Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

oyun çıktığından beri 13 euro.

14 yıl önceki 13 euro ile bugün aynı mı benim fransız vatandaşım alman vatandaşım için...

şaka bir yana 2005 yıllarının sonunda almıştım ve o zamanlar kredi kartım yoktu, banka kartına bankamatikten 20 ytl yükleyip 1 aylık sub basabiliyordum ilk başladığım aylarda...
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

oyun çıktığından beri 13 euro.

14 yıl önceki 13 euro ile bugün aynı mı benim fransız vatandaşım alman vatandaşım için...

şaka bir yana 2005 yıllarının sonunda almıştım ve o zamanlar kredi kartım yoktu, banka kartına bankamatikten 20 ytl yükleyip 1 aylık sub basabiliyordum ilk başladığım aylarda...

Ama yol yabdilar :( ekhonemi cogh eyi, allience bizi qisqaniyii
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Durmaplay'de 60günlük prepaid kart 101tl https://www.durmaplay.com/tr/store/world-of-warcraft/buy/60-gunluk-prepaid

CoD'un goldla alınabileceğini duyan abanıyor tokena, öyle olunca da artıyor tabi.

Ben genelde token bitince 6 aylık alıyorum. işte aylık gene 50TL ye geliyor ama gene çok abi ya. 50TL PS store da yada steam de canavar gibi oyunlar denk geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani mutlaka 50tl güzel bir oyuna denk geliyor ama 50tlye oyun yerine wow oynamış oluyosun işte. Zaten 1 oyun alsan günde 2 3 saat oynasan belki 1 haftada bitecek, bu devamlı. Ben böyle görüyorum artık. Masrafım yok pek, bi buna para ayırıyorum, bazen gold ile destekliyorum falan. Gold gerçi coştu tabi, 1.5 sene gold ile devam etmiştim. Sonradan 2 aylık game time aldım sonra gene bi 4 ay devam etti vs. BFA'yı alıcam şimdi, gold ile, 10 euro eksik kaldı balanceda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada MAghar orclarının RAcialler leş resmen .

Ancestral Call- secondary stat veriyor.
Sympathetic Vigor - pet healt %10 fazla veriyormuş.

Lan pet healt in %10 fazla olması ne işe yarar? secondary stat vermesinin ne artısı olur?

herhalde race change den para kazanmak istemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...