Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 9. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 22.10.2017 Pazar - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

gs yendiği için ilk 10'a girememiş olabilir mi acaba bu takımlar? kayseri de küme düşer falan deniliyordu asdfg

moco fozok olo domono odomozsonoz demeden önce gs gayet yaratıcıydı hücumda önceki haftalarda. şut, orta, duran toplar her şekilde gol atmayı başardık. bu maç kaideyi bozmaz. aykut anadolu taktiği ile sadece oyunu bozma üzerine çıktı, cücü'de gs'ı durdurmak için elinden geleni yaptı. fb'nin faüllü oyununa izin verdi, ama gs'a olmadık saçma kartlar çıkardı. takımın savunması son yılların en iyisi. pozisyon yemiyoruz.

ts'in ahı gitti vahı kaldı. haftaya fark atarız hazır belhanda da yokken. başakcity'e kadar puan kaybetmeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

fernando'nun kartı mesela direk komediydi. birde aklımda kalan gomis'in nödştar'den topu kapmasına faul falan verdi ki, alakası yok. birde 5 dk önce ozan'a kart çıkarmayıp, mariano benzer hareketi yapınca direk kartı çıkarttı. ona kart yanlış demem ama adama 5dk önce daha serti yapıldı kart falan verilmedi. direk oyuncuyu psikolojik olarak etkileyen şeyler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Fernando atılmasına yetecek kadar itiraz etti ?

Gomis pozisyonu 2. Yarinin basinda miydi yemek hazırlıyordum bi ara izleyemedim bisey diyemem.

Ozanin marianoya yaptigi ile marianonun HAK'a yaptigi farkli hareketler.

Mariano topu attiktan sonra ozan gelip yikti diye sari cikartmamis olabilir. Sertlik yok orda pek
Ama marianonun sarisi direkt sert hareketten.
Baya sertti faulu, atlayisi zaten sariya geliyorum der gibiydi

Ha fenere cikmayan kartlar var ama gsye cikanlar sacma degil
Belhanda 2 kart da dogru. Denayer kirmizi olabilecek seviyede
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Su penaltiyi Besiktas'a calmasa 50 sayfa eyyamci cucu diye yazardi apple tayfasi sdfs bilmedigimiz sey sanki..

Ha BJK'de acayip zor takimlarla oynamadi ya, fikstur acisindan aslinda en zorunu Fener oynadi su ana kadar.

Hmm bizim kupa maci yokmus geri aldim..

Yazdım ya zaten daha ne yazicam ??

Fenerin buz gibi golunu yedi ilk firsatta eyyam yapar dedim
Yapinca da ben demistim dedim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hakemler gayet kötü, herkese kötü. Ona eyyam yaptı bunu kayırdı demenin manası yok, herkes aleyhine de lehine de payına düşeni aldı bugüne kadar.

Kötü olmalarının ötesinde kendilerince adalet yapıp kasıtlı kötü karar veriyorlar bi takıma hatalı kararla kırmızı kart penaltı falan verdiyse diğerine de hemen aynısını yapıştırıyor bile bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Bana hala ilk pozisyonun faul olmamasi sacma geliyor. Yerde duran topa iskalamak icin sebebin olmali.

ıskalamıyor ya da yere vurmuyor zaten. serdar topa vuracakken yavaş kalıyor klasik, o anda janssen ilk harekette ayağını sokuyor (topa bi teması yok burada), serdar hareketini tamamlayıp uzaklaştıracakken janssen'in ayağına çarpıp, sıyırıyor sonra janssen topa temas sağlayıp vuruyor. 10 kere durdurup ileri geri falan yaparak görebildim ama o anda faul olabilir gibi yani, tam bilmiyorum böyle pozisyon nasıl değerlendiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Bizim yarın direkt yenmemiz lazım başakşehir'i yoksa biz koparız.
Ancak GS için gerçekten lig başlıyor ilk 10 sıradan kimseyle oynamadı.
Fener'e puan kaybetti ayrıca eminim fener kesin kadıköyde yine yenecek :)
bugün gs daha önceki maçları gibi yardıra yardıra oynasaydı şampiyon derdik de bunu gs'ı indirirler.

1. HAFTA
Galatasaray 4-1 Kayserispor (4. sırada)

2. HAFTA
Osmanlıspor 1-3 Galatasaray (18. sırada)

3. HAFTA
Galatasaray 3-0 Sivasspor (9. sırada)

4. HAFTA
Antalyaspor 1-1 Galatasaray (12. sırada)

5. HAFTA
Galatasaray 2-0 Kasımpaşa (14. sırada)

6. HAFTA
Bursaspor 1-2 Galatasaray (8. sırada)

7. HAFTA
Galatasaray 3-2 Karabükspor (15. sırada)

8. HAFTA
Konyaspor 0-2 Galatasaray (17. sırada)

9. HAFTA
Galatasaray 0-0 Fenerbahçe (6. sırada)

Şimdi beraber sayıyoruz. 1, 2, 3, 4

Galatasaray ilk 10'dan 4 takımla oynamış.

Edit: Enee pattiz önceki sayfada yazmış zaten. Görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

Feto 3 gun once "Ayağa kalk" diye gurler, gs o videodan 3 gun sonra "Ayağa kalk" kareografisi yapiyor. tesaduf mu?

Ek olarak Rocky Aniti da Pensilvanyadaymis . Fotomac bu firsati degerlendirip hemen manset yapmis:

Büyük tepki! FETÖ mesajı mı? G.Saray'dan cevap bekleniyor

Haftalardır beklenen ve büyük bir heyecana sahne olan maçta gol sesi çıkmazken, tartışılacak çok karar vardı. Maçın hakeminin tartışılması bir yana maçın öncesinde Galatasaray tribünlerinde açılan bir koreografi maçın önüne geçti!

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ VAR!
Maç başlamadan önce sarı-kırmızılı taraftarların kale arkasında açtığı koreografide yer alan Rocky ve üzerinde yazanlar tartışma yarattı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...