Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Koskoca Beşiktaş diyosun.. 2 senede ne hale geldi takım be.. :D. Tek diyeceğim, maddeyi azaltın. Gerçekten halisünasyon falan da görmeye başladınız artık. Olmamış şeyleri olmuş gibi düşünüp bir de üstüne yorumlar yapıyorsunuz, Beşiktaş'ı şampiyonluktan ettiler diye nasıl sevindiler falan... aktiftablet oltalamış ama kimseyi banlatmaya çalışmıyorum, şu yorumlarınız bana şunu dedirtiyor, Beşiktaş kimki?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Hiç istemiyorum fenerin elenmesini. GS'ın da istemiyordum.
Ülke puanı yerlerde. Bir de 34 maç oynayıp kapatacaklar, bütün enerjileri ligde kalacak.
Atlar inşallah Fener turu

Fener'in enerjisi kalsa ne olacak ki?

Takım olarak çok eksikler. Bu Fener'in top oynar hale gelmesi için bir adet solbek, bir adet b2b, bir adet winger ve çok iyi bir stoper alması şart oğlu şart.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Koskoca Beşiktaş diyosun.. 2 senede ne hale geldi takım be.. :D. Tek diyeceğim, maddeyi azaltın. Gerçekten halisünasyon falan da görmeye başladınız artık. Olmamış şeyleri olmuş gibi düşünüp bir de üstüne yorumlar yapıyorsunuz, Beşiktaş'ı şampiyonluktan ettiler diye nasıl sevindiler falan... aktiftablet oltalamış ama kimseyi banlatmaya çalışmıyorum, şu yorumlarınız bana şunu dedirtiyor, Beşiktaş kimki?

kimki moskova

sizin anladığınız dilden konuştum nasıl ama sdafsafas
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

yekeyeke said:

Beşiktaş kimki beraberliğe sevineceğiz ya :D. yorumlara gel :D

http://img1.aksam.com.tr/imgsdisk/2017/05/07/070520172120500645885.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C_PkIAWW0AQBute.jpg

http://tribunsel.com/wp-content/uploads/2017/05/13-2.jpg

benden bu kadar

aynen abi atılan gole sevinmemesi lazımdı yanlış yapmış

yine müthiş mantığınızla döktürmüşsünüz
Sosyal ağlarda paylaş

FB 2015 penceresinde revizyonu yaptı ve görünen o ki aşı tutmadı. RvP, Nani, Ozan, Josef, Şener, Fernandao, Kjaer falan hep bıyıklının transfeleri. İçlerinden bir tek Kjaer iyi para kazandırdı, biraz da Nani.

Şu anda haliyle FFP'yi yediler. Kontratlar kallevi. RvP posası gelmiş paket fiyat 25 milyon euro çöpte. Bunlardan kurtulamıyorsun. Fenerbahçe görünen o ki şu kadroyu temizleyene kadar işi çok zor. Net olarak yanlış yatırım... Josef ve Ozan için harcanan para 15 milyon ve takım hala orta saha diye ağlıyor.

Bizim bu sene yaptığımız operasyon da başarı getirmezse seneye düşeceğimiz hal bu işte sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni sakinleyebildim.

Takımda bir kere beyin yok. IQ yerlerde sürünüyor.

Birkaç maçta arkaya adam kaçırma işi tuttu ya, artık her maç kesinlikle denenecek, en az 10 kere. Eskiden aynı durum Fernandao ve Emenike'ye uzun top şişirmekti, şimdi bu başladı. Gören de hepsinin Passing 90+ sanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Allahtan oynamıyor, oynasa bir teknik direktör de almazdı. Takımda Sol bek yok, orta saha da ozan tufan ve josefle can çekişiyor. Solun önünde kimse yok. Sol kanat felç yani kısaca. Kaleciler desen ayrı telden, biri eline gelen topu içeri alır diğerinde defansla anlaşamama problemi var. Aldığımız forvet desen RvP ile aynı yaşta, 6 ay sakatlık geçirmiş, çapraz bağları kopmuş bir adam...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...