Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 14. Hafta | Beşiktaş- Galatasaray | 02.12.2017 Cumartesi - 19:30

madcow

Öne çıkan mesajlar

Ya işin kötü yanı Tudor'un "oyuncularım atmosferden etkilendi" demesine Beşiktaşlı olarak ne kadar sevindiysem, o kadar da Galatasaraylı taraftarlar için üzüldüm. Bu çok kötü bir açıklama.

Sahi, noldu Tudor? Kalıyor mu takımın başında? Yine Fatih Terim diye bit pazarına nur mu yağacak?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Rewendor said:

Valequenta dışında topice mesaj atmayı kesen yok sanırım maçtan sonra. Dikkat ediyorum birkaç maçtır ortadan kaybolan yokken vanish vanish diye mesaj atan 2-3 kişi var böyle hayalleriyle. Aynı iki üç kişi hep.

bunu aynen ben de farkettim.

apple kafasında olmak zor iş canım işte diyorum. o dalga geçtiği fanatik tiplerle aynı kafada olduğunu bilmiyor. delilerin deli olduklarının farkında olmadığı gibi asdhfuah.

bunu her mac yapiyorlar bana asdfhjas. bu sefer harbiden yazasim gelmedi yazmadim yine ayni seyi diyorlar farketmiyor. 2 tane var oyle yaratici seyler yazamayan tip, butun mac boyunca hakemden bahseder, mac ortasinda benim 1-2 lafimi kullanir guya laf sokuyormuscasina, mac sonu da vanish, yazsan da yazmasanda farketmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Valequenta dışında topice mesaj atmayı kesen yok sanırım maçtan sonra. Dikkat ediyorum birkaç maçtır ortadan kaybolan yokken vanish vanish diye mesaj atan 2-3 kişi var böyle hayalleriyle. Aynı iki üç kişi hep.

xenus kesti golden sonra çıt yok, gitmiş gs topicinde içini dökmüş

thegreatwall da sessizce yok olmuş, gerçi o valeq'in alt charı diye tahmin ediyorum ama o da vanish mode on

pattislibörek de sanırım golden sonra fırındaki böreklerini kontrol etmeye gittiği için yazmadı..

Kithnos da yok mesela ortalarda golden sonra, birden işi çıktı sanırım baya sallıyormuş hakeme ozzye falan aslında

normalde çok hararetli yazıp maçta 1-2 mesaj atıp kaybolan ya da hiç yazmayanlar var, onlar sanırım akıllıca sonucu görüp erken vanishleyenler.. lakaren fenn falan filan nerelerde hiç göremedim, şans eseri beraberlik alınca falan şampiyon oalcağız diye geliyorlardı hemen

bak daha valeq'e sıra gelmedi bile..

vaayy be gerçekten kimse bırakmamış, aynı fırat aydınus açıkanınca oranlar düştü tespitin gibi oldu değil mi ??

sallayayım inanan inanır lul

2-3 kişi maçtan sonra yazdı diye vanishleri kaçırdık sanmayın,aklımızla alay etmeyin.

dediğim kişilerin son mesaj sayfası çok tatlı

golden sonra fısssssss

iyi forumlar..
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

xenus kesti golden sonra çıt yok, gitmiş gs topicinde içini dökmüş

thegreatwall da sessizce yok olmuş, gerçi o valeq'in alt charı diye tahmin ediyorum ama o da vanish mode on

pattislibörek de sanırım golden sonra fırındaki böreklerini kontrol etmeye gittiği için yazmadı..

Kithnos da yok mesela ortalarda golden sonra, birden işi çıktı sanırım baya sallıyormuş hakeme ozzye falan aslında

normalde çok hararetli yazıp maçta 1-2 mesaj atıp kaybolan ya da hiç yazmayanlar var, onlar sanırım akıllıca sonucu görüp erken vanishleyenler.. lakaren fenn falan filan nerelerde hiç göremedim, şans eseri beraberlik alınca falan şampiyon oalcağız diye geliyorlardı hemen

bak daha valeq'e sıra gelmedi bile..

vaayy be gerçekten kimse bırakmamış, aynı fırat aydınus açıkanınca oranlar düştü tespitin gibi oldu değil mi ??

sallayayım inanan inanır lul

2-3 kişi maçtan sonra yazdı diye vanishleri kaçırdık sanmayın,aklımızla alay etmeyin.

dediğim kişilerin son mesaj sayfası çok tatlı

golden sonra fısssssss

iyi forumlar..

bu mac farkliydi gerci yani sadece cok iddaali olanlar icin soyleyeyim. su mactan sonra yazacak yuzu olmayabilir manda derisi degilse adamin yuzu
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşulacak futbol olmayınca geriye ancak geyik muhabbeti, şakalar komiklikler kalıyor dogalolarak, takılamyın buna fazla.

