Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuroBasket 2017

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Melih'e bir şey olduğu falan yok ya, hep iyi yaptığı şeyi yapıp yaratılan şut fırsatını iyi değerlendiriyor. Ekstra 2-3 penetre yaptı diye değer biçmemek gerek.

Takımın en önemli skor opsiyonlarından biri Melih gibi çok yönlülüğü olmayan, tek olayı şutörlük olan bi adamsa bu çağda maalesef bundan daha iyisi olmuyor takımda.

Ha diyeceksiniz takım çok mu iyi? Değil tabii ve öyle ya da böyle ayakta tutan temel taşlardan biri Melih, ama seviye atlayacaksak önce Melih'in süresinin azaltılıp o sürede görev odaklı oynatılması gerekiyor.

Onun içinde şuan yaptığı görevi yapacak adamı önüne koyman gerek. Bu turnuva havuz olarak kötüydü ama umarım gelecek turnuvaya daha iyi geliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

3. periyodun sonunda koptu oyun. tam toparlıyorsun, 14 saniye kala adamlar boş dönüyor ve sen hızlı hücumla sayı yapıyorsun. sonra yediğin üçlükle kalıyorsun.

onu atlatamayıp hırsınla 2 üçlük kaçırıp faul yapıyorsun vsvs

neyse bunlar tecrübe hep, biraz daha kontrollü olmaları lazım sıkıntılı anlarda
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Roqq said:

Semih aşırı kötü ya. Ömer gelebilseydi keşke.

Semih sakatlıktan dönüşüne rağmen ilk maçlarda oldukça iyiydi hatta takımı sırtladı ama maalesef bugün beklenen sayıları üretemedi. Sanki bugün nasıl olsa yenemeyeceği şeklinde kafasında kurarak oynadı.

Neyse ben gene de 12 Dev Adam'ı tebrik ederim. En azından sonuna kadar mücadele ettiler o formanın hakkını verdiler. Keşke elimizde başka oyuncularda olsa ama gelecek adına güzel bir sinyal verdiler sanki :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bizim takım, ciddi anlamda müthiş turnuva geçirdiler. Hiçbir uluslar arası maç tecrübesi olmayan bir grupla; hatta büyük çoğunda büyük maç tecrübesi olmayan adamlarla müthiş direndi takım buraya kadar.

6-7 aydır maça çıkmayan, sakatlıktan gelmiş Semih turnuvada müthişti kalibresine göre. Tamam ben de halen sevmiyorum ama bu turnuvada saygı duydum.

Semih, oynamasa yedeği Barış Hersek. Kuddusi abi nur içinde yatsın. Barış yani :D

Takımın en skorer ikinci adamı Melih Mahmutoğlu, bu takım 3 periyot İspanya'ya sahayı dar etti. Gasol'lerin falna en çok süre aldığı maçtı resmen.

Hakkım yok, varsa helal olsun. 10 numara zevk aldım.

Bu takım doğru hamlelerle ve tam kadro gelmeyle vs. inaılmaz işler yapar.

Keşke Kenan Sipahi falan Fetocu olsaydı da Enes normal olsaydı bir de, şu takımda tek Enes bile %75 falan boost verirdi.

Sağlıksız da olsa bi Ömer, Ersan ve Bobby Dixon gelecek turnuvada bu takıma her şekilde katılır. Alt nesilden ciddi bi uzun ve savunma rotasyonuna Kenan yerine yeni bi yüz katılırsa can Maxim mutaf gibi falan skorer yönü kuvvetli harbi bu takım 2 seviye falan atlar.

2 senesi var takımın bakalım. cedi ve furkan üstüne koyacaklar elbet. bambaşka olurlar bambaşka.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sabah ilk letonya maçı, ardından sırbistan - macaristan izledim sinan erdem'de.

letonya için diyecek bir şey yok. turnuva başlamadan öncede demiştim sağda solda, burada da sanırım. bu turnuvanın en büyük underdog adayı ve şampiyon olamazlar ama final görürlerse hiç şaşırmam diye. yarın en büyük sınavları, bana kalırsa ispanya'dan sonraki en iyi takımlar kapışıyor. kim kazanırsa finale yürür.

letonya'nın gsw vari pace-and-space'e dayalı oyunu müthiş. canlı gözle dağılımlarını, oyunlarını ve savunma setlerini görünce daha da hayran kalıyorsun. özellikle porzingis ile yapılan spacing oyunları falan müt-hiş... boşaldım resmen izlerken.

sırbıstan içnde görüşlerim halen aynı. çok iyi kadro, leş coaching ile istikrarsız bi şekilde buralara kadar geldiler. ilk ciddi rakipte tokat yerler.

onun dışında macaristan'daki zoltan perl müthiş bi adam. ben ilk defa bu turnuvada gördüm, canlı izleyince de mest oldum. 22 yaşında, avrupada çok büyük kariyer yapar bozmazsa. çok temiz oynadı zaten maçın en skoreriydi. keşke beşiktaş falan alsa treviso da kendini harcıyordur eminim asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

müthiş maçtı, komple izledim.

porzingod'un tüm çabaları yetmedi. bertans piçleri bir tık daha iyi olsalardı bugün maçı alabilirlerdi ama timma ve porzie tek başlarına yetemediler.

diğer tarafta doncic harbi çok büyük oyuncu olacak ya, müthiş bir adam. bu yaşında bu kadar zeka göstermesi oyuna, fark yaratması falan müthiş. maçı zaten o aldı.

dragic european westbrook'a bağladı etkisi tabii ki deli büyük ama vidmar ve randolph'ta müthiş oynuyorlar. özellikle vidmar yani kariyerinin en iyi dönemi olabilir resmen. bugün 5'leyip çıkana kadar porzie'yi tutabileceği kadar iyi tutmuştu. ondan sonra zaten 15 sayı falan buldu 3.5 dakikada porzie zaten meydanı boş bulup.

harika maçtı kesinlikle. turnuvanın en iyisiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...