Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi dünya kol saati...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Abi benim başarısızlıklara doymayan babam bir bok yemiş vekaletimin üzerinden adıma senet imzalayıp saatçi-gümüşçü dükkanı devralmış.
Zibilyon saat var. Ucuz şekilci abi saatleri büyük kasalar falan
Ek olarak 180-200 tl bandında da 150 tane saat var güzel bunlar Çelik kasa garantili falan.

Bunları nasıl satarım? Acil paraya dönüştürmek gerekiyor.
İnstagram, gg, n11 deneyeceğim ama fotoğraf sıkıntısı var.
Fotoğraflarini nasıl çekeyim? Ayrıca hadi koydum, satıcı olarak bu ortamlarda hiç puanım feedback im yok problem olur mu?
Ya da alternatif bir kanal çıkar mı satış için?
Sosyal ağlarda paylaş

benzer bir hikaye burada bir başkası yaşamamışmıydı ya? yine baba bir dükkan devralıyor sonra olaylar gelişir?
O fotoğraf zımbırtısının DIY i var ona bakabilirsin. Küçük bir kutuya beyaz çarşaf kenarlara ufak ışıklı falan bir şey.

o kanallardan satarken kargo ve komisyonu unutma. takribi kaç tane saat var? toptan satmayı deneyebilirsin minimum zarara.
Tek tek satarken elindeki mal tükenene kadar sende tükene bilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi vekaletim üzerinden senet imzalıyor haberim yok Ocak'ta düzenlenmiş ve ben yeni öğreniyorum. Üzerime bir ton borç var şu an elimde ise 50-60 bin liralık gümüş
30-40 bin lira civarında da saat.
Vekaleti aldım elinden zaten azedilmesinden sonra bankalara yollayacağım.
Bir baba böyle bir şey çocuğuna nasıl yapar aklım almıyor artık bunu geçtim sadece içinden nasıl çıkarım düşüncesindeyim.
Senetlerin 50 bin lirası ödendi ama daha 70-80 bin var

Benim amacım senetleri ters köşeye yatırmak ama maalesef olmuyor yani nasıl hak iddia edebilirim bilmiyorum yine de sorumlu ben oluyorum şahıs firmasına mal alınmış gözüküyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...