Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babama sokak köpeği saldırdı

gleoddyn

Öne çıkan mesajlar

kopekler benim için bitmiştir..
florya Atatürk parkında da kedileri öldürmüşler ya bir insan ne ister lan şu sevimli yaratıklardan.ya hayvan korkmasın yemeğini yesin kaçmasın diye kaldırım hatta yolunu değiştiren adamım şu yapılanı aklım izahım almıyor.

https://eksisozluk.com/florya-ataturk-ormani-kedilerinin-katledilmesi--5499840?a=popular
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

kopekler benim için bitmiştir..
florya Atatürk parkında da kedileri öldürmüşler ya bir insan ne ister lan şu sevimli yaratıklardan.ya hayvan korkmasın yemeğini yesin kaçmasın diye kaldırım hatta yolunu değiştiren adamım şu yapılanı aklım izahım almıyor.

https://eksisozluk.com/florya-ataturk-ormani-kedilerinin-katledilmesi--5499840?a=popular

kediler sevimli farelerden sevimli sineklerden ne istiyorsa, köpekler de onu istiyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ben takriben ıssız bir yerde yaşıyorum, müstakil bir ev. balkonumuzdan beslenen, kötü havalarda bahçemizde konaklayan sayısız kedi ve köpek var.

sokağımızdaki uyumsuz itlerden biri yüzünden adamın teki komaya girdi, birkaç ay olmuştur. adam gece motorla giderken köpek buna havlıyor, adam da panikleyince kafayı asfalta gömüyor. duyar duymaz çıktık tabi, adam kan içinde. ambulans geldi alıp götürdüler, akıbetini bilmiyorum.

ama ertesi gün bizzat belediyeyi ben aradım. çok da büyük bir yer olmadığı için adamlar muhtemelen işsizler. direkt olarak geldiler. yörenin barınağının nasıl bir yer olduğunu da biliyorum, birkaç defa ziyaret ettik ve gönlümüzden kopanı verdik. temin ettiler, zaten köpeğe davranışları da insani idi. alıp götürdüler.

böyle durumlarda belediyeye aradığınızda işleri yoksa yönlendiriyorlar, geçmiş olsun. tanımadığım adamın tekine olmasına rağmen ben bile sinirlendim, babana olduysa gayet iyi anlıyorum hislerini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...