Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

 

Fistan

EuroBasket 2017

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'nin tüm maçlarını NTV ve NTV Spor verecekmiş. Rusya'yı şimdi yakaladık, bu seneki kadronun bir kısmını bende tanımıyorum ama öğreneceğiz 8-)

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Takım kötü. Önceki turnuvada da bench den sayı gelmiyor diyorduk. Değişen birşey yok, kısa vadede değişebilecek birşey de değil. Oyuncu havuzumuz kötü çünkü. Melih normal şartlar altında asla milli takıma almayacağın adam, ona bile muhtaçsın o derece.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Eldeki malzemeyle anca böyle oyun oluyor. Takımın pivotu yok, guard i yok, Şütoru yok resmen. Kaos basketbolu dedikleri nane işte. Monotonlugu kırdığı için izlerken keyif veriyor ama galibiyet getirmiyor çünkü hızlı atletik bitirici adamların yok. Cedi dışında boş potaya kim gitse tedirgin oluyorsun lan kaçırmaz inşallah diye. Sonra 40 kusur sayı yiyorsun serbest atistan. Hakemin kötü yönetimi değil senin habire top çalıp sayı yapıcam taktiği üzerine kurduğun oyunun sonucu bu.

İngiltere maçı muhtemelen keyifle izleyeceğimiz son maç. Litvanya, Sırbistan ekmek arasına koyar bu takımı.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
şuradan bi galibiyet çıkarabilseydik belki üst turda ispanya ile eşleşmekten kaçar, ufakta olsa bir tur daha şansımız olurdu.

şimdi ihtimal bile kalmadı :(

Cedi bıraktığı yerin üstüne çok koymuş. NBA görünce birkaç seviye daha atlarsa harbi kalıcı olur oralarda bu tarz ile.

Kısadan böyle rebound ve top çalma katkısını NBA'e de bir şekilde adapte edebilirse savunmasıyla her şekilde rotasyonların değişilmez adamı olur.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Britanyaya karşı oynanan oyunla çok gaza gelmemek lazım gerçi. Hani şu oyunda stres ve baskı olmadan, rahat alacağın önde olduğun, rakibin kötü savunma yaptığı maçta melih üçlük atmış ne fayda. Sırbistan maçında yine armut gibi kalacak yazdım buraya.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsinizHemen giriş yap

×
×
  • Yeni Oluştur...