Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babama sokak köpeği saldırdı

gleoddyn

Öne çıkan mesajlar

Babama 15.08.2017 tarihinde Kadıköy Moda'da sokak köpeği saldırmıştı. İşte belediye'ye haber verdik telefon ile bir şey yapmadılar geçen gün sitesinden tekrardan yazdık ancak bugün gelip köpeğin oraya gelmişler.

Köpek, küpeli ve orada yaşayan bir kadın tarafından bakılıyormuş. Yalnız bu köpek daha önce de sabıkalı. Hatta geçenlerde babam tekrardan görmüş yoldan geçen arabalara falan saldırıyormuş, adam cağız toto korkusundan yön değiştirmek zorunda kalmış ki, babam hayvan sever biri hatta bir sürü köpeğimiz oldu.

Bugün belediye'nin ekipleri aradı; "bu köpeği biliyoruz işte bulunduğu bölgedeki kadın sahibi, köpeği alıyoruz 10 gün müşaide altında tutuyoruz tekrardan bırakmak zorunda kalıyoruz" demişler babama.

Şimdi bu köpek dediğim gibi hem ekiplerce bilinen hem de yerel esnaf tarafından da saldırgan olduğu bilinen bir hayvan ve bu ilk vukuatı değil. Bunun kesinlikle sokakta kalmaması lazım, gayet yaya akışının olduğu Yoğurtçu Oark'ının oradaki Moda Otel'inin orada takılıyor.

Bunu kesin olarak sokaktan toplatılıp bir daha sokağa salınmaması için ne yapmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

Babamın hangi saatte ne iş yaptığının ne önemi var? Eğer çok merak ediyorsan sabah 8 civarı otoparktan arabayı almak için yürürken yanına gelip, bacağını kapmış. Baya 2 köpek dişi derin şekilde saplanmış bacağına sonra da bırakmış.

Köpeğin bu duruma gelmesinin bir suçu yok ama sürekli insanlara saldıran bir hayvan. Gelip şimdi bana köpek savunmacı tripleri atmayın ömrüm boyunca hayvan beslemiş biri olarak, ben de hayvanın uyutulmasını istemem ama eğer insanlara sürekli saldıran bir hayvan varsa bunun sokaklardan uzaklaştırılması lazım.

Köpek siyah tüylü, kıllarının uçları hafif kırmızımtrak. Adını sanını bilmiyorum ama sürekli oralarda.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sokak köpeğini besleyen mama su verene dava açmak. muhteşem fikirmiş ya helal olsun gerçekten....

saldırmak derken üstüne gelip havlamak mı ısırıp kuduz aşısı olmalık mı.

belediye ne dememiş
bölgedeki kadın sahibi demiş.. demek ki neymiş sahibine dava açıksın. sıradan besleyenlere mi dedim ben
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Babamın hangi saatte ne iş yaptığının ne önemi var? Eğer çok merak ediyorsan sabah 8 civarı otoparktan arabayı almak için yürürken yanına gelip, bacağını kapmış. Baya 2 köpek dişi derin şekilde saplanmış bacağına sonra da bırakmış.

Köpeğin bu duruma gelmesinin bir suçu yok ama sürekli insanlara saldıran bir hayvan. Gelip şimdi bana köpek savunmacı tripleri atmayın ömrüm boyunca hayvan beslemiş biri olarak, ben de hayvanın uyutulmasını istemem ama eğer insanlara sürekli saldıran bir hayvan varsa bunun sokaklardan uzaklaştırılması lazım.

Köpek siyah tüylü, kıllarının uçları hafif kırmızımtrak. Adını sanını bilmiyorum ama sürekli oralarda.

Ciddi ciddi cevap vermişsin. Orada ironi var. Milletin psikolojisi iyice bozuldu artık. Yok gece kızın dışarıda ne işi varmış , neden kot pantolon giymiş, neden mini etek giymiş falan filan.

Bu arada geçmiş olsun. Kuduz vs dememe gerek yok hemen hastaneye gitmişsinizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

sabonis said:

sokak köpeğini besleyen mama su verene dava açmak. muhteşem fikirmiş ya helal olsun gerçekten....

saldırmak derken üstüne gelip havlamak mı ısırıp kuduz aşısı olmalık mı.

belediye ne dememiş
bölgedeki kadın sahibi demiş.. demek ki neymiş sahibine dava açıksın. sıradan besleyenlere mi dedim ben

o da sıradan besleyen. sahibi gibi takılıyor ama sokak köpeğine sokakta bakıyor yani.. bir de ne çıkacağını umuyorsun davadan, amaç ne?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

o da sıradan besleyen. sahibi gibi takılıyor ama sokak köpeğine sokakta bakıyor yani.. bir de ne çıkacağını umuyorsun davadan, amaç ne?

cezayı işlem para cezası belki tasma takar dolandırır belki beslemeyi bırakır köpekte orayı benimseyi bırakır gider.. böyle dava sonuçları var en azından benim etrafımda
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın ama low quality baitler ve trolleriniz hem komik değil hem de gereksiz. Eğer yapacaksanız da garbage bölümü var.

Bu konuyu buraya açmamın sebebi, az çok hayvana değer veren insanların olduğu yer olduğu için açmamdır. En azından hem hayvana hem de kimseye zarar gelmeyecek şekilde en optimum şekilde problemin çözülmesi için ne yapabilirim diye sormak için konuyu açtım. Tabi ki patinin gereksizleri yine şaşırtmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

İnsanlara saldıran sokak köpekleri uyutulmalı.

Hayir, pembe gozluklu beyaz turkler uzulurler.

O bir can!!!! Sanki dunyada milyonlarca can acliktan susuzluktan olmuyor, hepimizin cebindeki telefonlari evindeki esyalari gunde bikac dolara kole gibi yapmiyorlar.

Kot pantolon taslama isleminde insanlar kanser oluyor diye kot giymekten vazgecen gordunuz mu?
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Benim anlamadığım sokak köpeğini mi besliyor kadın, yoksa direkt kadının köpeği mi?

Kadının köpeğiyse kadın suçlu.

Hayvan, çipli ve küpeli ama tasması yok. Sanırım kadın ekiplere ben bakıyorum diyor ama hayvan 7/24 sokakta takılıyor. Kadıköy'deki klasik sokak hayvanlarına bakan insanlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...