Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 14. Hafta | Beşiktaş- Galatasaray | 02.12.2017 Cumartesi - 19:30

madcow

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Llama said:

abi tr maçlarını bitireydik.. kapmışınız topiğimi ben yarın açarım diye düşünüyordum
talep gelince actım. ama guzel acmısım di mi fotolar falan ;)

böyle konuların değeri bilinmiyor valla..

geçen ben uğraştım açtım, fotolar falan filan, bu llama'nın tek satır haydır bastır diye açtığı konuyu tutup benimkini kitlediler, faşik yönetim.

fakat totem için ev sahibi takıma açma hakkı verilmeliydi bence sdsafas
Sosyal ağlarda paylaş

Şıklar böyle güzel, valeq başlık mesajına müdahale edince puan kaybediyoruz :P

k1nJo said:

galatasaray alsın yürüsün ya.
bizim dangalaklar da seneye napıcaz planı yapmaya başlasın. cenk falan da gider kesin çünkü.

Cenk geçen gün "sezonu BJK'de tamamlamak istiyorum" diye açıklama yapmıştı. Kısaca "devre arasında da gitme ihtimalim var ama tercihim değil, sezon sonu güzel bişey çıkarsa kaçarım" demek bu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla devre arası satmak bize daha büyük paralar kazandırabilir ama götürüsü de çok olabilir aynı şekilde.

zorunlu olarak negredo'ya şans vermek zorunda kalması + olur
ancak ne olursa olsun yerine koyacağın adama vereceğin para - olur

üstüne ikinci tur oynayacağız CL'de cenk de onu oynamadan gitmek istemez, üstüne orada alacağı maç veya maçlar bonservise + olarak yazılmaya devam eder.

ben pek devre arası satılması taraftarı değilim. ancak böyle saçma bir rakamla gelecekler bize, biz de hemen gignac'ı falan alıp getircez öyle olur anca
Sosyal ağlarda paylaş

internette öneri amaçlı yazılan bir sürü genç isim var zaten benim ekstra bi öneri yapmama gerek yok.

da elinde zaten ilk 11'de oynayamayacak adam yok değil. bilakis, ilk 11 oynaması beklenen ama cenk'in performansından dolayı yedek kalmış yeterince tecrübe sahibi bi adam var. bunun üstüne yine yaşlı bi transfer yapmak neyin kafası?

daha ne kadar yaşlı transfer yapması gerekiyor takımın söyleyin de bilelim. bi de genç satarak.
Sosyal ağlarda paylaş

oynayamıyor sıkıntı orada, rakipler artık 2 kişiyle kapatıyor kanatları.

gs maçında mesela tolga full bek gibi oynayacak solda q7'yi kapatmak için linnes ile birlikte.

4-2-4 dediğinde ileri 4 babel-talisca-cenk-q7 arkalarında da tolgay, soldan sağa, sağdan sola, soldan sağa %75 topla oynama 23141 orta 3 şut...

yapacaksın 4-4-2 diamond yaracaksın göbekten, elinde pas kalitesi yüksek bir ton adam var, 2 sene önceki oyuna döneceksin.

ama q7 paşayı kesemediği için kanatsız sisteme dönemiyor.

şu maçta mesela çok rahat yapılabilecek bir şey ya.

atiba-ozzy-medel-tolgay orta sahası önde cenk-negredo, babel-cenk neyse artık yani. farklı bir plan gerek takıma.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun kanat futbolunda değil taktikte, kanat futbolu illa orta-kafa-gol demek değil ki. Hele Quaresma ve Babel zaten birincil olarak açtıkları ortayla ön plana çıkan adamlar değil.

Ama Talisca'yı hele hele bugünkü gibi oynattığın sürece o kanatları geriye çekip orta yaptırmaya mahkumsun ortasahayı boşlatmamak için. Ya da Talisca yerine Oğuzhan'ı koyacaksın, o zaman sağdan soldan bindirirsin istediğin gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

babel öyle oynamıyor, imza hareketi zaten soldan girip sağa çekip vurmak da.... q7... orta açmak ve duran topları piç etmek dışında sahada bir işlevi yok adamın. iyi günündeyse ortaları asist oluyor, kötü günündeyse el freni.

o yüzden zaten kanatsız sistemde 442'ye dönünce babel'i 2. forvet olarak atabilirsin öne, tam bir winger değil aslında adam. q7 bozuyor ama olayı, onu yapana kadar tam kanatsız sisteme dön işte diyorum ben de
Sosyal ağlarda paylaş

İzledim, eskiden de izledim, yeni halini de izledim. Adamı Şenol Güneş ortaya döndürttü verimini arttırmak için. Adam sürekli fantastik şut çekiyordu, dokunsa kaleye girecek topu falsolama derdindeydi sırf estetik gözüksün diye, "bari kaleye vuracağına ortaya çevir de biri atar"a çevirdiler :)

Yoksa Quaresma gayet hızlı dribling, çalım giden, bi anda içeri kaçan çaprazdan falsolu şut atan, ara ara yeri gelince orta açan adamdı orjinalinde. Gerçi şu anda öyle oynayabilir mi bilmiyorum, yaşı ilerledi çünkü, fiziken 90 dk o tempoyu kaldıramayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ps: 19:30 ne ayrıca emenike ya.. her şeyi oyuncak ettiler, ne güzel 19:00 maçları vardı, katarlıların boktan ligi ile çakışmasın diye yılların geleneğini de yalan ettiler.

Katarlıların boktan ligi ile çakışmaya devam etsin piliz. Hatta 20:00'ye alsalar çok müteşekkir olurum. Maç günleri Beşiktaş'tan Sarıyer'e gelene kadar hayattan soğuyorum resmen.

Maç için eyyorlamıcam. Şenol kapanan takımları açamıyor. Tudor büyük maçlarda otobüs çekmeye çalışıyor (ki beceremiyor) Kabız bir maç olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...