Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahve makinası/makinesi

Tony_Stark

Öne çıkan mesajlar

beyaz yakalılar ve kahve makinası. takunyalılar, kunduralılar vs. gibi sembolik bir item oldu artık sdfs.

bak bana bunu arkadaşım italyada alıştırdı. 2 euroya aldım, hergün nefis espresso içiyorum. illa kahve içicem diye binlerce liranızı gömmenize gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

mideyi silkelemiyor da temizliği dert. makineye girmiyor sirkeli su basıyorsun, sonra manual'ine göre 3 kere daha kahve demleyip döküyorsun falan.

belki ben aşırı iyi duruluycam ya, niye deterjan deydiremiyoruz buna?

gerçi silkelemiyor dedim ama günde 17 espresso içiyorsanız ya da dana22 gibi 50'lik mi 70'lik miydi neydi, bira bardağında kahve basıyorsanız her an her şey olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç bir zaman temizlemiyorsun ki? sadece kalan kahve telvesini döküyorsun, o kadar. zaten bir kere vurduğunda topak halinde düşüyor o telvede.

hatta belli bir süre sonra kullanıldıktan sonra daha iyi tadı oluyor aletin.

deterjan kullanamadığın yer ise sadece kahveyi koyduğun kısım.

orda mideyi silkeleyen pot değil kahvenin kendisi abi. belli oranda kafeinden fazlası vücuda zararlı çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

e o süzgecimsi şeyi diyorsan o çıkıyor zaten? onu çıkarıp basayım mı makinaya?

alt haznesinin içinde kurşun döktürmüşüm gibi garip desenli lekeler var çünkü, buharlaşan suyun içindeki mineraller mi yabıştı nolduysa

kireçtir abi birşey değil. bende de var. sadece süzgeçi yıkama sen. gerisini de yıka ama ıslak bırakma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...