Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

beşiktaşlı olarak ben bile bıktım aziz'den. yani çok uzun süre 20 yıl. kim olursa olsun bırakamıyor sonra. wenger gibi doğru dürüst bi adam bile bırakmıyodu, muhtemelen ya adam gibi bırak taraftar seni güzel hatırlasın ya da kıçına tekmeyi basıcaz dedi yönetim de bıraktı.

aziz bi de çirkin bi adam. kendisi ağa, kulüp de taraftar da malıymış gibi konuşuyor.

ki bence arada kalınmalık bir şey yok. çirkef başkanlar sadece kendi kulübünü değil rakiplerini de aşağı çeker, kaliteli adamlar çıtayı yükseltir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali koc secilirse ataturk de reslenir .

Yok artik ali sami ya, hicbir alakasi yok muharrem in eyle ali kocun. Biri jetsette dunyanin kulturu, dunyanin parasi her bi boku olup , mezarda bile fenerbahce diyebilecek bi fanatik amk. Hic mi bisi ogrenmezsin babandan arkadas
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz koklu bir ailenin ferdinin cidden fanatiklik seviyesinde futbol takimiyla ugrasmasi bana da garip geliyor acikcasi. Takim tutup tutmamaktan cok belli seviyede insanlardan Aziz seviyesindeki tartismalarin icinde olmasini beklemezsin - bu aday olma demek degil ama konusmalar cidden ilkokul seviyesi gibi geliyor bana. Sen bunu yaptin, ben bunu dedim, hatirlar misin bir mac vardi beni kovmuslardi falan filan.

Ne bileyim. Esh hakli yani. Koc bu ulkenin en onemli ailesi muhtemelen - para olarak degil seviye olarak da parasi olan bircok aileden ust seviyede. Dunyanin her ulkesindeki en onemli ailelerini dusunun. Yani senin vizyonun FB baskani olmaksa bosa harcanan para/talent derim kisaca. Yok sen 150 milyon euro koyarsin yok ben bir fazlasini koyarim. Koydugun yer de futbol be arkadas, gidip yabanci futbolcuya verdigin para. Kimseye faydasi olmayan bosa giden bir kaynak. Hani kendin uretiyor olsan bir nebze.
Basit adamlarin soylemleri bunlar.
Elbette beni ilgilendirmez ama yorumum budur.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

https://twitter.com/mehdennis/status/1002947557444804608?s=21

Şu hareketler Koç ailesi mensubuna acayip oluyor ya. Sen Harvard gören adamsın ya. Cevap vericem diye çıktığında konuşma tavır çok saçmaydı.

Net söylüyorum abisi sağ olsa izin vermezdi buna. Tutan da oydu bence onu bugüne kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim peder koyu bir Fenerbahçeli. Vefa Küçük'ün vakti zamanında devlet teşviki sömürerek Samsun'da kurduğu (teşvik bitince iflas gösterdiği) bir fabrikada muhasebeci olarak çalıştı.

Vefa Küçük benim pederi de Aziz'in 1 oy farkla kazandığı seçim öncesi üye yapmış. Annem seçimden 3 gün önce merdivenden düşerek hastanelik olduğu için babam oy kullanmaya gitmemişti. Vefa Küçük'le de İstanbul'a her geldiğinde buluşmaya gider.

Garibim Aziz'i her gördüğünde "Ah ben oy kullanmaya gidebilseydim 20 yıl şunun suratını görmezdik belki" diye söylenir durur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç direkt Aziz Jr zaten ya, ben geldiğinde de çok bir şey değişmesini beklemiyorum. FB'liler Twitter'da falan sürekil bir şeyler paylaşıyorlar Ali Koç ile ilgili de bunların %95'ini falan Aziz Yıldırım yıllardır yapıyor, söylüyor. O zamanda paylaşıyorlardı gerçi de şimdi Aziz düşman olunca mesela onlar görmezden geliniyor, Ali Koç ilk defa böyle söylemler yapıyormuş gibi duruyor asdfs

Ama işte değişimin kendisi iyi bir şey böyle durumlarda, hiç yoktan taraftarı havaya sokacak vs. kısa vadede bayağı iyi yansır.

Ben halen her yerde çekinmeyen söylerim. Aziz Yıldırım TR'de yaşamış en başarılı spor kulübü başkanıdır. Onun katkılarını sağlayacak adam bilmiyorum görünürde bile yok. Ama bu onun değil bir 20 yıl daha, 2 yıl bile kalmasına sebep olacak bir şey değil.

Aziz gibiler artık koltuk sevdası ile dengesini yitirmiş, doğru karar verme yetilerini kaybetmiş adamlar oluyorlar. Kimse bir koltukta bu kadar uzun süre kalmamalı TR'de.

Ali Koç'ta Aziz Jr çıksın ya da çıkmasın yeter ki düzeni yıksın. TR'de Aziz gibilerin artık yıkılmaya başlaması gerekiyor.

Ha ben yarın seçimi Aziz'in kazanacağını düşünüyorum yine ama yapacak bir şey yok asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız 20 yıldır kim gelirse gelsin AZİZ BAŞGAAAAN diye silme oy alan Aziz'i Koç ailesinden biri aday oldu diye satış çok iyi sdfg.

Hulusi'ye niye arka çıkmadınız 3 sene önce. :D

Aziz'in sonda dediği tek doğru şey vardı, madem derdin FB niye seçime 1 yıldan fazla süre varken adayım diyerek taraftarı mevcut mücadelede odağını saptırdın dedi. Net doğru. Sezon başından bu yana her puan kaybında Ali Koç gelecek abi neyse modunda takılıyor taraftar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Bu tarz koklu bir ailenin ferdinin cidden fanatiklik seviyesinde futbol takimiyla ugrasmasi bana da garip geliyor acikcasi. Takim tutup tutmamaktan cok belli seviyede insanlardan Aziz seviyesindeki tartismalarin icinde olmasini beklemezsin - bu aday olma demek degil ama konusmalar cidden ilkokul seviyesi gibi geliyor bana. Sen bunu yaptin, ben bunu dedim, hatirlar misin bir mac vardi beni kovmuslardi falan filan.

Ne bileyim. Esh hakli yani. Koc bu ulkenin en onemli ailesi muhtemelen - para olarak degil seviye olarak da parasi olan bircok aileden ust seviyede. Dunyanin her ulkesindeki en onemli ailelerini dusunun. Yani senin vizyonun FB baskani olmaksa bosa harcanan para/talent derim kisaca. Yok sen 150 milyon euro koyarsin yok ben bir fazlasini koyarim. Koydugun yer de futbol be arkadas, gidip yabanci futbolcuya verdigin para. Kimseye faydasi olmayan bosa giden bir kaynak. Hani kendin uretiyor olsan bir nebze.
Basit adamlarin soylemleri bunlar.
Elbette beni ilgilendirmez ama yorumum budur.

ben de dan bilzeriana çok kırgınım

baban gitsin wall streetin ebesine atlasın

sen o kadar parayı karıyla kızla ye, bu mudur yani

halbuki ne işler yapabilir

hele robert pera'ya daha da çok kırgınım

40 yaşına gelmeden forbes listelerinde fink at amerikanın bilmemkaçıncı zengini ol köklü bir aileden(lel) gel

sonra git memphis grizzlies'i al onla oyna dur

vizyon yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...