Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuroBasket 2017

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar eğlenceli bir.mac beklemiyordum şahsen. Bi ara resmen umutlandım. Ama koca ülkenin iki pivot çıkaramamasi tam rezillik.

Cedi efsane. Sadece oyunculuğu değil, yaşından daha olgun, daha lider, daha çok insiyatif alıyor. Hani kaptan yap takıma o yaşta, kimse yadırgamaz.

Bi de Doğuş inanılmaz zıplıyor, aşırı atletik bir oyuncu. Adam uçuyor resmen asd
Sosyal ağlarda paylaş

Cedi'nin şu turnuvada seviye atlaması resmen Cavs yönetimini de çoşturmuştur. Ondan ne bekliyorlarsa fazlasını oynuyor şu turnuvada Cedi resmen, ben NBA'de planlanandan daha fazla süre alacağını düşünüyorum bu sene, umarım iyi değerlendirir ve kalıcı olur.

Cedi'den sonra Türk basketbolunun en büyük kazanımı Ufuk Sarıca olur bu arada, 3 maçtır net iyi koçluk sergiliyor. Eldeki malzemeden en ekstrem katkıyı alan koçtur şuan turnuvada net şekilde. Bu kadar eksik olup da şöyle direnen, oyun bozan takım yok turnuvada resmen.

5 yok takımda, onu geçtim tek oyun kurucu falan var. Takımın en tecrübeli oyuncusu aylardır maç yapmadan buraya gelmiş bitik Semih falan. Müthiş şunlara rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi cavaliers rölanti takımı, yıllardır doğuda dişlerine göre rakip yokken bile 1.lik kasmadılar, şimdi hiç kasmazlar

cedi regular seasonda rahat süre bulabilir o yüzden, özellikle nbade de azıcık kafasını çıkarabilirse ben burdayım 3&d rookieyim diye

tabi bu seneki hayvani rookie sınıfı varken ağzıyla kuş tutsa dikkat çekemez, ama 3&d her türlü iş yapar

kalıcı olması zor olan furkan bence :p
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

cavs yönetiminin elindeki kadroya bakınca cedi'ye pek çoşacaklarını sanmam ya :)
max ufak bir tebessüm yaratmıştır yüzlerde.

çok çok çok ekstrem bişi yapmadıkça süresi min olacak bu sene cedi'nin
seneye artar ancak biraz.

yani Jae Crowder gelene kadar Cedi'nin daha fazla süre alacağıan inanıyordum ama ondan sonra ona çaylak sezonunda çok rol düşmez. Yine de 12-13 dakika rol alacağını düşünüyorum gözü kapalı şekilde.

Avrupadan gelen ve lotarya olmayan bi çaylak için gayet yeterli süre. kısa rotasyonunda halen cavs'ın Cedi'den beklediğini takımda verebilecek 2 adam var cedi harici ki iman'ın gözden çıkarıldığını düşünürsek önünde normalde bi adam var.

savunma yanını nba'e adapte edebilirse ciddi anlamda kalıcı olur. fantasy player olmaz belki ama her rotasyonda net yer bulur.

inşallah daha fazlası olur. bi kirilenko çıkmaması için sebep yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Açıkçası ben turnuva boyunca milli takımdan keyif alıyorum, ne yazık ki fazla tecrübeli adamımız yok ancak buna rağmen yüreklerini koyarak iyi çabalıyorlar. Belçika ve Letonya'yı yenerek grupta ilk 4'ün arasına girmeyi başaracağımızı düşünüyorum. 12 Dev Adam'a bugün Belçika karşısında bol şans :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...