Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Türkiye kupası çok da umrumda değil ama koyalım yine de.

Çok da domine etmiş gibi gelmedi bana (:P) 8-)

05-06 denizli faciası
07-08 CL çeyrek final, nonda faciası

o 5 yıla fener dominasyonu yok diyorsan maalesef fanatiksin ya da o yıllar maçları izlemiyordun.
Sosyal ağlarda paylaş

facia macia title'in karşısında galatasaray yazıyor mu? yazıyor.

domine ettiğin ara 5 senenin 2'sini ezeli rakibine veriyorsun... demekki domine edememişsin son haftalarda eline yüzüne sıvayıp vermişsin. hem de bütçe olarak fersah fersah öndeyken yani.

gökten zembille inmedi oraya galatasaray da. son haftaya kadar takip edip şamarı basmış işte. tipik galatasaray. nisana kadar yarışta kalırsan bir bakmışsın almış gitmiş kupanı...

http://3.bp.blogspot.com/-_X1gtVajJzM/UYbJhgOJdGI/AAAAAAAAFgo/p8d5B9Qgttw/w1200-h630-p-k-no-nu/kupam+nerde.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin bu kadar rezalet futbolundan sonra hakem konusulmamaliydi. Yani istatistikler falan da ortada isabetli 1 sut cekmissin 2 korner kullanmissin. Kocaman cehennem buz ttutmasin diye basin toplantisinda algiyi olusturdu, tff baskan adayi ve aykutun pampasi rido algiyi uste cekmeye calisti. Ama akilli fb taraftarlari gordukleri rezil futboldan sonra pek katilmadilar bunlarin oyununa sadece fanatikler canak tuttu
Sosyal ağlarda paylaş

100. yılımızda fener şampiyon oldu ya ben hala onun derdindeyim ve o olay bana çok koydu. Gerçi daha sonra fenerden intikamımızı kadıköyde hatıra 1- kadıköy hatırası 2 diye kat kat çıkardık ama içimizde kaldı. Bir baba hindileride yutturduk diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

yalnız beyazlının ayağı hafif yerden kesik olmasa muhtemelen futbol hayatı bitecekti adamın. min 5 maç ceza verilmesi lazım.

Sen kacirmisin kanka adamin futbol hayati bitti. Ayagi hafif yerden kesik olmasina rağmen kirilmis.Cok hafif yerden kesik oldugu icin kirilmis ama biraz hafif yerden kesik olsaymis kirilmazmis, sansina cok hafif yerden kesikmis :(
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

Fenerin bu kadar rezalet futbolundan sonra hakem konusulmamaliydi. Yani istatistikler falan da ortada isabetli 1 sut cekmissin 2 korner kullanmissin. Kocaman cehennem buz ttutmasin diye basin toplantisinda algiyi olusturdu, tff baskan adayi ve aykutun pampasi rido algiyi uste cekmeye calisti. Ama akilli fb taraftarlari gordukleri rezil futboldan sonra pek katilmadilar bunlarin oyununa sadece fanatikler canak tuttu

Ben buna çok katılmıyorum ya. Zaten özellikle de alışkanlık olarak Fenerbahçe başta büyük takımlar şampiyon oldukları sezonlarda bile en az 7-8 maçını kötü oynayarak kazanıyor veya berabere kalıyor. Zaten kötü oynuyorduk hakeme itiraz etmeyelim mantığı ters biraz. Ama maçın başında çoktan 10 veya 9 kişi kalman gerekirken 82 ve 85'teki kartlara takılıp operasyon yapıyorlar ulan diye çemkirmen tamamen Aykut sinsiliği, değişik bir şekilde Aziz'in kapı dışarı ettiği ve tekrar sahiplendiği bu sinsinin cümleleri ve mantığı da yönetime dahi sirayet etmiş. Fenerbahçe camiası memnun herhalde Aykut'tan ve kadrodan, böyle devam inş. Kale olarak ligin belki de en formsuz rotasyonu, defans bitik, orta saha aynı oyunculardan kurulu ve monoton, takımın yıldızı Valbuena birşeyler yapıyor ama artık o da tek başına takım havasında, forvet alıyorsun bir ton paraya 7 haftadır golü yok, forvet arkası aldığın Guilano çok kaliteli adam ama değişik yerlerde oynatıyorsun. Çok zor ya
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Aceace said:

Türkiye kupası çok da umrumda değil ama koyalım yine de.

