacma sapan "aktorler" sardi, onlarin yaninda gene usta kaliyor. su dwayne johnson'i cok seviyorum mesela castte gordugun an filmi eleyebiliyorsun.

Of nasıl bir haksızlık
Sosyal ağlarda paylaş

edge of tomorrow bence 2010'ların en iyi sci-fi action'ı zaten, tom'dan favori filmim oldu. hakkı genelde teslim ediliyor ama ne kadar övülse az bence.

oblivion maalesef konusu çok benzeyen moon'dan hemen sonra çıktı, yoksa daha ilgi görebilirdi.

tropic thunder'da da çok iyiydi aksiyon filmi olmayan.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam onu diyorum işte çok var böyle. milletin edge of tomorrow'u sevmesinin sebebi "abi ne iyi senaryo ya adam aynı günü üst üste vay anasını ya" olduğu için.. senaryonun orjinal olmamasını, filmin tüm plot twistini çıkarınca geriye bir şey kalmıyor filmden.

kötü film demiyorum. da öyle "çok underrated" falan değil ya da acayip iyi film değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...