Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

They are Billions

zipzip

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

İngilterede açlık sınırının kaçta biri 17 pound ona bakmak lazım.

Hatta baktım şimdi, trde 45TL yoksulluk sınırının (5105 TL) %0,88 iyken GBde (1250 pound poverty line aylık) %1,36 sıymış.

Evet daha ucuza alıyoruz. OLEY

Burda 17'ye cok sey yapiliyo ya. £17 cok.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

wave wave mi saldırılar oluyor atıyorum 10 günde 1? tower defense yerine şehir defense mi yani, 9 gün simcity oyna 10. gün zombi akını gelsin savun gibi?

Hem küçük saldırılar oluyor arada, hem de waveler geliyor belli gün aralıklarında. Ama bazen küçükleri temizlemezsen onlar da toplanıp mahvedebiliyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Adresi buraya tasiyinca mecbur £ oduyorum. Gift olayi kalkmasaydi ordan biraderin hesabindan hediye ederdim kendime ama o da yok artik.

Adresi geri TR'ye tasiyip TL ile almakla da ugrasamayacagim cunku aldirsam bile burdan girince yine pound gosteriyo ara ara.

Tl card yok demi
Ben de adresi tasidim da, steam hala turk lirasi gosterio, psn de ayni sekilde, tl kredi karti ile oduom
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Tim said:

Adresi buraya tasiyinca mecbur £ oduyorum. Gift olayi kalkmasaydi ordan biraderin hesabindan hediye ederdim kendime ama o da yok artik.

Adresi geri TR'ye tasiyip TL ile almakla da ugrasamayacagim cunku aldirsam bile burdan girince yine pound gosteriyo ara ara.

Tl card yok demi
Ben de adresi tasidim da, steam hala turk lirasi gosterio, psn de ayni sekilde, tl kredi karti ile oduom

Senko ile cakalligimiz ayni leveldaymis bende boyle yapiyorm 2 yildir
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

sabonis said:

wave wave mi saldırılar oluyor atıyorum 10 günde 1? tower defense yerine şehir defense mi yani, 9 gün simcity oyna 10. gün zombi akını gelsin savun gibi?

Hem küçük saldırılar oluyor arada, hem de waveler geliyor belli gün aralıklarında. Ama bazen küçükleri temizlemezsen onlar da toplanıp mahvedebiliyolar.

asıl olay binalardaki savunma heralde di mi? ünitelerin güçlü diil yani? yoksa böle çok güçlenip çıkıp dolaşıp starcraft gibi ufak ufak haritayı temizliim falan yapabiliyo musun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Veteran yapmak için yapıyorum ben onu ama temizlemek lazım. Yoksa cidden sorun oluyor, hele ki koşanlar. Ben daha tüküren falan göremedim, ilerleyemedim o kadar dfs

Ama tabii asıl olay duvar, kule çekip base defans. Çünkü içeri girdiklerinde köylüleri de zombi yapıyolar. Haritayı temizlemekle de bitmiyor ki, zerg gibi çıkıyo şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

chat'te normal zorluk oynuyo dediler doğru mu? challenging zorlukta 92 yapmıştı geçen gün Hotform. oynaya oynaya alışırsın sen de.

bu arada hem bunu hem rimworld'ü oynayanlara sorum var. ikisinden birini alıcam da, bunun detay seviyesi benim için tam kararında gibi. biraz rimworld gameplay'i izledim, sanki detayda boğuldum tam olarak neler oluyo anlayamadım falan.

bu gözlemim doğruysa billions alayım geçeyim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...