Çok da domine etmiş gibi gelmedi bana (:P) 8-)

05-06 denizli faciası
07-08 CL çeyrek final, nonda faciası

o 5 yıla fener dominasyonu yok diyorsan maalesef fanatiksin ya da o yıllar maçları izlemiyordun.

O yıllar da maçları izliyordum.

Ligi domine ettiğini iddia ettiğin bir dönemde 2 tane "facia" yaşayabiliyorsan ve bu "facia"ların sonunda titledan oluyorsan çok da domine etmemişsin demektir. Sadece sen o olaya facia olarak bakıyosun (ki haklısın. Bir taraftar için büyük bir travma olsa gerek)
Sosyal ağlarda paylaş

Dominasyon göreceli kavram ama o 5 sezonda biri GS'nin 100. yılı olmak üzere üstüste 2 şampiyonluk, sonra son dakikada kaçan şampiyonluk sonra üstüne bir daha şampiyonluk; ondan sonraki sene ise tarihindeki en büyük Avrupa başarısı (CL çeyrek>UEFA yarı finali sorry)

O dönemin yerli havuzu Euro 2008'deki başarıyı getirdi diğer GS'li oyuncularla. Türkiye kupasına çok girmemek lazım; ortamlardaki kupa sayısı geyiğinde kümülatifi etkilyen birşey sadece
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

biri GS'nin 100. yılı olmak üzere üstüste 2 şampiyonluk

100. yıl olayına takanlar burda da mı var abi allah aşkına yapmayın. X bir anadolu takımı maçını kazanmaktan farkı yok 100. yılda şampiyonluk kazanmanın. duble şampiyonluk mu veriyorlar, yanında hediye 50 milyon bütçe mi veriyorlar. 99. yılda şampiyon olmakla 100'de olmak arasında mantıklı bi taraftarın en ufak fark olduğunu düşünmemesi lazım bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

FuCKiR said:

Ben buna çok katılmıyorum ya. Zaten özellikle de alışkanlık olarak Fenerbahçe başta büyük takımlar şampiyon oldukları sezonlarda bile en az 7-8 maçını kötü oynayarak kazanıyor veya berabere kalıyor. Zaten kötü oynuyorduk hakeme itiraz etmeyelim mantığı ters biraz. Ama maçın başında çoktan 10 veya 9 kişi kalman gerekirken 82 ve 85'teki kartlara takılıp operasyon yapıyorlar ulan diye çemkirmen tamamen Aykut sinsiliği, değişik bir şekilde Aziz'in kapı dışarı ettiği ve tekrar sahiplendiği bu sinsinin cümleleri ve mantığı da yönetime dahi sirayet etmiş. Fenerbahçe camiası memnun herhalde Aykut'tan ve kadrodan, böyle devam inş. Kale olarak ligin belki de en formsuz rotasyonu, defans bitik, orta saha aynı oyunculardan kurulu ve monoton, takımın yıldızı Valbuena birşeyler yapıyor ama artık o da tek başına takım havasında, forvet alıyorsun bir ton paraya 7 haftadır golü yok, forvet arkası aldığın Guilano çok kaliteli adam ama değişik yerlerde oynatıyorsun. Çok zor ya

Kotuyduk hakeme itiraz etmeyelim gibi soylemedim ben. Kotuyduk dedikten sonra 10dk konusuyosan 9dk sini neden kotu olduguna 1 dk sini hakeme ayirabilirsin. Aykut 10 dk konustuysa 9.5 dk hakrm drdi. senin hakemi eletirebilecegin kadar elinde veri yok takimin yuklenmiyor. hani nasil diyeyim 97 dk oynadin be arkadas 1 isabetli sutu var senin sampiyon olacak dedigin takimin
Sosyal ağlarda paylaş

abi aykut ne konuşacak allah aşkına denildiği gibi tek isabetli şutu 30 metreden gelmiş, takım rezalet
bunların konuşulmaması için hakem şenol güneş beşiktaş vs. ortaya karışık atıyor işte gündemde ne varsa

ha suç onun değil suç bir gazetecinin çıkıp birader 80 küsürde oyuncun atıldı ondan önce geriye düştün kaleye tek şutun var ondan bahset diyememesi
advocaat ya da tudor olsa anında diklenmişlerdi tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...