Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Infinity War (2018) (Çizgiroman sıpalarını belirtin)

progamer

Öne çıkan mesajlar

film baya iyiydi ya. son 3 günde 4 tane daha marvel filmi izlemiştim eksik film kalmasın mcu içinde diye iw öncesi, sanırım fazla geldi sadfasdf

tek şikayetim sanki thanos'un bunları yapma sebebi biraz basitti. evren çok kalabalık falan diye tüm evrenin yarısını yok etmek ne bilim fazla mı ekstrem ne. o çizgi romanlardaki death'e aşkından dolayı falan yapıyor olsa daha sağlam olurmuş. onun dışında çok beğendim.

Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

cocuk filmi muhtemelen, birbirlerine yumruk diksin diksin, daha cok joker istiyorum.

baska film olmazsa izlerim sinemaya gittigimde ama uzulmeyin, ask filminden iyidir

film tarihinin en korkutucu kötü adamlarından biri var (Joker değil bak, Darth Vader'la kapışıyor)

ama "ay ben çocuk filmi izlemem, süper kahraman filmi izlemem" diyerek şekil yapmaya çalışıyorsak o moda çoktan bitti...

https://i.imgur.com/ckMwe6E.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ragnarok good for what it is tanımına uyan bi film, Infinity War o konuda çıtayı baya bi yukarıya taşıyor. Hatta bence o kadar iyi ki sırf aşırı pazarlanmış ve ultra popi olduğu için normalde vereceğim -1 puanı bile vermem direk 8i yabıştırır en iyi filmler listesine tepeden olmasa da şöyle sağlam bi yerden yerleştiririm.

Bide transformers falan biç piliz. Sinema da hayatın geri kalanı gibi fular filmleri vs. transformers gibi siyah ve beyaz bi eksende ayrılmıyor, arada tonla renk var. Infinity War bu bağlamda en en iyi aksyon filmlerinden biri olmuş hll gz (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

haklılar i.W. "süper kahraman" filmleri içinde en tepelerde olacak bir film, görsel ve aksiyon kısmı için keza öyle

biraz mantıklı olun şu filmlerde mantık aramayın, mad max den sonra yine bir filmde koltuğa yapışıp film seyrettim ki bence bu sinemanın olaylarından biri, yani 70 leri geçeli çok oldu, önemli sahneleri görsele aktarılan romanların da dışına çıkılıyor artık.

ayrıca, sinemada erkek arkadaş ile gelenlerin dışında grup olarak gelen çok kız vardır o ilgimi çekti açıkçası...
Sosyal ağlarda paylaş

josh brolin'in hakkını vermek lazım, muazzam bir iş çıkarmış,

agır spo

-evrenin yarısını öldürme motivasyonu biraz zayıf gibi, fakat mistress death'e aşkından fln olayını koymak istememelerini de anlıyorum gereksiz romance olurmuş biraz. Titan'ın geçmişini falan dahil etmeleri iyi olmuş motivasyonunu reinforce etme açısından

-bir de manuel olarak yarısını kestiği gezegenler vs var, el çırpınca onların tekrar yarısı gitmedi mi, yazık günaj koca gezegende 3 kişi bıraktın reyis

-soul gem ile red skull'un alakasını anlayamadım.

-thor'u çizgi romanlardaki gücüne daha yakın görmek çok iyiydi, fakat 6 gemli gauntletin stormbreaker'ı durduramaması wtf?

-strange'in time gem'i verişi biraz garip idi sanırım açıklanır ilerde, 14 milyon küsür olasılıga baktı sanırım thanosun 6 gemi ele geçirmedigi olasılık yok; sonrası ve o güç ile ne yaptıgı onemli, dolayısı ile bosuna iron man'in ölmesini istemedi. Gene çizgi romanlardaki gibi nebulaya gorev dusecek sanırım bi şekilde ve geri sarılacak herşey, fakat anlamadıgım olayların geri sarılmasına kadar mesela yeni spider man filmi olmayacak mı? black panther filmi olmayacak mı?

neyse herhalde düşünmüşlerdir hepsini.

overall, 9/10 scaleden dolayı rahat alır, çok çok iyiydi. fakat asıl key olay thanosu boş manasız ve sıradan bir "kötü adam" olarak değil, biraz karakter, geçmiş ve derinlik katarak vermeleriydi. (tu)(tu)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...