Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

applev0dka said:

Asil anlamasi gereken fenerliler anlamadığı icin bu haldesiniz ama hala baskalariyla didişmeye devam..

hala şurada ne yazdığımı anlamamışsın.
bir de bana kafası basmıyor diyorsun...

bundan dolayı bana hakaret etme hakkını kendinde nasıl buluyorsun bunu soruyorum sana ???

burada ben hakaretle mi gelmişim ?
gerecek bir şey mi söylemişim ??
bilezik gibiyi ben mi söylemişim ??

muhatap olduğum son fenerliydin, çirkinleşiyorsunuz direk

applev0dka said:

yekeyeke said:

Bu forumdaki fenerlilerin, Fenerbahçe'yi anladığını size anlatmaktan tüy bitti dilinde ama kafa basmayınca yapacak bişey de çok kalmıyor. 300 kere konuşuldu, 300 kere söylendi yapılan işlerin desteklenmediği vs. Ama konuşmak için konuşuyorsunuz işte. Mesaj kasıp madalya peşindesiniz diye düşünmekten başka çare kalmıyor iyi niyetli olursak. Diğer türlü kafada bir problem olduğu açık.

önce karşındakine hakaret etmeden yazmayı öğren bu 1

sonra, maç izleyip az biraz anlayan herkesin her takım hakkında fikir belirtme özgürlüğü var, forumun istediği başlığına da yazabilir bu 2

sizi dibe çeken bu saçma şişmiş egonuz işte, feneri fenerliler konuşsun başka kimse eleştirmesin, fenere kimse kötü demesin, fenere kötü diyen fetöcüdür, kafası basmıyordur, aptaldır post kasıyordur... sonra "biz desteklemiyoruz ama düzelmiyor işler" düzelmez tabi.. 3

Millete "ama bana hakaret ediyorsunuz yaaa" diye ağlayan adam, başkalarına hakaret edip edip banlanan adamla aynı. Beşiktaşlıların hayatı mağdur edebiyatı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

oldun said:

kişisel degil cogul olarak hakaret ediyorum diyorsun.Alayınızın kafası basmıyor dedim diyon yani vay emenike. Bu da fenerli kafası işte dicem gerek yok direk sana ait kafa bu sanırm.

kafanızın basmıyor oluşu bir hakaret değil, mental bir problem olabilir. Peregrin madde konusunu açmış, o da olabilir, bir şeyi anlamamak için diretmenin başka bir açıklaması varsa ve mantıklıysa onu da kabul edebilirim. Hakaret olarak algılanmamalı, hastalık bir nevi...
bende baska seyler derim hastalık bile degil tercih sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...