Ben biraz futbol konusmaya çalışayım o zaman. Tudor'u eleştirecek bi durum yok. Yedek kulübesinde zaten maça etki edecek kalitede bi oyuncu yok. İlk 11e de bakınca olabilecek en iyi savunmayı yaptı ilk yarı, ve istedigi gibi oynadıgını düşünmüştür Tudor.
Gs'nin 20 numaralı oyuncusu (kim bu ndiaye mi?) Hem sag bek, hem sol bekin kademesine koştu. Beşiktaş topu kanatara taşıdıgında hem Quaresma, hem Babel karşısında 3 kişi vardı. Beşiktaş'ın klasik 11ine karşı en iyi diziliş zaten. Ama Oguzhan'ın devreye girmesyle Beşiktaş daha göbekten oynayınca, özellikle Cenk Ozzy verkaçları vs derken Beşiktaş kalabalık savunmayı açtı. Savunmadan dönen toplara da çok iyi basıp topu çok çabuk kazanınca GS'ı bogdu.
Tudor'un Sekçuk hamlesi oyun biraz sogutup tempoyu düşürmeye yaradı anca. Beşiktaş Gs'den çok daha iyi kadro. Tabii ki Malatya maçı ile aynı konsantrasyonda oynamaycakları belliydi. Maçın önemini bilip ona göre oynayınca da sonuç böyle ezici oldu, skora yansımasa da.
Sosyal ağlarda paylaş

ne gol kaçırmışız belli değil.
ama negredo yine kaçırmamış, klasını konuşturmuş helal. kendisine puanım dohuz.

sanırım maçı biraz da olsa ciddiye almış bizimkiler. gerçi önümüzdeki haftalarda menemen belediyesi tadındaki takımlara puan kaybeder, dengeyi sağlarız muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel yenildik yahu.

En son böyle aciz derbiyi 2006 Gerets 4-0'lık Kadıköy'de izlemiştim. Bu 2. sıraya girdi direk.

Yallah köyüne aygır.

edit: ahaha. arka sayfada elmalı yine gecenin bir körü döşek post çekmiş de ne yazayım abi. topicte zaten yazdım tudor varken umudum yok bi şekilde yeniliriz diye. ne yapayım abi yani. maç sırasında valeq gibi coşsak eyvallah diyecem de fazla gereksiz gaza geliyorsun azıcık sakin.

Ben şeye veriyorum ama. 80 sonu doğan BJK'lı nesil hayatlarında ilk kez 2-3 yıl süren bir dominasyon görüyor gözleriyle. Doğal olarak reaksiyonlar aşırı. Adam heyecandan bir postta o sen olsan bari yazıyor paragraf yapıp tuttuğu çeteleyi açıyor falan.

Böyle periyotları 10-15 seneye yayınca geçer o heyecan çok şey etmeyin adam sevincini coşturmakta sonuna kadar haklı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunca yillik galatasarayliyim. Ezik oynadigimiz buyuk maclar oldu, mesela hamzali donem arena da besiktas ezmesine ragmen kazandik. Ama sezon boyunca hic trabzon fb bjk basaksehir tum rakiplerimize bu kadar ezildigimizi hatirlamiyorum. Ne kadrolar gorduk bu kadro iyi bi de. Terim gelmesin ama tudoe da kalmasin
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kimseye neden mesaj atmayi bıraktınız diye hesap sormuyorum ki.. ister yazin ister yazmayın bana ne..

Sadece gollerden sonra mesaj atmayi bırakanlar var dedim diye "hayal görüyorsun yalan söylüyorsun " imasinda bulunanlarin suratına vurmak icin kucuk bir arastirma yaptim..

Konuyla ilgili de ozur bekliyorum basta sabo ve rew'den
Sosyal ağlarda paylaş

abi korner planımız yok ki..

ön direğe kes, atiba aşırtırsa belki biri vurursa gol olur falan.

zaten ortaya doğru gönderilen toplarda da maicon topladı hepsini vurdurmadı. halbuki kafa vuracak bir ton adam var, yap düzgün bir organizasyon.

zaten baskılı oynayan takımsın her maç 5-10 arası korner atıyorsun yani çalış adam gibi.

Hadi RM ve Ramos kadar yapma ama biraz çalış yani
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Ben kimseye neden mesaj atmayi bıraktınız diye hesap sormuyorum ki.. ister yazin ister yazmayın bana ne..

Sadece gollerden sonra mesaj atmayi bırakanlar var dedim diye "hayal görüyorsun yalan söylüyorsun " imasinda bulunanlarin suratına vurmak icin kucuk bir arastirma yaptim..

Konuyla ilgili de ozur bekliyorum basta sabo ve rew'den

Bi önceki mesajına hadi cevap vermeyeyim büyümesin demiştim de madem öyle bir beklentin var cevaplayayım. İlla uğraştıracaksın beni.

Bahsettiğin isimlerden GreatWall mesaj atmayı sürdürmüş, ilk gol ve ikinci gol sonrası da mesajları var. patateslibörek'in zaten topicte maç saatinde topicte sadece bir tane mesajı var o da bi pozisyon değerlendirmesi, haliyle skordan önce de mesaj atmıyormuş. Yine Xenus maç zamanı toplam 2 tane mesaj atmış zaten, biri Belhanda'ya sayıyor, diğeri de Gomis-Tolgay çarşıpması hakkında. Maçtan önce de sabaha ve önceki gün 1-2 kere kadro değerlendirmesi yapmış. Yani maç zamanı o da aktif yazmamış.

Dediğim gibi elinizde bir tek valequenta varken hayalgücüyle vanish falan demişsiniz, özür dilemesi gereken taraf biz değiliz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...