Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Flam said:

o değil de tavuk ölürse illidan amacına ulaşır.

hoş binlerce yıldan sonra tyrande'yi napsın illidan çıtır elf kızları varken, o da ayrı mevzu. ama tyrande boşa çıkıyor yani. halihazırda demon avında diğer dünyaları filan gezmeye gitmediyse haber verin illidan reyise.

Tavuk ölmez abi ölse çoktan ölürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

BFA güzel zaten . SAdece LEgion gibi çok iyi bir expansionın ardından gelmesinin sıkıntısını yaşıyacak. BFA da içerik anlamında baya dolu, bir sürü gelecek şey var. İsland expeditionlar baya zevkli mesela. Bunun dışında Dungeonlar belki de gelmiş geçmiş en kısa en net dungeonlara sahip. Bu myhtic+ turnuvaları için düzenlenmiş. e-sports a uygun hale getirmeye çalışıyorlar. haliyle dungeonlar eskilerine göre baya akıcı. çat çat çat gidiyorsun dungeonlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

wow'un trash talkı bile elit be kardeşim sdsafasf

it gibi özledim oyunu sabrediyorum.

hayır, dün guildde bi muhabbet döndü, tiksinirsin.

patinin trash talkı elit sadece.

karşımızda alliance rp'sini yapan adam saeros. bu adamla atışmak bile keyifli.

yalnız borek dogru söylüyor bak greymane'in aşı karnesini varian tahtın yanındaki LCWaikiki poşetinin içine koymuş, anduine söyleyin oradan alsın. zaten savaştasınız, bir de salgın falan diye ayrıca bi damage yemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

horde tarafını da yapıcam bu akşam, merak ediyorum baine vs nasıl tepkiler veriyor olaylara

ağır hayalkırıklığına uğradım ayrıca bu konuda
sylvanas’ın undead olarak dirilttiği taurenleri vs görünce hah dedim baine buna fırçayı kayar bi güzel ama tek derdi saurfang’miş lol
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Halkını ölüme bırakıp tyrande ile SW ye oynaşmaya giden tavuktan mı bahsediyor abi koca malfurion diye.

:D

adam ilk druid lan, boru mu

halkını bırakıp bir yere gitti diyebilmen için seçim hakkı olduğunu varsayıyor olman lazım, ki adamın sırtına bacağım kadar balta giriyor insaf sdf

orada kararı veren tyrande. ben de ilk başta yanlış buldum o kararı, lan millet ölürken kadın bastı gitti diyordum ama malfurion ölmesin diye tüm ilgisini ona yönlendiriyor olması mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...