Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucuza şık giyinme rehberi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Takım elbise pahalı şey. Dandiğe kaçsan bile franchise markalardan belli bir taban ücretten başlıyor. Smart-casual giyinirim diyorsan lacivert-gri-siyah, işyerin kaldırıyorsa bordo,mavi vb. 1-2 pantolonun olsun. Bu tip kanvas veya kumaş tek pantolonları Zara, Mango Man'den bulursun 100-120 civarına. Dockers da alabilirsin biraz daha üstüne çıkıp. Veya Massimo Dutti

Gömlekleri de yine bu markalardan seç, H&M tasarım ve ürün kalitesi olarak smart casual'ı bile kaldırmaz bence, aşırı gündelik. Gömlek-pantolon harici üstüne giyeceğin V yaka vb. kazakları da yine Zara ve Mango Man'den aban işte.

Polo'da da benzer fiyatlara gömlek pantolon bulunuyor.

hatta geçen hafta %50 indirim vardı baya uygun fiyata gömlek pantolon falan aldım.

renkler tasarımlar da gayet güzel polo'da
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

RamsesII said:

kargo cep pantolonların nesi kötü yaw?

karşı cins ile ilgilenmiyorum pantolonu o.
bununla birlikte kullanırsan, 15 yıllık çiftleşmeme garantisi var

halbüsi erkekler ne kadar mantıklı, her hangi bir tekstil ürünü teşhiri ile karşı cinsi kategorize etmiyoruz, çarşafa bile yürüyen olabiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Eskiden forumda içtiği viskiye göre kategorize ederdik insanları ne güzel baba parası ile. Herkes yaşını alıp ailesini kurunca forumda lüx harcamaları direkt düşmüş sjkdfsjdf.

Abi çok enteresan, gelirim arttıkça daha az lüks harcama yapmaya çalıştığımı fark ettim. Hani zengin olmakla kendini zengin göstermek arasındaki fark gibi. Demek ki insan belli bi noktadan sonra ne gerek var kardeşim moduna giriyor. Ya da gelirim yeterince artamadı djdjdj
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...