Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego Certified Store

Biyik

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
şuan adorede elinde kalan eski setlere %40 indirim var. Eğer LDC gibi dükkanlar artarsa piyasadaki tokatçıların rantı azalır diye düşünüyorum.

Örneğim 120 eur luk Nasa Apollo V yi 1.500 TL ile başlayıp en düşük 1.000 TL ye kadar kaktırmaya çalışan lego severler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohhhhş çok iyi haber ya bu. Koliyle Lego var bende, 4 - 5 aydır hem yeni 3-4 Star Wars almıştım, hem de eskileri ayıklıyordum.

Kesinlikle fiyatlar çok fahiş Türkiye'de, İngiltere'de kısmen daha uygun. O fiyatlara eskiden kaç yüz parçalık Lego'lar alınıyordu, ki Lego her daim pahalı olmasına rağmen Türkiye'de.

Ona rağmen çeşit fazla diye Bağdat Caddesi Adore'dan alıyorum ben genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
pattisliborek said:

Lego 13 yıl sonra karlılıkta düşüş açıklamış ve birkaç yıl daha sürecek iş düşüş.

karı düşsün zaten. Çıkardığı b.ktan oyuncakvari ruhsuz setleri ile iyicene soğuttu kendinden. Leş gibi setler çıkarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede aşırı pahalıydı zaten 14 yıl önce mindstorms 2.0 ı 200 dolara mı almıştım ki dolar o zaman 1.5 mu neydi galiba tr de 800tl di LOOOOOOOOOOOOOOOL aynı mağazada görüyodum her gittiğimde kimse almıyodu tabiki sonra götlerine soktular heraldesalakalrda vizyon yok lego mindstormsu bilen yurtdışından da rahatça getirir yani fdgdfgdgd
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

o çocuk olmakla da alakalı abi bence. çok göreceli bakıyorsunuz.

Ya itiraf edeyim hala gözüme (ve cüzdanıma :) ) hoş gelen bir set gördüğüm zaman alıyorum. Geçenlerde eski lego kataloglarından birine denk geldim internette şimdi bile bakınca insanın yapası oynayası ya da bir yerde sergileyesi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

goldbären said:

o çocuk olmakla da alakalı abi bence. çok göreceli bakıyorsunuz.

Ya itiraf edeyim hala gözüme (ve cüzdanıma :) ) hoş gelen bir set gördüğüm zaman alıyorum. Geçenlerde eski lego kataloglarından birine denk geldim internette şimdi bile bakınca insanın yapası oynayası ya da bir yerde sergileyesi geliyor.

üstadım al bendende o kadar. Geçenlerde parça aldığım kişi araya 1990 setleri ve katalogları koymuş. Bir nevi gömü bulmak gibi oldu şok geçirdim. Hepsini yaptım ve techniten bi s.kim olmaz deyip ne varsa satmıştım şimdi 1990 eski technic setleri toplayan oldum :(
işin garibi eski technic setleri oynamak, MOC lamak çok kolay ve daha yaratıcı. Yenilerde ne parça tutuyor nede dizayn kesin bir eksik gedik çıkıyor tıkanıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıldı Cumartesi günü, dün gittim. Mağaza beklediğimden biraz ufak, hele serbest parça bölümü epey zayıf, ama fiyatlar çok güzel, çalışanlar çok ilgili. VIP programı 2-3 haftaya anca hizmete girecekmiş ama şu an aldıklarınızı da GSM üzerinden kaydedip oraya işleyeceklermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...